2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:15:39
kızlar biriniz bari fikir verin canlar alıyımmı nasıl yoksa orda başka modellerde var onlardanmı seçiyim veya sizin bildiğiniz başka site varmı :dontknow:
canım merakımdan soruyorumda niye kendin magazadan bakmıyosun böyle alışverişin tadı cıkmaz :dontknow:  :dontknow: ben dün magzaya bi girdim ay cok fena oldum okadar güzel şeyler varki insan hangisini alacanı bilemiyor bide daha zevkli oluyor :muzz:  :muzz:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:18:51
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kıızm uyandı teyzeleri  alkış  :hello2: :hello2: maşallah kızıma :nazar muz yedim ondan sonra başladı yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
masallah kızımıza  :nazar:  :nazar:  :nazar:  annesi tabi okadar dürtersen cocugu uyanır bi rahat vermedin cocuga dimi :k06:  :k06:  :k06:

izemsevi

tşkler ayten teyzesi burcucum ben kendimede alıyorum hamile kıyafeti mesela netten samsundayım burda hamile kıyafeti bulamadım hoşuma gidenlerde çok pahalı bebk içinde böyle çok hoşuma giden değişik şeyler göremedim nettende bulunca alayım dedim ama tabi mağazadan alacağımda bir çok şey var beşik ,5li çanta vs seti o tarz şeyleri mağzadan almayı planlıyorum.

izemsevi

burcucum senin kız gibi maşallah içimde fır dönsün istiyorum eşimde uykuya çok düşkün bide babasına benzerse bu huyu onlar uyur ben evde yalnızları oynarım diye korkuyorum şimdden alıştırıyım çok fazla uyumasın.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:23:37
tşkler ayten teyzesi burcucum ben kendimede alıyorum hamile kıyafeti mesela netten samsundayım burda hamile kıyafeti bulamadım hoşuma gidenlerde çok pahalı bebk içinde böyle çok hoşuma giden değişik şeyler göremedim nettende bulunca alayım dedim ama tabi mağazadan alacağımda bir çok şey var beşik ,5li çanta vs seti o tarz şeyleri mağzadan almayı planlıyorum.
anladım canım cesitsizlikten haklısın :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:25:43
burcucum senin kız gibi maşallah içimde fır dönsün istiyorum eşimde uykuya çok düşkün bide babasına benzerse bu huyu onlar uyur ben evde yalnızları oynarım diye korkuyorum şimdden alıştırıyım çok fazla uyumasın.
iyi canım insallah fır döner ben ozaman görürüm seni bak dogunca ah bi uyusa diyteceyimiz günlerde gelecek  :ehi:  :ehi:

izemsevi

sen neler aldın burcu eksiklerin ne kadarını tamamladın doğum çantasını ne zaman ayarlayacaksın kendi birşeyler örüyormusun. :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:29:40
sen neler aldın burcu eksiklerin ne kadarını tamamladın doğum çantasını ne zaman ayarlayacaksın kendi birşeyler örüyormusun. :dontknow:
canım bir battaniye aldım bir tane ördüm bitaneyide yeni basladım örüyorum. besiyini aldım kıraftın oyun parkı olanlardan katlanır olması hosuma gitti hemde suan kiracıyım inşallah seneye ev alıcaz oraya direk odaya alırım diye. hastane cıkısını aldım 4 tane yilek ördüm bornozunu aldım dünde pantol corap filan aldım .ama dogum cantasını artık hazırlamam gerek daha eksik coook  :'(  :'( persembe günü alışverişe gidicem ozamanda bakalım neler alıcaz

burcu MELEK

tabi hırkada ördüm teyzesi:) dün corap aldım esim fiyatına baktı bunun corabı benim parmagım kadar ama benim corabımdan pahalı bu nasıl iş benden pahalımı giyinecek bu diyor  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: evet canım aynen öyle olucak dedim

izemsevi

bornozu nasıl bu benim gösterdiğim gibi bişeymi yoksa battaniye tarzı olanlarda oluyorya hazvlu gibi onlardanmı aldın hastane çıkışını kaç tane aldın ve kaçlı set almıştın canım senin şuan kaç hafta oldu.ben henüz beşik ve otarz büyük şeyleri almadım7-7.5 ay içindeyken alacağız inşallah evim küçük alsam şuan koyamam dükkandada beklesin istemiyorum evde düzenleme yapmamız lazım .

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:41:10
bornozu nasıl bu benim gösterdiğim gibi bişeymi yoksa battaniye tarzı olanlarda oluyorya hazvlu gibi onlardanmı aldın hastane çıkışını kaç tane aldın ve kaçlı set almıştın canım senin şuan kaç hafta oldu.ben henüz beşik ve otarz büyük şeyleri almadım7-7.5 ay içindeyken alacağız inşallah evim küçük alsam şuan koyamam dükkandada beklesin istemiyorum evde düzenleme yapmamız lazım .
canım havlu gibi olanlardan aldım hastane cıkısınıda esim kendi aldı ama cok pahalı oldu 80 liraya aldık 10 lu set onun içindede bir battaniyesi var ama o yazlık olanlardan anti bakteriyel oldugu için pahalıydı biraz :-\ canım benim evim cok büyük okadar büyükki bi odası  boş suan besik orada dün kurdum ölçü aldım cünkü nevresim yapıcam artık

izemsevi

ay ne güzel marifetlisin sen burcu bende hiç olmazsa küçük bir şey örmek istiyorum ama daha öremedim annem sağolsun örüyor bende 3 tane  5li hastane çıkışı alıyım diyorum 1tanesi organik olsun diğer ikiside uygun ama kaliteli olanlardan olsun diye düşünüyorum en azından 2ay hastane çıkışını giyer diye hesaplıyorum daha bende öyle hiç bişey almadım 2-3parça evde birşey var okadar hep son 1.5 aya atıyorum ama inşallah geçte kalmam ne biliyim yanlışmı yapıyourm diyede düşünüyorum yani.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 10:52:44
ay ne güzel marifetlisin sen burcu bende hiç olmazsa küçük bir şey örmek istiyorum ama daha öremedim annem sağolsun örüyor bende 3 tane  5li hastane çıkışı alıyım diyorum 1tanesi organik olsun diğer ikiside uygun ama kaliteli olanlardan olsun diye düşünüyorum en azından 2ay hastane çıkışını giyer diye hesaplıyorum daha bende öyle hiç bişey almadım 2-3parça evde birşey var okadar hep son 1.5 aya atıyorum ama inşallah geçte kalmam ne biliyim yanlışmı yapıyourm diyede düşünüyorum yani.
canım bence eline ne gerse al bende önce öyle düşündüm ama zaman geldikçe eksik okadar cokki bir anda alınacak gibi deyil yani bide birazda diyer düşük yaptıgımda aldım seylerde var ama onlar az. ben sanslıyım canım evimin yakınında tülpa var hersey var bebek eşyaları arbası besik hersey var. alt komsumda hamile her öylen yürüyüşe gidince oradan bi çorap pantol filan alıyoruz öyle öyle cogalacak inşallah :k06:  :k06:  :k06:

izemsevi

canım çorap hiç aklıma gelmedi bile inanabiliyormusun komşun kaç aylık seninki aylıktı canım senin öbür düşügün kaçıncı haftada olmuştu büyükmüydü ki ya bana kalsa ben alıcamda çevredekiler alma daha erken iş yerinden arkadaşlar daha 4ayın var çok erken alma diyorlar 4ay varda ben zaten son bir ay çok çıkabileceğimi düşünmüyorum yaza geliyorya temmuzun sonu kısmetse doğum var oyüzden alcam artık bende tam hevesleniyorum hevesim kursağımda kalıyor valla

Aytii

kızlar bebişlerinizin resimlerini çekmek için fotoğraf makinanız varmı? benim var ama eski 4 sene önce aldım ve pixeli düşük şimdikilere göre ben yenisini alcam kısmetse oğlumun resimlerini çekicem bol bol  :muzz: :muzz: :muzz: