2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım. coook hastayım  :( cok yorgunum anlatamam bu halimle bile hastaneye giderken bebişime corap filan aldım hersey onun için napalım

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Mart , 2011, 14:36:52
selam kızlar nasılsınız bakalım. coook hastayım  :( cok yorgunum anlatamam bu halimle bile hastaneye giderken bebişime corap filan aldım hersey onun için napalım

hoşgeldin canım geçmiş olsun gripmisin..herkes hasta ya bahar havası çarpttı galiba

burcu MELEK

canım ankarada hava cokm soguktu gecenlerde bogazım filan sisiti yemek yiyemiyorum halim filanda hiç kalmadı cok kötüyüm birde mide yanmaları öldürüyor beni :BangHead:

izemsevi

günaydın yaz anneleri hava çok güzel kızımla güneşleniyoruz

Aytii

günaydın  :hello:

yine sabah 5 te uyandık oğlumla  :sleepy1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: DÜN BEBEĞİMİN KALP ATISINI DUYDUM  :love9: TEYZELERİ DR HATTA DEDİKİ MASALLAH ÇOK SAGLIKLI ATIYO KALBİ DEDİ 7MM OLMUS MİNİK KUZUM ÇOK DUYGULANDIM SABAH ARKADASLARIN HERKESİN MSJINI OKUYUNCA AGLADIM ÇOK HALADA AGLIYORUM  :crybaby2: :crybaby2: ONLARADA DUA ETTİM DÜN YASİN OKUDUM KIZLAR İNANIN HEPİNİZE DUA ETTİM  :amin: :amin: ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİM BANA BU DUYGUYU YASATTIGI İÇİN İNŞ İSTEYEN HERKES YASAR BU DUYGUYU  :amin: :amin:

izemsevi

günaydın aytencim hoşgeldin kevser ben bugün duymadım ayten neden olaki acaba kevsercim sen kalp atışını dinleyecktin bebişinin ne oldu canım.

Aytii

Üff korkuttun beni ağlayınca öyle  :cussing:

deliiii   :caca:

ozamaaannnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yuppi yuppi yuppi  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

çok sevindim dün bende arkadaşlara sordum Kevserden haber varmı diye duydun demekki pıt pıtları  :nazar: :nazar: :nazar: çok şükür canım gözün aydın olsun Allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 08:32:51
günaydın aytencim hoşgeldin kevser ben bugün duymadım ayten neden olaki acaba kevsercim sen kalp atışını dinleyecktin bebişinin ne oldu canım.
DUYDUM VE SUANDA AGLIYORUM GENE SİTEYE GİRDİM VE MSJLARA COK DUYGULANDIM ÇOOOOK

Aytii

hoş buldum Seval  :-*

off başım ağrıyo uykusuzluktan  :-\ doğuma dinç girmek lazım ben böyle giderse nasıl gidicem bilmem  :sad1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 08:34:17
Üff korkuttun beni ağlayınca öyle  :cussing:

deliiii   :caca:

ozamaaannnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yuppi yuppi yuppi  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

çok sevindim dün bende arkadaşlara sordum Kevserden haber varmı diye duydun demekki pıt pıtları  :nazar: :nazar: :nazar: çok şükür canım gözün aydın olsun Allahım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

CANIMSIN YA RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN NE GÜZEL Bİ DUYGUYMUS BU AYTENCİM İZLEVSİ YAAAAA KIZLAR HEP İÇİMDEN AGLAMAK GELİYO YA Bİ TUHAFIM YAAA ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM BANA MELEĞİMİ NASİP ETTİN İÇİN İNŞ MELEKLERİMİZİ SAG SALIM KUCAGIMIZADA ALIRIZ  :amin: :amin: :amin: HEPİNİZİ COKK SEVİYORUM İNANIN YA BİRBİRİMİZİ GÖRMESEK BİLE KALPLER ÇOK TEMİZ HERKESİN AGZINDAN ALLAH KELİMESİ DÜŞMÜYO MAŞALLAH İNŞ HİÇTE DÜŞMEZ SÜKÜRLER OLSUN HERSEYE  :amin: :amin:

izemsevi

gözün aydın daha çok ağlayacaksın ozaman ilk bebişini gördüğün ilk hareketini hissettiğin vs allah hep böyle güzellikler için ağlamayı nasip etsin bizlere.

Aytii

evet KEvser işte biz böyle bir bebeğimonline ailesiyiz  :love9: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 08:41:23
gözün aydın daha çok ağlayacaksın ozaman ilk bebişini gördüğün ilk hareketini hissettiğin vs allah hep böyle güzellikler için ağlamayı nasip etsin bizlere.
:opucuk: :amin: :amin: