2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Valla benim canım acayip dürüm çekmişti dün yedim, sürekli tatlı aşeriyorum sabah kalkar kalkmaz kahvaltı bile yapmadan tatlı yiyorum  :k06: :k06:

Aytii

kızı olanlar tatlı aşerirmiş derler erkek te ekşi  ::) bende bu aralar taktım ekşiye  :k06:

Shadowqueen

Nyese kızlar ben çıkıyorum biraz uzanıcam kendinize ve bebişlere iyi bakın görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

izemsevi

ayten biizm burdada tam tersini söylerler ye ekşiyi çıkar ayşeyi ye tatlıyı çıkar hakkıyı :toothy10: ben mesela hep mayhoş şeyler yemek istiyorum cumartesi bende öyle canım döner çektiki 2porsiyon yedim düşünün artık.

Aytii

görüşürüz Gizem kendine iyi bak  :opucuk:

evet Seval öyle diyolar burdada ama netten baktım erkekte ekşi kızda tatlı diyolar  :dontknow:

hümeyra_t_e

slm arkadaşlar ben geldim nasılsınız nasıl gidiyo

Aytii

hoşgeldin Afra  :-*

ben aşı oldum bugün kolum biraz ağrımaya başladı  :-\

sen nasılsın  :flowers:

izemsevi

iyiyiz afra sen nasılsın oğluşun nasıl bizim bugünkü gündem konumuz ağırlık bebk alışverişi ve tetonoz aşısı ile ilgili biz aytenle devamlı sitede olduğumuz için bilgi vereyim dedim kısaca günlük özet geçtim sana :k06:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Mart , 2011, 14:13:41
iyiyiz afra sen nasılsın oğluşun nasıl bizim bugünkü gündem konumuz ağırlık bebk alışverişi ve tetonoz aşısı ile ilgili biz aytenle devamlı sitede olduğumuz için bilgi vereyim dedim kısaca günlük özet geçtim sana :k06:

valla bende eh işte iyi sayılırım kalçamdaki ağrı dvm ediyo ben geçen ay vuruldum tetanoz aşısı bide yarın vurulmam lazım evet ağrı yapıyo...

izemsevi özet için sağol tatlım  :k06:

izemsevi

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 15 Mart , 2011, 14:12:22
hoşgeldin Afra  :-*

ben aşı oldum bugün kolum biraz ağrımaya başladı  :-\

sen nasılsın  :flowers:

ne aşısı oldun güzel anniş  :flowers:

Aytii

Eylülüm  :opucuk: hoşgeldin  :love9: nasılsın?

tetanoz aşısı oldum canım  :-\

hümeyra_t_e

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 15 Mart , 2011, 14:29:58
Eylülüm  :opucuk: hoşgeldin  :love9: nasılsın?

tetanoz aşısı oldum canım  :-\

hoşbulduk cnaım  :love9:  iyiyim .. regl oldum  :-* 
olsun bir ay daha yaklaştım .. bebisime ..
geçmiş olsun .. aşı vurulunduğunu bilmiyordum hamileyken .. ayyyy.. geçmiş olsun ..  :opucuk:
iğneden korkup ta bebiş isteyen tek benim herhalde..

dün kaynanamla konuştum telde..
hastayım dedm .. regl oldum demedim .. karnım ağrıyordu evdeyim dedim .. işe gitmedim bugün dedim ..
bişeymi var yoksa .. dedi .. ben bekliyorum dedi..
ayhh.. dedim yok ..bişe yok ... ben de bekliyorum dedim  :ehi: :ehi:

ay ben düşünmiyim desemde .. hatırlatıylar  :laughing7: