2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

anlıyorum canım. zordur çocuklarla uğraşmak  :sad1:

nezaman ayrılıyosun izne? ve nekadar kullanmayı düşünüyosun?

benim belli değil henüz. doğum iznim olursa geri gelip gelmeyeceğimde belli değil.  :dontknow:

hümeyra_t_e

ben doğumdan sonra en az 1 sene çalışmayı düşünmüyorum 1 ay sonra falan ayrılıcam zaten seneye çalışmayacağım için bebeğimle ilgilenmek istiyorum çalışınca çok zor oluyo bebekle ilgilenmek

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız? Bende geldim, bizim 2 günde bir temizlik günümüz olduğundan anca girebildim  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Aytii

kızlar yeni bişey keşfettim :)

çin takvimine babalara göre baktım  ::) benim eşime göre erkek çıktı oğlum olacak

başka kişilerede baktım onlarınkide çıktı  :icon_thumright:

acaba kocalara göremi bu takvim  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Mart , 2011, 14:31:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 14 Mart , 2011, 14:31:16
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 14 Mart , 2011, 14:26:30
SELAM GÜZEL ANNE ADAYLARRIII :hello:

Selam canım hoşgeldin  :-* :-*

HOŞBULDUK GİZEM NASILSINIZZ FISTIĞINLA

İyiyiz canım çok sağol, siz nasılsınız küçük beyle bakalım?

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 14 Mart , 2011, 14:34:43
kızlar yeni bişey keşfettim :)

çin takvimine babalara göre baktım  ::) benim eşime göre erkek çıktı oğlum olacak

başka kişilerede baktım onlarınkide çıktı  :icon_thumright:

acaba kocalara göremi bu takvim  :k06:

Evet canım kendime göre baktım erkek eşime göre baktım kız çıktı  :icon_thumright:

Aytii

sağol Gizem iyiyiz bizde  :opucuk:

yaa demekki eşlere göre bakmak gerekiyo  ::)

Shadowqueen

Yaaa benim midem çok fena yaaa yanmaya devam ediyor. Ben bir hamilelik kitabında okudum, bebeğin saçlarının çıkmasının mide yanması ile hiç bir alakası yokmuş çünkü bebek rahimden mideye öyle etki edemezmiş hurafetmiy tamamen. Yediklerimizle alakalıymış ama ne yesem oluyor of offf