2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşbulduk  :opucuk:

ee annat bakalım  ::) nasıl gidiyo hamilelik  :love9:

ben cumartesi için sabırsızım  :hello2: :hello2: :hello2:

detaylıya gircez  :nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

AFRACIM HOŞGELDİNNNNNN :opucuk:
AYTİM NASIL OLSUN İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR İYİ GİDİYOR MİDE YANMALARIMDA GEÇTİ ARTIK OLMUYOR SADECE HAFİFTEN SIRT AĞRILARI BAŞLADI BİRDE BENIMKI ÇOK OYNUYOR AKŞAMLARI OYUZDEN UYKUSUZUM BİRAZDANDA OKULA GİDECEGIM SOL YANIM ACAİP AGRIYOR SADECE O TARAFA YATABILIYORUM ELİF TEKMELIYOR YOKSA  :dontknow: SIZIN NASIL GIDIYOR AFRACIM VE AYTİM
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşgeldin Afra  :flowers:

ya sevindim senin adına geçmesine mide yanmaların  :-\ acaba saçları çıkıyo ondamı  :icon_scratch: derler ya saç çıkınca öyle yanma olurmuş diye  :dontknow:

hümeyra_t_e

iyiyim canım bende geceleri rahat uyuyamıyorum sırtım ağrıyo bide neredeyse 1 haftadır kalça ağrım başladı çocuk ağırlaştıkca olur diyolar hareketlri daha düzenli artık uykusuda düzene girdi heralde gün içinde bazen çok nadir hissediyorum sabhları yattığım tarafı tekmeliyo.çarşamba kontrolüm var bakalım dr ne dicek

EVET CNM YA ÖYLE DERLER HALK ARASINDA HERHALDE SAÇLARI ÇIKTI BİZİMKİNİN GEÇTİ ÇÜNKÜ MİDE YANMALARIM.ONUN DIŞINDA ÇOK ŞÜKÜR BİR PROBLEM  YOK,HADİ BAKALIM BENDE HEYECANLIYIM SENİN İÇİN İNŞ. HERSEY ÇOK İYİ ÇIKAR CANIM BENİM :amin:

Aytii

amin dünürüm sağol  :opucuk:

Afracığım kalça ağrısı derken böyle kramp gibimi  :icon_scratch:

CANLARIM BEN ÇIKIYORUM OKULA GIDECEĞİM ÖPTÜM SİZİ :opucuk:

Aytii

görüşürüz canım  :opucuk: iyi dersler sana kolay gelsin  :wave:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 14 Mart , 2011, 13:26:42
amin dünürüm sağol  :opucuk:

Afracığım kalça ağrısı derken böyle kramp gibimi  :icon_scratch:

evet canım kalçamın üst kısmı sağ taraf özellikle belimin bitimi ayağa kalkınca yürürken falan ağrı oluyo..sende durumlar nasıl

Aytii

o dediğin ağrı bendede oluyo  :sad1: yürürken böyle sızlıyo sanki :(

benim 2 hafta krampım oldu  :honk: ama öyle böyle değil resmen kasıldım kaldım gece uyuyamadım öyle geldim işe kaç gün  :y25:

şimdi vitamin içiyorum hafifledi ama oluyo yani hala  :-\

bana diyolarki kalça kemikleri genişlermiş doğum kolaylaşsın diye  :dontknow: ne kadar doğru bilmiyorum  ???

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 14 Mart , 2011, 13:41:15
o dediğin ağrı bendede oluyo  :sad1: yürürken böyle sızlıyo sanki :(

benim 2 hafta krampım oldu  :honk: ama öyle böyle değil resmen kasıldım kaldım gece uyuyamadım öyle geldim işe kaç gün  :y25:

şimdi vitamin içiyorum hafifledi ama oluyo yani hala  :-\

bana diyolarki kalça kemikleri genişlermiş doğum kolaylaşsın diye  :dontknow: ne kadar doğru bilmiyorum  ???

yani herkes bişe diyo işte onuda duydum bebek ağırlaştı diyede olurmuş ama oluyo işte öyle yada böyle sen kaç haftalıktın canım

Aytii

ağrılaştığı içinmi   :-ooo :k06:

daha 21. haftamdayım ve sadece 6 kilo aldım ama belli olmuyo hiç  ::) gören nerenden aldın o kiloları diyo  :dontknow:

bu cumartesi gidicem kontrole detaylıya giricem bakalım doktorum kaç diyecek kilosuna  :icon_scratch:

hümeyra_t_e

bende o haftalarda 6 kilo almıştım geçen kontrolümden beri hiç tartılmadım bakalım kaç kilo almışım bu ay bende de belli olmuyo kilo aldığım zayıf hamile kaldığım için...
bu arada ben geç cvb yazıyorum biraz cnım anaokulunda öğretmenlik yapıyorum ya çocuklarla ilgilenmek orunda kalıyorum... artık yoruyo ama beni bu iş bilmiyorum ne olcak