2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mart , 2011, 16:02:39
Nurcum evet artık bazen soldan bazen sağdan vuruyor ama hangı arada derede sağa geçiyor anlamıyorum ben geçişini hiç hissetmıyorum çünkü :k06:

ben de o geçişi 1 haftadır hissediyorum canım değişik bi şey oluyo karnımdaaa anlatması zorr .seninki kız ya nazlı biraz annesi bi kaç hafta içinde dönüşleride hissedersin büyük  ihtimalle
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:k06: :k06: :k06: canlar 1 dakikalığına avatara birşey koyacagım bakın bakalım ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mart , 2011, 16:08:59
:k06: :k06: :k06: canlar 1 dakikalığına avatara birşey koyacagım bakın bakalım ;)

ayy ne güzellllll  :nazar: :nazar: uyuyomu o sırada :) yerim ben onu maşallahhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

renli 4 boyutlu bu sanırım bendede var çok net belli oluyor hareketleri yüzü herşeyi öyüzden bende  7.ayıma kadar gircem renkliye maşallah.

evet kızlar bak buda baska bir fotosu kaslarını çatmış :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mart , 2011, 16:15:22
evet kızlar bak buda baska bir fotosu kaslarını çatmış :k06:

asabi gelinim benim aferin ona gözüm tuttu onu  :k06: :k06: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Allah razı olsun kızlar .nurumda bilir az çok anlıyorsunuz zaten yüz hatlarında sizimi andırıyor yoksa eşinizimi bizimkinin uyuyusu bile baba yaa burnuda öyle :k06:aytim bakalım sen kıme benzeteceksın oguzunu

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 11 Mart , 2011, 16:23:18
Allah razı olsun kızlar .nurumda bilir az çok anlıyorsunuz zaten yüz hatlarında sizimi andırıyor yoksa eşinizimi bizimkinin uyuyusu bile baba yaa burnuda öyle :k06:aytim bakalım sen kıme benzeteceksın oguzunu

canım ben en son gidişimde eşim bana benzetti  :k06: çok bakıyorum kendime aynada  :tongue3: :tongue3:

bende çok bakarım aynada kendıme ama anlaşılan eşime bakmışım daha çok  :k06:

sekerbebe

pisicik bende cinsiyetini ögrenmeye gittigimde amuda kalkmış  bi şekilde demişti dokotr gülüşmüştül..nur bizim nurmu bu o kaç aylık oldu kızmı oglanmı onun:)

Aytii

Nur 23 haftalık oldu bugün  :hieyt: :nazar:

oğluş olacak onunda  :love9:

sekerbebe

nurda cok bekmeişti bebegını bende ne gunlerdı  o günler şükür şimdi bebeğimiz olucak :)

nur bizim nurda canım .senın tanıdıgın nur mu bılmıyorum onu :k06: okadar uzun zaman oldu kı sen gırmeyelı