2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende senin gibi oluyorum melek işte annelik onlar karındayken başlıyor ve hep devam ediyor.

melek-çağlar

hamile kaldığımı öğrendiğimden beri iyice panik atak oldum daha önce bir kez düşük yapmıştım o yüzden böyle oldum bebeğime bişey olacak diye hep korku panik.

melek-çağlar

aytencim daha koskaca 3 ay var asıl bundan sonrası zor olacak koskocaman göbüşle  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OOOOOOO BIDI BIDI BIDIII ÖMRÜMÜ YEDİNİZZZZ YETİŞEMEDİM HIZINIZAAAA  :ehi: SELAM KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

evet Melek 6. aydan sonra zorlaşır derler artık hayırlısı  :amin:

Nur'um hoşgeldin  :opucuk: seni öpebilermiyeemm  :k06:

melek-çağlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ÖPP ÖPPP ÖPPPP ÖPPPPP

HOŞBULDUM FISTIKLARRR :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

neyapalım.

hem işle uğraşıyorum hem buraya bakıyorum  :k06:

oğlum bugün fazla hareketli değil sanırım o uykusuz geçirdiği 2 günün acısını çıkarıyo   :aferin:

sen nasılsın  :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 11 Mart , 2011, 14:53:10
neyapalım.

hem işle uğraşıyorum hem buraya bakıyorum  :k06:

oğlum bugün fazla hareketli değil sanırım o uykusuz geçirdiği 2 günün acısını çıkarıyo   :aferin:

sen nasılsın  :D

ben de çalışıyorum bugün açamadım bi gireyim bakıyım güzel anne adayları ne yapıyo dedim.oğluşun uyuyodur annesii benimkide çok tutarsız bi gün hiç durmadan kıpraşıyoooo :D bi gün hiç sesi çıkmıyoo muzurrlarr

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

izemsevi

kızlar slm nur gelinini gördük bugün el salladı selam söyledi üstümde kalmasın söyleyim :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 15:29:42
kızlar slm nur gelinini gördük bugün el salladı selam söyledi üstümde kalmasın söyleyim :k06:

aaaaaa ciddimiiiiii çok sevindim canımmmm kaynanacığından da söyleseydin selam..her şey yolundamıymışşş ne kadar olmuş kilosunu filan söyledilermi

izemsevi

evt nurcum allaha binlerce kez şükürler olsun herşey yolunda minik kızımız izemsevimiz 285 gr 22cm olmuş maşallah :nazar: cidden ama el sallar gibi bir hareket yaptı sonrada elini yüzüne kapattı utandım benim tontilişim.