2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Seval ben 1,74 boyundayım ve 6 kilo almama rağmen hiç anlaşılmıyor. görenler hani sen hamileydin diyolar kilolar nerede?? sadece karnın var diyolar. ben kendime aynada bakıyorum akşamları kremimi sürerken çok güzel bir duygu eşimde görüyo beni ama öyle başkasına göstermiyorum karnımı o şekilde  :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Mart , 2011, 09:47:52
    Hoşlarına gidiyo, ilgilerini çekiyo demekki.  Bende hamile kalmadan önce bayılırdım hamile karnı görmeye, değişik geliyodu ... Şimdi de kendi karnımı çok seviyorum ama başkası öyle dikkatli bakınca tuhaf oluyorum, utanıyorum sanki  :-[   

Dünde alt komşumun kızı geldi bana 4,5 yaşında bana diyoki senin karnın çok şişmanlamış  :ehi:  Bende onun içinde bebek var dedim kıkır kıkır gülüyo  :k06:

sadece karnın şişmanlamış yalnız. kıza bak sen  :k06: :k06:

izemsevi

tabiki canım hoş olmayan görüntülerde görüyoruz ben gecen yıl çarşıda bir hamile bayan gördüm daracık tişört göbeği yarıya kadar açık kokoş bir şekilde geziyor bu abartı kime neyi gösteriyorsun veya  neyi ispatlamaya çalışıyorsun değilmi yani.benimde 18+2 ama öyle çok çıkmadı zaten2tane gömleğimde geniş belki son aylarda daralır bilerek geniş almıştım son aylardada giyebileyim diye ben krem sürmüyorum kızlar şimdilik allaha şükür bir çatlak patlak yok siz badem yağımı kullanıyorsunuz.ayten sen zayıfsın canım ondan millet kilo almış zanneder seni benim bir arkadaşım9aylık hamileyken doğuma gidiyor hemşire ne doğumu senin daha6 aylık ancadır bebğin diyor arkadaşta yo ben 9aylık hamileyim deyince kadında şok etkisi yaratıyor

<<AyBüKe>>

Çok bilmiş bu şimdiki çocuklar çook .. 1 saat durdu yanımda o 1 saatte dünya kadar soru sordu bana  :k06:  Ne güzel ayten uzun boylusun kilo alsanda çok göstermez sende... Benim boyum 1.63 ve 70 kiloyum şu anda  :icon_pale:  İnş. doğumdan sonra veririm kilolarımı yaa  :amin:

Aytii

65 kiloyum bende ama hiç anlaşılmıyo nereye gitti o 6 kilo bende merak ediyorum  :k06:

<<AyBüKe>>

Ben badem yağı kullanıyorum Seval ama çatlamaya başladım  :sad1:  Geçen akşam baktım kırmızı kırmızı başlamış ne kadar dikkat edersen et olacağı varsa oluyor.. Benim anneminde var çatlakları ona çekmişim demekki.. Napalım bebeğimden hatıra deyip takmıycam kafama  :D

izemsevi

senin bebeğe gidiyordur ayten aybüke ben zaten çok sık kilo alıp veren biri olduğum için daha öncesinde gögüs kısmımda biraz vardı şimdilik henüz yok ama olsun bebişimden ne olacak :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Mart , 2011, 10:01:47
Ben badem yağı kullanıyorum Seval ama çatlamaya başladım  :sad1:  Geçen akşam baktım kırmızı kırmızı başlamış ne kadar dikkat edersen et olacağı varsa oluyor.. Benim anneminde var çatlakları ona çekmişim demekki.. Napalım bebeğimden hatıra deyip takmıycam kafama  :D
günaydın kızlar aybükecim benim heryerim catlak dol nişanlıyken bir ayda 14 kilo verdiyim için kolarım bacaklarım hep çatlak yani vücudum çatlaga yatkın ama hamileleikten kırem kullandım cok sükür hiç çatlak olmadı ama cok yaglı sizede vtavsiye edebilirim :icon_thumright: 

izemsevi

burcu 1ayda 14 kiloyu nasıl verdin canım öyle hiç sağlıklı değil cancazım

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 10:14:28
senin bebeğe gidiyordur ayten aybüke ben zaten çok sık kilo alıp veren biri olduğum için daha öncesinde gögüs kısmımda biraz vardı şimdilik henüz yok ama olsun bebişimden ne olacak :k06:

haftaya bakalım ne kadar olacak kilosu tontişimin. bizim ailede bebekler 3,500 4,000 kilo arası doğarlar hatta 4 kiloyu bile geçer abim 5 kilo doğdu mesela  :k06:  :nazar: ablalarımın hepside zayıf  :nazar:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 10:53:20
burcu 1ayda 14 kiloyu nasıl verdin canım öyle hiç sağlıklı değil cancazım
bebyim simdi söylüycem bu kızında ne kazık hayatı var diycen bas agrısıyla doktora gittim salaklar bana beyninde ur var deyip ilaç verdiler bir ay kullan sonra amelyat dediler ilaçlar yaptı cünkü yanlış teşhis koymuşlar meyer  :dontknow: tabi be o ilaçları bü güzel yuttum tam amelyata gireceyim gün hastaneden korkup kaçtım ben istanbula gidip orada muayne olucam bide dedim. aynı akşam istanbula gittim orada muayne oldum  öyle bişi yok dedi,ler ama olan bana oldu ama cok sükür alalhıma korkum sayesinde kurtuldum :muzz:  :muzz:  :muzz: ama o kiloyu birdaha alamadım hamile kalmadan 2 ay önce 42 kiloydum bi düşük yaptım bünye tasımadı esimde iyi baktı kilo almadan cocuk yok dedi kilo aldım 52 kiloyla hamile kaldım şimdi 60 kiloyum :ehi:  :ehi:  :k06:

izemsevi

burcu canım çok geçmiş olsun yokmu bu drlar allahım yokluklarınıda ratmasın ama bazıları işte böyle oluyor iyikide kaçmışsın herşerde vardır bir hayır seninde bu kötü olayından iyi birşey çıkaralım moral olsun en azından kilo vermişsin fit olmuşsun eşinin karşısına öyle çıkmışsın

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 11:21:21
burcu canım çok geçmiş olsun yokmu bu drlar allahım yokluklarınıda ratmasın ama bazıları işte böyle oluyor iyikide kaçmışsın herşerde vardır bir hayır seninde bu kötü olayından iyi birşey çıkaralım moral olsun en azından kilo vermişsin fit olmuşsun eşinin karşısına öyle çıkmışsın
Canım çok güzel söyledin herseyde var bir hayır ama işlin komiyi ne biliyomusun kocacamım ozaman anakarada yasadıgı için 2 ayda bir geliyodu malatyaya bi geldi beni öyle zayıflamış görünce öpmedi bile haklı cocuk cok cirkin oldum bide ne dese beyenirsin ben seni böyle almamıştım evlenen kadar ya kilo al yada valla bırakırım seni :ehi:  :ehi:  :ehi: aman be bırak dedim  :k06: saka yapıyodu tabi ama suratını unutamıyorum hiç :ehi:  :ehi: canım kzın geceleri oynuyormu senin

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Günaydın annişler, nasılsınız bakalım??  :-*