2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 09:08:15
aytencim 30tlye kadar olanlar uygun bizim burda hiç yok bu tarz şeyler belki siizn orda varsa daha uygunu bilmiyorum ama desenler hoşuma gitti vercem sipariş.

valla canım ben cumartesi gittim baktım kıyafetlere ama bi mok yok yani. üstelik bu gibi elbiselerin aynısı ve fiyatlar aynı. sırf hamileler almak zorundalar diye yapıyolar bunu. fiyatları uçuruyolar  :-\ ben nakitte aldım bir elbise 50 TL verdim normal fiyatı 60 TL idi. ona bile acıdım ama aldım çünkü bir tulum ve bir pantolonum var sadece

izemsevi

hemen kaynatmışsınız selam söyliycem teyzelerinden evt içim kıpır kıpır az önce aytenede söyledim her randevuda böyle oluyorum.

izemsevi

aynen aytencim benimde 2pantolan 2 gömlek forma gibi giyiniyorum hamile giyim satan bir yer yok bir iki tane ürün var oda nuhtan kalma.

Aytii

ablam bana yazlıklarını verdi. hamileydi oda geçen sene Eylülde doğum yaptı yazın giydiklerini verdi bana. havalar ısınıncada onları giycem. zaten benim derdim hem ahlaklı görünmek hemde karnımın fazla görülmemesi. çok dikkat ediyorum saklıyorum genelde. yazında belki yengeme bir elbise diktiririm okadar. zaten Temmuz ayı çok sıcak oluyo dışarıya çıkamam fazla

<<AyBüKe>>

Bende öyle oluyorum ya heyecandan kalbim çıkıcakmış gibi oluyo, endişede oluyo içimde tabi .. Geldiğinde kızının güzel haberleri verirsin artık Seval bize  :laughing7:   

Valla benimde öyle 1 tane hamile pantalonum var 1 tane de taytım habire onları giyiyorum ama dünyanın parası hamile kıyafetleri burda  :sad1:  İnsanları kazıklamaya yer arıyolar her yerde  :caca
:

izemsevi

canım zaten hamile bir bayan ne kadar açık giyinecekkki karnımı saklamıyorum hatta çıkması hoşuma gidiyorum bu ayıplanacak,utanılacak bir şey değilki annesi belli babası belli farklı olsa utanır belki saklarsın hatta bazen iş arkadaşlarım bile gelip bakıyorlar onlar bile seviyor güzel bir duygu bence niye saklansınki zaten normaldede açık giyinen biri değilim şimdide zaten giyinecek bir durumum yok.

Aytii

aman kızlar takmayın kafanıza. hamilelik çabuk geçen bir süreç. almasakta olur elimizdekilerle yetiniriz bizde  :aferin: satıcılarda o paraya satmasaydılar yani neyapayım  :dontknow: ben birdaha almıcam sadece o elbiseyi aldım ama dediğim gibi onada acıdım yani. havaların ısınmasına az kaldı zaten  :occasion14:   

izemsevi

inşallah aybukecim randevudan sonra gelip yazarım valla aybükecim bizim burda pahalıda olsa ucuzda olsa kıyafet yok ben normal mağzalara bakıyorum belki robalı gömlek bulursam alıyım diye oda yok sinir oldum ha.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 09:22:30
canım zaten hamile bir bayan ne kadar açık giyinecekkki karnımı saklamıyorum hatta çıkması hoşuma gidiyorum bu ayıplanacak,utanılacak bir şey değilki annesi belli babası belli farklı olsa utanır belki saklarsın hatta bazen iş arkadaşlarım bile gelip bakıyorlar onlar bile seviyor güzel bir duygu bence niye saklansınki zaten normaldede açık giyinen biri değilim şimdide zaten giyinecek bir durumum yok.

ben utandığımı söylemedim. görünmesini sevmediğimi söyledim aynı şey değil  ::)

ben rahatsız oluyorum sadece göründüğü zaman. herkes oraya bakıyor. birde karnını göstermek günahtır benim bildiğim kadarıyla. karnı gözüken kadının çocuğu hayatı zor geçer derler. benim zaten vicdanım el vermiyor öyle gergin elbiseler giyip iyice ortaya çıkmasına. herkesin kendi zevki kendi bileceği bişey. benim bildiğim bu.

izemsevi

tabiki öyle herkesin kendi zevki, kendi yaşam anlayışı ne olursa olsun güzel bir duygu allah bu dilek için dua eden tüm kardeşlerimizin dualarını kabul etsin.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Mart , 2011, 09:29:50
tabiki öyle herkesin kendi zevki, kendi yaşam anlayışı ne olursa olsun güzel bir duygu allah bu dilek için dua eden tüm kardeşlerimizin dualarını kabul etsin.

amin.

<<AyBüKe>>

Geçen hafta doktora giderken yanımdan kadınlar geçiyodu onun yanındaki kadında hamileydi , yanımdan geçerken kadını dürttü diyoki "aaa bak bak şu kadında senin gibi hamile " sonra kıkır kıkır güldü :k06:  Heyy yarabbim dedim hiç hamile görmemiş heralde.. İster istemez dikkat çekiyo demekki , bide benim gibi azıcık dombili olunca daha da çekiyo sanırım  :k06: 

Aytii

evet çeker Aybükeciğim. iş yerinde yanımda 2 bayan var. birkeresinde hırkamın önü açılmış karnım görünüyodu yani ama farketmedim o sırada ikiside karnıma dik dik bakıyodu öyle anladım açıldığını. ayy karnın ne kadar çıkmış güzel duruyo dedi bitanesi kapattım hemen  ::)

izemsevi

aybuke benimde öyle öncedende kilom olduğu için zaten alt karın çıktı öncedende biraz göbek vardı dikkat çekiyor hatta ben hamilelikten öncede bakardım hamile bayanlara çok hoşuma gidiyor hatta bazılarına okadar güzel yakışıyorki ve çokta güzel giyiniyor özellikle böyle boyu 1.75 ve 1.80 arası olan zayıf bayanlardada çok hoş duruyor.

<<AyBüKe>>

Hoşlarına gidiyo, ilgilerini çekiyo demekki.  Bende hamile kalmadan önce bayılırdım hamile karnı görmeye, değişik geliyodu ... Şimdi de kendi karnımı çok seviyorum ama başkası öyle dikkatli bakınca tuhaf oluyorum, utanıyorum sanki  :-[   

Dünde alt komşumun kızı geldi bana 4,5 yaşında bana diyoki senin karnın çok şişmanlamış  :ehi:  Bende onun içinde bebek var dedim kıkır kıkır gülüyo  :k06: