2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hadi hayırlısı olsun canım  :love9:

evet bende hep ilk günki gibi heyecanlı oluyorum her gidişimde :) ve sabırsız oluyorum muayneye girene kadar benim ismimi çağırdığında  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

bizim için dua etmeyi unutmayın hayırlısıyla gelip size burda yazalım.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

[/quote]

Evet dünürüm park yatak alıcam gelinine  :laughing7:  Biz ayrıca oda takımı da aldık canım ilerde genç odasına dönüşüyomuş, mayısta gelicek inş. odamız sabırsızlıkla bekliyoruz  :k06:   Ben yerim o damadımın küçücük yatağını  :binkybaby:

[/quote]
eşimde oda alılım dedi yada en azından tek yatak ve dolabını
ama şu anki evim büyük,lojman çıkarsa sığamayız diye böyle alalım dedik
hem söylendiğine göre büyüyen yatakların eni dar oluyomuş
çocuk sığamıyomuş büyüyünce

<<AyBüKe>>

Günaydıın   :hello:   Nasılsınız Ayten, Seval  :opucuk:

Aytii

günaydın Aybüke  :opucuk: :opucuk:

sağolasın sen nasılsın  :flowers:

Seval içini rahat tut şekerim sen herşey güzel olacak  :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ^^^^gültanesi tontik annesi^^^^ - 11 Mart , 2011, 08:48:45

Evet dünürüm park yatak alıcam gelinine  :laughing7:  Biz ayrıca oda takımı da aldık canım ilerde genç odasına dönüşüyomuş, mayısta gelicek inş. odamız sabırsızlıkla bekliyoruz  :k06:   Ben yerim o damadımın küçücük yatağını  :binkybaby:

[/quote]
eşimde oda alılım dedi yada en azından tek yatak ve dolabını
ama şu anki evim büyük,lojman çıkarsa sığamayız diye böyle alalım dedik
hem söylendiğine göre büyüyen yatakların eni dar oluyomuş
çocuk sığamıyomuş büyüyünce
[/quote]

Evet canım dediğin doğru olabilir bilmiyorum bakalım nasıl olucak hevesle aldık ama inş. kullanışlı olur  :dontknow:  Siz zaten tayincisiniz, hele dediğin gibi lojman çıkarsa zor sığar gerçekten.. Benim babamda polisti çok kaldık lojmanlarda bilirim o yüzden  :laughing7: 

<<AyBüKe>>

İyiyim Aytencim çok şükür, kahvaltı yaptık kızışımla şimdi yine uyku çöktü  :k06:   Sende dün gece rahat uyumuşsun sanırım,  iyi geldi demekki ilaç ..

Aytii

:hello2: :hello2: :hello2:

afiyet olsun size  :flowers:

hemde nasıl iyi geldi. az da olsa uyuyabildim. yine 5 te uyandım kramp vardı ama hafifti diğerine göre bide çiş olmasa  :-[

izemsevi

aybükecim merhaba iyim tşkler sen nasılsın bugün kızımla randevumuz var 12de buluşcaz :k06: kızlar bu arda bir hamile giyim sitesi buldum indirim bölümündekiler hem hoş hemde uygun

http://www.ebrumaternity.com/

Aytii

okadar da uygun değilmiş  :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

<<AyBüKe>>

Olsun olsun az da olsa ağrını geçirdiyse ihmal etme kullan .. Uykusuzluk çok fena yapıyo ya insanı ben öyle 2 gece üst üste uyku uyumadım ertesi gün tansiyon fırladı, elim yüzüm felaket şişti nolduğumu şaşırdım aman Allah korusun  :icon_pale:   O çiş olayı bende de var canım, hemde girdiğim zaman işe işe bitmiyo ne iş anlamadım  :toothy10: :toothy10:  Hamilelikte baskı yapar çişin varmış gibi gidersin hep tuvalete diyolardı ama ben her girdiğimde yapıyorum valla  :ehi:

Sevalcim teşekkürler bende iyiyim bu arada.. Demek kızını görüceksin bugün ne güzell için kıır kıpırdır  :k06:  Teyzelerinden de selam söyle fıstık kızına  :love9:   :)  Bende haftaya cuma görücem inş. kızımı  :amin:

izemsevi

aytencim 30tlye kadar olanlar uygun bizim burda hiç yok bu tarz şeyler belki siizn orda varsa daha uygunu bilmiyorum ama desenler hoşuma gitti vercem sipariş.

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Mart , 2011, 09:06:05
    Olsun olsun az da olsa ağrını geçirdiyse ihmal etme kullan .. Uykusuzluk çok fena yapıyo ya insanı ben öyle 2 gece üst üste uyku uyumadım ertesi gün tansiyon fırladı, elim yüzüm felaket şişti nolduğumu şaşırdım aman Allah korusun  :icon_pale:   O çiş olayı bende de var canım, hemde girdiğim zaman işe işe bitmiyo ne iş anlamadım  :toothy10: :toothy10:  Hamilelikte baskı yapar çişin varmış gibi gidersin hep tuvalete diyolardı ama ben her girdiğimde yapıyorum valla  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi:

sorma dün bende öyle diyodum. organlar büyür derlerdide inanmazdım  :k06: demekki büyüdü çiş torbası daha fazla litre alıyo  :laughing7:

<<AyBüKe>>