2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:toothy10: :toothy10: oluyoooo oluyooo ben üşütmüşüm bi de 2 gündür altına çiş etmiş çocuklar gibi yürüyorum kasık ağrılarımın dışında
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

nurcum benim idrar yolu enfeksiyonuv vardı allaha şükür geçti bol bol su içiyorumki olmasın bir daha diye birde artık zaten düz yatamıyorum eger yatarsam sanki geriliyor gibi oluyorum

Aytii

senin imzanda oğlanın ne kadar yiğit Nur  :ehi: malını açmış gösteriyo  :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 14:21:03
nurcum benim idrar yolu enfeksiyonuv vardı allaha şükür geçti bol bol su içiyorumki olmasın bir daha diye birde artık zaten düz yatamıyorum eger yatarsam sanki geriliyor gibi oluyorum

sırt üstü ben de geriliyorum canım bazen yan yatıncada karnım geriliyo elimi koyuyorum boşluğuma doğru.ilk ay antibiyotik kullandım ben de enfeksiyon yüzünden.salı günü hastaneye gittim 3 te bitti işim karın yağdığı ilk gündüü ayaklarım filan dondu.ondan dalayı üşütüm galiba ateşim varr her yerim ağrıyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

damat adayımın her detayına bakma öyle ayten o benim kıza kur yapıyor anlamadınmı. :honk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bak yaa neye dikkat ettiii  :ehi: :ehi: :ehi: sapıma kadannn erkekimmm ben diyo benim oğlumm  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

izemsevi

ayten teyzesi yiğidin malı meydandadır ondan çocuk öyle tablo gibi açmış tütü maşallah nazar değmesin.

izemsevi

nette bakınıyordumda bir konu açılmış mynette sinir oldum insanlar kendilerini ne zannediyorki acaba konu bu aynen AK partili Süleyman Demirci: "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır" demiş,siz ne düşünüyorsunuz? böyle bir konu hakkında ne düşünülür ya terbiyesizlik sadece.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 14:28:33
ayten teyzesi yiğidin malı meydandadır ondan çocuk öyle tablo gibi açmış tütü maşallah nazar değmesin.

havaya girdi buda  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyyy anası yesin onun pipilisiniiiiiii

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 14:31:00
nette bakınıyordumda bir konu açılmış mynette sinir oldum insanlar kendilerini ne zannediyorki acaba konu bu aynen AK partili Süleyman Demirci: "Örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. Perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır" demiş,siz ne düşünüyorsunuz? böyle bir konu hakkında ne düşünülür ya terbiyesizlik sadece.

pırrrttttttt  8)

izemsevi

tam pırtlık bir olay bendende defalarca pırt :cildir:

<<AyBüKe>>

Biz geldik kızımla teyzeler  :hello: 

Nasılsınız  :opucuk:

Aytii

hoşgeldiniz prenses ve annesi  :flowers: :opucuk:

biz kendi adımıza iyiyiz siz nasılsınız  :love9: