2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:55:54
Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 13:54:04
nur şımbık ne kız öyle kızıma hemen isim taktın yokmu bu kayınvalideler şımbıkmış hıh :icon_scratch:

BENİM DEDEM BENİ HEP ŞIMBIK KIZIM DİYE SEVERDİ BİZZ DEE AKILLI KIZIM FİLAN ANLAMINDA KULLANIYOR.GÜZEL Bİ ŞEY YANİİİ :D

Seval başladı kaynanalığa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

hım iyi ozaman çikolata yesem benim kızda pıtlama yaparmı acaba yiyecek yerimde yokki eşimin dediği kadar var tam öğütücüyüm ben löpür löpür götürüyorum.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 10 Mart , 2011, 13:53:43
kızlar sahi kilolar ne alemde ben  6 kilo aldım şimdiye kadar

Canım ben 2 kilo vermiştim o 2 kiloyu aldım geri şimdilik bakalım daha ne kadar alıcam  ;D

melek-çağlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 13:58:19
hım iyi ozaman çikolata yesem benim kızda pıtlama yaparmı acaba yiyecek yerimde yokki eşimin dediği kadar var tam öğütücüyüm ben löpür löpür götürüyorum.

maşallahh maşallahhh :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 10 Mart , 2011, 14:01:58
ne güzel daha az kilo almışsın

İnş. böylede gider çünkü kiloluyum zaten canım 75 kiloyum şuanda.

Shadowqueen

Ben çıkıyorum kızlar kendinize ve meleklerinize cici bakın. Benim esas kayınvalide faktörüm laf etmeye başladı hadi bye

melek-çağlar

ben çıkıyorum kızlar işler birikti biraz çalışalım artık. öptük sizi  :flowers:

izemsevi

eşim resmen sabah bir çıkın hazırlıyor adamcağız şimdi baktım 3tane ceviz birtane tadelle çikolata bir muz bir kivi ben nasıl yeyim okadarı insan yiyecek yani demi ama kızlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 14:03:46
eşim resmen sabah bir çıkın hazırlıyor adamcağız şimdi baktım 3tane ceviz birtane tadelle çikolata bir muz bir kivi ben nasıl yeyim okadarı insan yiyecek yani demi ama kızlar

maşallah eşin ne güzel ilgileniyor.ben kendi çıkınımı kendim hazırlıyorum 3 havuç 2 elma getirdim birde çikolata tabi kii :D

Aytii

sizde kendinize iyi bakın Gizem ve Melek  :opucuk:

izemsevi

nurcum cidden 3havuç yiyormusun canım 2elma maşallah ben havuç hiç yemiyorum elmada miğdemi ağrıtıyor muz işte yiyorum oda kabız yapıyor giden arkadaşlar görüşürüz öptük sizi kızımla

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 14:11:11
nurcum cidden 3havuç yiyormusun canım 2elma maşallah ben havuç hiç yemiyorum elmada miğdemi ağrıtıyor muz işte yiyorum oda kabız yapıyor giden arkadaşlar görüşürüz öptük sizi kızımla

yiyorum canım ağzım boş kalınca miğdem bulanıyo ben de meyve su öyle geçiştiriyorum

izemsevi

kızlar şuan def gibi gerildim canlar sizinde kasık kısımlarını dolu gibimi bazen oturup  bir anda kalkınca sızlıyor gibi oluyor bu gece bir uyandım göbeğimi alttan elimle tutumuşum bir gülesim geldi böyle tartar gibi. :k06: :k06: