2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:44:44
allahım emriyle kızına talibiimmm oğlum 21 hafta 6 günlük şu an da biraz hareketliii şu an işsiz ama arkasında kapı gibi anası varrr  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: İlahi Nur ya koptum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar ya 24. haftadayız  bizde işte ama hep soldan vuruyor benimki ,içimde geziniyor diyorsunuz ya hiç gezinmiyor yani :dontknow: hap sol hep soll pekmi uyusuk ne anlamadım ya
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mart , 2011, 13:46:03
Kızlar ya 24. haftadayız  bizde işte ama hep soldan vuruyor benimki ,içimde geziniyor diyorsunuz ya hiç gezinmiyor yani :dontknow: hap sol hep soll pekmi uyusuk ne anlamadım ya

gelinimle ilgili doğru konuş kadııınnnnnn  :caca: sensin uyuşukkkk  :caca: :caca: canı nasıl isterse öyle hareket eder  :caca: :caca: :caca: 

:k06: :k06: :k06:

izemsevi

oh maşallah kızımıda ayten teyzesi 2dk kertmiş ne diyelim kısmetse olur biz bir araştıralım. :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Mart , 2011, 13:45:50
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:44:44
allahım emriyle kızına talibiimmm oğlum 21 hafta 6 günlük şu an da biraz hareketliii şu an işsiz ama arkasında kapı gibi anası varrr  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: İlahi Nur ya koptum

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Shadowqueen

Benim kızda uyandı soldan soldan tekmeliyor  :k06: :k06: sanırım bu şu demek oluyor, daha olmadan beni verdin mi aşk olsun anne gibi falan herhal  :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 13:46:54
oh maşallah kızımıda ayten teyzesi 2dk kertmiş ne diyelim kısmetse olur biz bir araştıralım. :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayyyyyy öldüm gülmektenn şuannnn  :ehi: :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

yok yok anne beni doğru birine verdin diyordur  :ehi: :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 10 Mart , 2011, 13:46:42

gelinimle ilgili doğru konuş kadııınnnnnn  :caca: sensin uyuşukkkk  :caca: :caca: canı nasıl isterse öyle hareket eder  :caca: :caca: :caca: 

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ee uslu hanım hanımcık diyeyim ozamann ,ee gezinip durmuyoo içimde yaa napimm :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ARAŞTIR SEVALCİM NE İÇKİSİ NE KUMARI NE KARI KIZ AYAĞI HİÇ Bİ ŞEYİ YOK OĞLUMUN OĞLUM DİYE DEMİYORUM.SİZ Bİ DÜŞÜNÜN BİZ KAPINIZI YİNE ÇALARIZ :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

sanırım ben çok yedim benim kız bugün pek ses vermiyor yada oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş naza çekiyor kızım utanma hadi bir pıt de bakıyım bir kızı bin kişi isterser bir kişi alır hedi utanma benim tontilişim şimdi izemsevimden haber bekliyoruz eğer yakın zamanda pıt derse oldu bu iş  :k06: :k06:

Aytii

Gizem bence senin kız içerde kahve pişiriyo durumu kabullendi yani  :laughing7: :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mart , 2011, 13:48:11
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 10 Mart , 2011, 13:46:42

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ee uslu hanım hanımcık diyeyim ozamann ,ee gezinip durmuyoo içimde yaa napimm :k06:

öyledir benim Elifim  :love9: :love9: :love9: