2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah size

sen daha net hissediyosundur şimdi oğluşunu  :love9: :love9: :love9: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 10 Mart , 2011, 13:25:31
bugün 27.haftamıza girdik şafağımız 98  :occasion5:

Oy maşallah bizde 21 ci haftamızdayız işte  :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Benimkide bugün sessiz vurmadı henüz ,hep sol tarafımda vuruyordu göbeğimin sol yanı. orda megerse poposu ve ayakları varmış kafası aşagıda dedi doktor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Ben biraz toz alıp geliyorum şekerler görüşrüz  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mart , 2011, 13:27:41
Benimkide bugün sessiz vurmadı henüz ,hep sol tarafımda vuruyordu göbeğimin sol yanı. orda megerse poposu ve ayakları varmış kafası aşagıda dedi doktor

kaçıncı haftadaydın sen?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

GİZEM KIZINA TALİBİM ALLAHIM EMRİYLE  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

ayten sorma valla hemde nasıl hissediyorum bazen öyle bir vuruyoki uyur uykumdan uyanıyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

24. haftadayız canım ama artık daha sık ve daha çok hissediyorum pat pat vuruyor :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

melek-çağlar

nurrrr gelinime göz koyma söz kestik biz onlara  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mart , 2011, 13:31:29
24. haftadayız canım ama artık daha sık ve daha çok hissediyorum pat pat vuruyor :love9:

fazla birşey yokmuş aramızda bende 20+ oldum yani 21. haftanın içindeyiz 5 ay yapıyor  :hello2: :hello2: :hello2:  :nazar:

sen 6. aya girdin  :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: aaaa iki dakika ortadan kayboldum kaçırdık fıstığııı

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 10 Mart , 2011, 13:31:50
nurrrr gelinime göz koyma söz kestik biz onlara  :ehi:

ana karnı kertmeside yapın kesinleşsin  :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:33:45
:ehi: :ehi: :ehi: aaaa iki dakika ortadan kayboldum kaçırdık fıstığııı

:ehi: :ehi: zaten az kız var sitede sende yeni hamişleri bekle artık  :k06: Kevser, Aybenim, Aydinays onların birtanesi kız olur belki  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar benim oğlan hiç uyumuyo sanırım sürekli aktifff gece vuruyo gündüz vuruyo ama dün sanki sesimi farkettiğini düşündüm konuşunca vurmuyoo sustuğum zaman konuş der gibi vuruyo dün tam 6 kere denedim hepsinde de oldu belkide tesadüftür bilmiyorum.anlamaya başlamış olabilir mi acaba beni