2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aramızda 190 gramın lafı mı olurrr hem ben zilli don giyiyorum ağır çekiyo  :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 12:05:54
aşı acımıyo diyenlere sevgilerimi iletiyorum bu arada koluma inme indi sanki  :ehi: iki yana yatıyorum diye üzülüyodum artık tek yanıma yatabiliyorum  :ehi:

:-* bende sana yolluyorum  :wave:

:ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 12:08:07
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aramızda 190 gramın lafı mı olurrr hem ben zilli don giyiyorum ağır çekiyo  :ehi: :ehi:

zilleri toplamda 190 grammı  :-ooo :-ooo

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Mart , 2011, 12:08:35
slm kızlar nasılsınız  :opucuk: :binkybaby: :opucuk:

:hello: benim çişim var ama hala burda oturmuş Nura cvp yetiştiriyorum  :tongue3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Aytii

anacığım gidincede bir türlü çıkamıyorumki  :ehi: akıyo akıyo akıyo bitmiyo mübarek  :dontknow:

organlar büyür derlerdide inanmazdım  :k06: kaç litre birikiyo artık kim bilir  :ehi:

izemsevi

http://www.bebekodasisuslemeleri.com girin çok hoş ve güzel şeyler var nur cancazım sende canım almışsın şimdi botu felan hesaba katma sen az daha zorlasan bebeğide hesaba katmasam aynı kilodayım hesabına getircen uynak seni :ehi: ayten canım sende bir git tuvalete azcık çocuk rahatlasın yioyn içiyon oturyon olmaz olmazböyle şey. bende yemeğe gider yeyip geliyim açım aç :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 12:15:16
http://www.bebekodasisuslemeleri.com girin çok hoş ve güzel şeyler var nur cancazım sende canım almışsın şimdi botu felan hesaba katma sen az daha zorlasan bebeğide hesaba katmasam aynı kilodayım hesabına getircen uynak seni :ehi: ayten canım sende bir git tuvalete azcık çocuk rahatlasın yioyn içiyon oturyon olmaz olmazböyle şey. bende yemeğe gider yeyip geliyim açım aç :toothy10:

valla yiyon içiyondan sonraki kelimeyi deseydin yalaaaaan dicektim çünkü kabızım bu aralar  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 10 Mart , 2011, 12:13:40
anacığım gidincede bir türlü çıkamıyorumki  :ehi: akıyo akıyo akıyo bitmiyo mübarek  :dontknow:

organlar büyür derlerdide inanmazdım  :k06: kaç litre birikiyo artık kim bilir  :ehi:

:laughing7: ;D

izemsevi

ah ah kabızlık sorma bendede var hat safada sorma

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 12:18:45
ah ah kabızlık sorma bendede var hat safada sorma
:y25: kızlar biz daha çömeziz  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ŞEKERLER BEN GELDİMMM :hello: SOL KOLUM TUTMUYOR TEK ELLE YAZIYORUM CANLARIM TETANOZ AŞISI 2. DOZUMUZU YAPTIRIP GELDİK ŞİMDİ
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: BEN DE 1.Cİ OLDUM KOLUMA İNME İNDİ SANKİ :ehi: :ehi: