2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende geldim  :muzz: :muzz: :muzz:
Yimek yedim oğluma da yidirdim geldim  :muzz: :muzz: :muzz:
Birazdan Rüz'ün uyku saati o zamana kdr lak lak yapıyım bari  :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

Gözdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sana aşık oldum ben  :-\

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 15:03:29
Gözdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sana aşık oldum ben  :-\

What dedin gülümmmmmmmmmmm  :k06: :k06: :k06:
Ama duygularımız karşılıklı bunu belirtmek isterim  :k06: :k06: :love9: :opucuk:

Aytii

izemsevi

allah kızlar çoştu maşallah canlar ben gider ama tekrar gircem az işim var öptüm kocaman

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:39:18
merhaba annişler  :opucuk:

yemeğimizi yedik ama şiştik eccük bugün  :-\

nasılsınız  :flowers:

Hoşgeldin aytimmm benımde canım bişey çektide onu yapmaya gitmiştim fırında pişiyor şimdi :hungry:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 15:09:31
evlen benimle  :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9:
Gözüm kapalı atarım deftere imzayı canımsınnnnnn  :love9: :love9: :opucuk: :-* ;) Tarih ver yitir  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 09 Mart , 2011, 15:12:01
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 15:09:31
evlen benimle  :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9:
Gözüm kapalı atarım deftere imzayı canımsınnnnnn  :love9: :love9: :opucuk: :-* ;) Tarih ver yitir  :k06:

maşallah hadunum sanaaaaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bir insana makyaj bu kadar mı yakışır  ???  :love9: :love9: :love9:

luw ya beyb  :love9: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mart , 2011, 15:10:47
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 14:39:18
merhaba annişler  :opucuk:

yemeğimizi yedik ama şiştik eccük bugün  :-\

nasılsınız  :flowers:

Hoşgeldin aytimmm benımde canım bişey çektide onu yapmaya gitmiştim fırında pişiyor şimdi :hungry:

hoşbulduk  :flowers: afiyet olsun şimdiden gelinime ve anasına  :opucuk:

Sağol sevgili dünürüm :k06:  beklemedym şuan zaten pişiyor yagan karı izliyorum bir yandanda deli gibi yağıyor hala  :-\sen nasılsın görüşmeyeli bakalım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mart , 2011, 15:16:48
Sağol sevgili dünürüm :k06:  beklemedym şuan zaten pişiyor yagan karı izliyorum bir yandanda deli gibi yağıyor hala  :-\sen nasılsın görüşmeyeli bakalım

ne olsun hayatım iş ev ev iş :) aynen devam işte. burdada kar var çok  :-\ sabah işe gelene kadar su olmuş ayaklarım okadarda dikkat ettim sulu yerlere basmamaya ama   :dontknow: akşam tiyatroya gidicem arkadaşlarla iş çıkışı halbuki yorgunluktan geberiyorum  :k06:

Ne güzel canım yaa tiyatroyu çok severim bende :D  benimde dün başlayan iznim bugun devam edıyor ama dısarı cıkmaz ımkansız bıleklerı gecıyor kar ve hala yoğun halde yağıyor kendımı mutfaga vurdum yapıp yapıp fırına koyuyorum napimm :k06:

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 14:37:22
pisicik benim bağırsak düzenim iyiydi işte son bir haftada bozuldu burcucum çevrede öyle kendini bilmez insan varki kimle mücadele edeceksin hangisiyle oyüzden boşver ablanada hak vermek lazım öyle bir kabustan çıkıp yuva kurmak kolay olmasa gerek insanın kendine güveni kalmaz sen şimdi  önüne bak eşin seni seviyor saygı gösteriyormu önemli olanda bu kayınvalidene  neymiş annenin babanın olmaması o çok yürekliyse çok mükemmelse allah korkusu ve vicdanı varsa o yapsın bakıyım sana annelik o sahiplesnsin konuşmaya gelince laf var icraata gelince foss benim kayınvalidemle hiçbir sorunum yok olmadı allaha şükür ama hep resmiyet koydum baştan beri rahatım oda zaten ne etliye ne sütlüye karışır aynı şehirdeyiz ben davet etmeden gelmez çok iyidir ama yinede her zaman mesafe iyidir.
haklısın canım cok haklısın ama benim mesafe koymak gibi bi şansım yok cünkü eşim acayip düşkün annesine bi bakıyorum koluna alıp gelmiş arayıp sormaz müsaitmisin diye bişide diyemem sesim cıkmaz.ama haklısın bitanem ben bebeyime ve yoluma bakıyorum o bi gelsin teyzesi sag saglim bütün sıkıntılarım bitecek onun melek yüzüne baktımmı annesi ona cok iyi bakacak yasamadıgım herseyi ona yasatıcam insallah alah hepimize saglıklı sıhatli evlat nasip etsin inşallah :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: