2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 11:42:36
gözde sende bizim sinirlenmemize sinirlenmişsin  :toothy10: :toothy10: canım bazen çalıştığın yerde senin özel durumunu göre göre tartışmak isteyen çıkıyor özelliklede bayanlar erkekler çok çok anlayışlı oluyor. bayanlar bence anca başlarına gelince anlıyorlar.

ya boşversene. insan oğlu değilmi erkek kadın hepsi aynı işte. şimdi senle ben aynı durumdayız oyüzden en iyi biz anlarız birbirimizi. seneye buzamanlarda belkide aklımıza gelmeyecek bile bu hallerimiz. sallıycaz. bizden sonra gelenler söyleyecek böyle böyle diye. hayat böyle çünkü devir daim  ;)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tamam hamileler sakinleyin bakıyım bi derin nefes alın bırakın sakın ıkınmayın  :ehi: :ehi: :ehi:
Bende 32.haftama kadar çalıştım hemde 1 ay gece 1 ay gündüz vardiyalı olarak 12şer saat..Masa başı da değil üstelik..Oooo takacak olsaydım ben neler takardım..Yemin ederim size en ufacık bir şeyi dahi takmadım düşünmedim kötü şeylere yer vermedim kafamda..Ya doğum yaptığım gece 1 saat sonra can kardeşim dediğim abi kardeş geldiler yüzleri solgundu ama beni öpüp kokladılar bağırlarına bastılar.Ertesini günün kızın abisinin nişanı vardı gece nişan dönüşü cani bir tır faciasına kurban gittiler  :y25: :y25: Hem abi hem kız hemde babası aileden sadece geride anneleri kaldı  :y25: :y25: Bu haberi hastanede aldım ben ve bir gram gözyaşı dökmedim niye yeni doğum yaptım oğlumun bana benim sütüme ihtiyacı var üzülmemem gerek sütüm azalır birşey olur sorumluluk duyguları..Anca üzüntümü emme işimiz bitti ben 7.ayda hüngür hüngür ağladım o da oğlum uyurken beni görmesin de üzülmesin diye  :y25:
Ahh ahh bir doğurun bakalım sizler neleri göz ardı edeceksiniz hak veriyorum şun size ama sakın yıpranmayın yıpratmayın kendinizi  :icon_thumright:

izemsevi

ben işte bir ara raporluydum hani lekelenmem oldu demiştim ya işte ozaman oda arkadaşım iş yerinde bekar ve yeni göreve başladı daireden bir arkadaş benim odama geldi ben de çay söyledim gidincede boş bardağın yanına marka koydum oda arkadaşınada ben koydum dedim oda yok niye ben veriyormuşum o hoşlanmazmış öyle şeyden ohiç veremeyecekmiymiş sende birdahakine veririsin diyorum yok baştan kendi ben markaya ortak olmam dedi sen böyle diyene ne dersin bende kendime ayrı aldım herkes kendi misafiri gelince veriyor yani düşün ben verdim diye olay oldu istersen seninle tartışırım saatlerce diyor kaprisli felan dedi bana benim seninle tartışmaya hiç niyetim yok dedim ama ogün çok sinir oldum bu olay cuma oldu benim lekelenmem pazar günü oldu ve ben ona bağlıyorum şuan hiç ama hiç konuşmuyorum tınlamıyorum odada sanki yanlızım ve kafam çok rahat.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 11:54:42
ben işte bir ara raporluydum hani lekelenmem oldu demiştim ya işte ozaman oda arkadaşım iş yerinde bekar ve yeni göreve başladı daireden bir arkadaş benim odama geldi ben de çay söyledim gidincede boş bardağın yanına marka koydum oda arkadaşınada ben koydum dedim oda yok niye ben veriyormuşum o hoşlanmazmış öyle şeyden ohiç veremeyecekmiymiş sende birdahakine veririsin diyorum yok baştan kendi ben markaya ortak olmam dedi sen böyle diyene ne dersin bende kendime ayrı aldım herkes kendi misafiri gelince veriyor yani düşün ben verdim diye olay oldu istersen seninle tartışırım saatlerce diyor kaprisli felan dedi bana benim seninle tartışmaya hiç niyetim yok dedim ama ogün çok sinir oldum bu olay cuma oldu benim lekelenmem pazar günü oldu ve ben ona bağlıyorum şuan hiç ama hiç konuşmuyorum tınlamıyorum odada sanki yanlızım ve kafam çok rahat.
Aynen tatlım böyle devam et kaybeden her daim fesat insanlar sen bildiğin doğru yolda ilerle kafanı boşaltabildiğin kadar boşalt zararlı haşerelerden uzak dur :love9: :love9: :love9:

izemsevi

aynen öyle yapıyorum gözdecim beni önemsemeyen insanı önemsemiyorum hayatımda olsa ne olmasa ne diyorum tüm hamişler için herşey güzel olsun en güzel günler onların olsun içindede benim.

izemsevi

canlar ben yemeğe gidiyorum karnımız acıktı kızımla hepinize şimdiden afiyet olsun.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

O zaman haydi coşşş tatlımm durmak yokkk yola devammmmmmmm afiyet bal şeker olsun aytende gitti yemeğeeee

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım?Bensiz neler kaynatıyorsunuz heeee? Bende bugün aile hekimliğine gittim meleğimin kalp atışlarını dinledik ilk tetanoz aşımı oldum öteki 11 nisanda ve toplamda 5 doz olacakmışım 3 yıl içinde. Benimde tansiyonum normalde düşüktür ama ilk ölçtüğünde 14-10 çıktı kız şaşırdı 10 dk sonra ölçtü 12-7 çıktı öyle işte kızlar.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Mart , 2011, 12:24:22
Selam kızlar nasılsınız bakalım?Bensiz neler kaynatıyorsunuz heeee? Bende bugün aile hekimliğine gittim meleğimin kalp atışlarını dinledik ilk tetanoz aşımı oldum öteki 11 nisanda ve toplamda 5 doz olacakmışım 3 yıl içinde. Benimde tansiyonum normalde düşüktür ama ilk ölçtüğünde 14-10 çıktı kız şaşırdı 10 dk sonra ölçtü 12-7 çıktı öyle işte kızlar.
Her ölçtüklerinde farklı çıkar zaten tatlım belki ölçüm olacağı için panik yapmışsındır ki genelde öyle olur yüksek çıkmıştır  :icon_thumright: Zaten yüksek tansiyonun olsa rahatsız olurdun bir farklılık hissederdin emin ol takma kafana  :icon_thumright: Ayy tetanoz aşısı sonra çok ağrı yapıyor ya  :sad1: Doğuma kadar bende 2 doz olmuştum da  :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 09 Mart , 2011, 12:28:12
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 09 Mart , 2011, 12:24:22
Her ölçtüklerinde farklı çıkar zaten tatlım belki ölçüm olacağı için panik yapmışsındır ki genelde öyle olur yüksek çıkmıştır  :icon_thumright: Zaten yüksek tansiyonun olsa rahatsız olurdun bir farklılık hissederdin emin ol takma kafana  :icon_thumright: Ayy tetanoz aşısı sonra çok ağrı yapıyor ya  :sad1: Doğuma kadar bende 2 doz olmuştum da  :sad1:

Valla canım aşı olduğumda birşey olmadı ama eve geldim başım dönüyor biraz. Kızda dedi 2 gün ateş ve ağrı yapar diye bakalım neler olacak. Şimdi 5 doze çıkarmışlar yaaaa ve ben iğneden nefret ederim offf. Kızım için değer napalım  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Herşey onlar için  :love9: Candan öte can onlar  :love9: :love9: :love9:
Ahh ahh seneye bu zamanlarda kızın kucağında olacak ve sen bu sayfaları yüzünde gülümsemeyle okuyacaksın  :love9: :love9:

izemsevi

gizem h.g yeniden merhaba gözde yedik geldik ben daha aşı vurunmadım kızlar bizim aile hekimliğinde öyle bebğin kalp atışını dinleyecek bir cihaz yok sizin kiler çok ileri teknolojideler maşallah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ohh aferin size karnınızı doyurdunuz da geldiniz  :hungry: 22.23 haftalara kadar vuruluyor bende o zamanlarda vurulmuştum aşıyı merak etme hayatım geç kalmadın henüz  :icon_thumright:
Ben valla sadece aşı için gittim sağlık ocağıydı o zaman  :k06: Diğer tüm kontroller ultrason için doktoruma gidiyordum arıyorlardı bilgi veriyordum o kdr  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 09 Mart , 2011, 12:33:51
Herşey onlar için  :love9: Candan öte can onlar  :love9: :love9: :love9:
Ahh ahh seneye bu zamanlarda kızın kucağında olacak ve sen bu sayfaları yüzünde gülümsemeyle okuyacaksın  :love9: :love9:

Aynen canım benim Rabbim o zamanları da gösterir inş.  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 12:38:19
gizem h.g yeniden merhaba gözde yedik geldik ben daha aşı vurunmadım kızlar bizim aile hekimliğinde öyle bebğin kalp atışını dinleyecek bir cihaz yok sizin kiler çok ileri teknolojideler maşallah

Hoşbulduk canım afiyet bal şeker olsun bende 21 ci haftadayım normalde 16 cı haftadan sonra başlıyoruz vurmaya dedi sende aile hekimliğine git istersen vururlar canım  :icon_thumright: Valla bende burda olmaz sanıyordum ama enteresan Zonguldakta var dinleme cihazından  :k06: