2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 08 Mart , 2011, 15:39:37
yani muayne + 105 TL mi  :icon_scratch:

evet tatlım muayenede 22 alıyolar hamilelerden ama normalde 12 tl
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Mart , 2011, 15:40:43

ben her gittiğimde 54 TL ödüyorum ama bu detaylı için ayrıyetten ne kadar ödicem bilmiyorum  :dontknow:

izemsevi

aytencim eşim o anlamda söylemiyor ben herşeyi çok irdeliyorum diye normal tuvalete oturyorum bişey olurmu diye onada sorup durduğum için oda köyde yaşayan bayanlar 9ay normal kullanıyor sanki orda klozetmi varmı diye ondan söylüyor anladın canım .

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 08 Mart , 2011, 15:43:10
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Mart , 2011, 15:40:43

ben her gittiğimde 54 TL ödüyorum ama bu detaylı için ayrıyetten ne kadar ödicem bilmiyorum  :dontknow:

hııı demekki hastanesine göre değişiyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ya hemşireye soruyorum bilmiyo, işlemcilere soruyorum telefonda bilgi veremiyoruz diyo çıldırıciiiimmmmmm  :cildir:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 15:44:11
aytencim eşim o anlamda söylemiyor ben herşeyi çok irdeliyorum diye normal tuvalete oturyorum bişey olurmu diye onada sorup durduğum için oda köyde yaşayan bayanlar 9ay normal kullanıyor sanki orda klozetmi varmı diye ondan söylüyor anladın canım .
haa tamam tamam  :k06: :k06: :k06:

ee adam haklı o halde  :icon_thumright: ama yinede dikkatli oluyorum ben fakat bacaklarım acayip uyuşuyo  :icon_pale:

izemsevi

bu arada nurcum canım gözün aydın bende aylık gittiğim dra 100tl ödüyorum birde özel hastaneye geçen ay gittim ordada muayene ücreti 25 tl 4boyutlu ultrason 50tl ve 20tl de üçlü taramaya almışlardı hepsi 95tl tuttu açıkcası özeldeki drumdanda çok menunum özel hastanedeki drda çok hoşuma gitti şimdi kararsızım

serife26

ayti uzmanın tanınmışlığı ya da merkezin drumuyla alakalı detaylıdaki para:)ben 24. haftamda gidicem toplamda 150 lira vericem,ben de özele gidiyorm her gidişimde normal muayeneme 35 lira veriyorm,bu defa başka radyolog bakıcak 150 lira,bilgine...daha pahalı yerler de var biliyorm.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Mrb kızlar,izemsevi bana bir soru  sormuşsun çıkmak zorundaydım canım görmedim şimdi gördüm 24. haftalığız canım 22 .haftadan sonra daha net olarak hıssetmeye basladım suanda bazı gunler hiç hıssetmıyorum bazende çok pat pat diye vuruyor  göbegımın sol tarafona en çok bugun sordum orda poposu ve ayakları var dedi doktor  ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Selam hanımlar  :hello:

Ne güzel kaynatmışsınız bugün ilerlemiş sayfalar baya   :k06:  Ben bugün çok kefsizim ya, uykusuzum  :sad1:  Bi de tansion problemi hortladı bi fırlıyo bi iniyo  :-\  Doktor takip et sürekli yaz bi kağıda dedi .. 

Bugün yüzüm, elim, ayağım davul gibi şişti fenaydım yani daha yeni kendime geliyorum  :y25:  Başım ağrıyo şimdi de tansiyondan sanırım  :sad1:  Kendi kendime nazar değdirdim yaa ne güzel gidiyo hamileliğim deyip deyip  :violent1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Mart , 2011, 19:24:59
  Selam hanımlar  :hello:

Ne güzel kaynatmışsınız bugün ilerlemiş sayfalar baya   :k06:  Ben bugün çok kefsizim ya, uykusuzum  :sad1:  Bi de tansion problemi hortladı bi fırlıyo bi iniyo  :-\  Doktor takip et sürekli yaz bi kağıda dedi .. 

Bugün yüzüm, elim, ayağım davul gibi şişti fenaydım yani daha yeni kendime geliyorum  :y25:  Başım ağrıyo şimdi de tansiyondan sanırım  :sad1:  Kendi kendime nazar değdirdim yaa ne güzel gidiyo hamileliğim deyip deyip  :violent1:

Mrb canım hoşgeldin,geçmiş olsun.benımde bır ara öyle oluyordu ve çok basım agrıyordu .doktora gittiğimde tansiyon düşüklüğünden kaynaklandığını söyledi .kan şekerımınde düşük oldugunu tatlı yemem gerektiğini öğrendim hakkatten tatlı yedıgımde bas agrımda gecıyordu tansıyonumda yerıne gelıyordu .tatlı yemeye basladıgımdan berı o sııntıyı yasamadaım çok şükür
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Zaten hamilelikte tansiyon problemi olurmuş ama tehlikeli işte, hayırlısıyla şu son ayları da atlatsaydık  :amin:  Bugün bide pek hareket etmedi bebeğim normalde çok kıpırdak hiç durmuyo ödüm koptu ömrümden ömür gitti sanki  :y25:  Sonra sırt üstü uzandım 5 dk. sonra başladı kıpırdamaya kızım  :love9:   

Aytii

günaydın anneler  :-*

tansyonum 11,6 olmuş  ::) normalde 10,6 çıkardı yani hamiş değilken yükselmiş  :D

izemsevi

yaz anneleri günaydın kızımla uykusuz bir gece geçirdik şuan göz kapaklarım kapanıyor uyumak uyumak uyumak istiyorum.sırt üstü yattım karnımın içi acıdı sağa yattım sağ tarafım uyuştu sola yattım sol tarafım uyuştu bir amuda kalkmadı anlayacağınız gerçi druma nasıl yatmalıyım diğe sorduğumda nasıl istiyorsan öyle yat hatta amuda kalka biliyorsan öyle yat demişti adam gülerek ama denemedim işte :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: