2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Gizem sen 2. düzey ultrasyona girecekmisin?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 13:19:45
Gizem sen 2. düzey ultrasyona girecekmisin?

Evet canım 23 martta İstanbulda gireceğim, benim için bu kontrol çok önemli sabırla Allah'ıma dua ederek bekliyorum

Aytii

bende 19 Martta giricem sanırım. fiyat araştırıyorum. benim hastane telefonda söylemiyo fiyatları bende tanıdığım bir hemşireye sorduruyorum o arayacak beni söylemek için. Devlette yapılmıyomuş sadece özellerde

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 13:37:42
bende 19 Martta giricem sanırım. fiyat araştırıyorum. benim hastane telefonda söylemiyo fiyatları bende tanıdığım bir hemşireye sorduruyorum o arayacak beni söylemek için. Devlette yapılmıyomuş sadece özellerde

Canım benim bebek 2 hafta geriden geliyordu ya doktorumun hemşiresi ona göre randevu ayarladı sonradan bu 2 haftayı toparlayınca randevuyu çok ileri vermiş oldu ama zor randevu bulunduğu işçin bende değiştirmedim zaten 24.cü hafta bitimine kadar yapılabiliyor.2.ci düzey ultrason organları ve damarları incelediği için pahalı bir cihazmış ve devlet hastaneleri alamıyormuş ondan sadece özellerde var. Benim hastanemde Prof geliyor bakıyor ondan 275 tl ye mal oluyor canım geçen sene başka bir hastanede 120 tl ye yaptırmıştım. Her hastanesde değişiyor ama ultrasona bakan kişi çok önemli, fiyattan daha çok hemşire arkadaşın bunu sorsun bence  :icon_thumright:

Aytii

benim kendi doktorum bakacak canım :) Kocaelinin en iyi doktorlardan  ;)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 13:43:18
benim kendi doktorum bakacak canım :) Kocaelinin en iyi doktorlardan  ;)

Anladım canım en iyisi tabiki. Biran önce zaman geçsede kızımı görsem ya en son ist de görmüştüm çok zaman geçti ne kadar büyüdü merak ediyorum  ::)

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 13:52:17
aynen bende :)

2 haftacık kaldı  :hieyt:

Çabucak geçse günler yaaa valla çok sıkıldım burada belki İst ye gidince eşimi ikna edebilirsem biraz kalırım orada  :hieyt: :hieyt:

hümeyra_t_e

slm arkadaşlar nasılsınız bakalım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Mart , 2011, 14:01:48

Sağol canım biz kızımla çok iyiyiz sen naıslsın bakalım oğluşunla ??

Aytii

hoşgeldin Afra

evet Gizem çabuk geçsin artıkkkk  :love9: :love9: :love9: :love9:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 07 Mart , 2011, 14:05:20

bizde iyiyiz valla teyzesi kıpır kıpır oğluşum:) bugün belim ağrıyobiraz okadar eve gidince magnezyum ilacımı içiyim bari iyi gelir umarım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Mart , 2011, 14:11:32
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 07 Mart , 2011, 14:05:20

bizde iyiyiz valla teyzesi kıpır kıpır oğluşum:) bugün belim ağrıyobiraz okadar eve gidince magnezyum ilacımı içiyim bari iyi gelir umarım

Oy yerim ben onu yaaa, benim kızda öyle canım hergün mutlaka tekmeliyor kıpırdıyor, bazen öyle şiddetli vuruyor ki eşim bile görüyor karnıma bakınca  :k06: Benim mide yanmam ve kaynamam başladı geceleri çok zor uyuyorum rennie şurubı alıyorum biraz iyi geliyor işte canım. Bende unutmazsam hergün magnezyum alıyorum ama yine sağa sola çok yatmaktan ağrım oluyor  :'(

hümeyra_t_e

aynen canım artık elbilerden bile belli oluyo tekme attığı:) sırt üstü yattığım zaan daha çok ağrıyor belim nedense..allaha şükür miğde yanmam yok yanlız açlığa hiç  dayanamıyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Mart , 2011, 14:25:14
aynen canım artık elbilerden bile belli oluyo tekme attığı:) sırt üstü yattığım zaan daha çok ağrıyor belim nedense..allaha şükür miğde yanmam yok yanlız açlığa hiç  dayanamıyorum

Kocaman oldu annesi belli ediyor artık kendisini, hele onunla konuşunca kızım çoşuyor Allah'ım nasıl birşey bu yaaa insan inanamıyor valla. Canım karnın bele baskı yaptığından sırt üstü yatınca daha fazla hissedersin ağrısıyı. Benim belim sakat olduğu için maalesef nereye yatsam yatayım ağrıyor   :-\