2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Kızlar iyi sohbetler size ben azcık uzanayım belim çok felaket ağrıyo  :sad1: Öpüyorum hepinizi  :opucuk:   :wave:

izemsevi

eşim gönderdi bende çok begendim paylaşmak istedim kızlar biliyormusunuz böyle doğurupta sokaga atan bırak kişiler nasıl kıyıyorlar hiçmi vicdan yok diyorum hayretler içinde dinliyorum o haberleri gecen biri 2saat önce doğmuş kız bebeği çöpe atmış resmen ölsün diye ama işte tesadüf donmak üzereyken bir yürekli vatandaş bulmuş adam nasıl aglıyor ya.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

küçücük masum bebekleri sokağa atanlar insan değil yaaaa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

izemsevi

allah herkese vicdan vermiş yüreğine sevgi acıma duygusu koymuş ama bunlar sevgi yoksunu insanlar olduğu için o duyguları bilmiyorlar.

Aytii

herşeyin başlangıcı imandır. imansız olanlar böyle yaparlar. bizim gibi imanlılarda böyle kahreder bunun gibilere ne diyeyim Allahım bildiği gibi yapsın

izemsevi

ayten bende senin gibi alta öyle bebkle ilgili şeyler koymak istiyorum o nasıl oluyor.

FeHi

İzemsevi çoooook güzel duygulandırdı beni :y25:

izemsevi

fehicim canım şiirmi evt güzel bende çok begendim buarada sen nasıl ekledin o alt kısma bebkle ilğili şeyleri.

burcu MELEK

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Mart , 2011, 10:16:39
eşim gönderdi bende çok begendim paylaşmak istedim kızlar biliyormusunuz böyle doğurupta sokaga atan bırak kişiler nasıl kıyıyorlar hiçmi vicdan yok diyorum hayretler içinde dinliyorum o haberleri gecen biri 2saat önce doğmuş kız bebeği çöpe atmış resmen ölsün diye ama işte tesadüf donmak üzereyken bir yürekli vatandaş bulmuş adam nasıl aglıyor ya.
allahım öyle annelere duygu vermedimi ben cok merak ediyorum henüz yüzünü bile görmeden aman sancım oldu hareketmi etmedi bişeymi oldu diye gözüm hep karnımda annelik bu aslında biz bukadar aman sagamı yatsak solmu daha iyiydi diye düşünürken bazıları dogurup atıyor bidahada arkasına bakmıyor meme vermez cocuk neler cekti bilmez tam ayaklarının üstünde durmaya baslayınca pat cıkar ortaya hazır cocuk 9 ay karnımda tasıdım der cıkar gelir kendinide anne zanneder allahtan revamı bu benimde annem daha 40 cıkmadan cekip gitmiş simdi hamile kalınca sizlere kendime bakıyorumda daha karnımızda kıymetlimiz oldu dogunca eminim hepimiz cok iyi anneler olucaz  ama bu olayları duydukca işin içinden cıkamıyorum allahım bazılarına bu duyguyu vermiyormu acaba :-\

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım?

Aytii

selam Gizem ben kendi adıma iyiyim siz nasılsınız kızınla  :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 04 Mart , 2011, 12:26:55
selam Gizem ben kendi adıma iyiyim siz nasılsınız kızınla  :love9:

Bizde çok iyiyiz kızımla sağol Aytencim senin oğluş nasıl bakalım, yaramazlık yapıyor mu?  :k06: