2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Valla benim ilgimi çekmiştir zaten hep öyle şeyler ama hamilelikten sanırım bu sefer etkilendim baya ...  Olsun canım okumuş oldum  :k06:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Mart , 2011, 09:18:47
aytencim herkesin yapısı farklı oluyor sen mesela gece evde yalnız kaldığın için etkilenmeye bilirsin ama ben evde asla yalnız kalamayacak biri olduğum için oyüzden okumak istemem hatta otarz şeyler anlatıldığında bile hemen uzaklaşıyorum o ortamdan bence hamile bayanın yanında çok fazla doğumla ilgili kötü şeyler olumsuz şeyler anlatmak ii değil ilk gece muhabbeti gibi bir çok insan anlatılanlardan dolayı belki aylarca veya yıllarca eşiyle birlikte olamıyor onu söylemek istedim canım.

Haklısın tabi sende bazısı çabuk etkilenir bazısıda korkmaz etkilenmez hiç .. Yapı meselesi.. Ben açtım konuyu gerçi ama öyle saatlerce kafamda da kurmuyorum,  akşamları biraz korku oluyo ama bende önceden de vardu bu belki hiç yalnız kalmadığım içindir alışkın değilim  :sad1:

izemsevi

kızlar hamilelikte benim göbeğimde kıllanma oldu sizdede oldumu dr bu gittiğimde sorcam sanki tüylerimin rengi koyulaştı ama göbeğimde baya kıllanma oldu.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

valla aradım bulamadım okuyacaktım ne güzel  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

evet benim oldu Seval ;) kan şurubu içiyosan ondanda olabilir birde hormonlar değişiyo ya ister istemez yansıyo kıllara  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Mart , 2011, 09:27:34
valla aradım bulamadım okuyacaktım ne güzel  :ehi:

okuma boşver etkilenirsin sonra  :aferin:

izemsevi

aybukecim benim evim şehir merkezinde olmasına hatta annemlerle aramın 100m olmasına rağmen ben yinede yalnız kalamam çünkü hiç kalmadım gece şöyle deyim evde kimse yokken uyuyamam sabaha kadar nöbet tutarım heralde.

<<AyBüKe>>

Evet bende de oldu maalesef  :sad1:  Ama karnım büyüdükçe geçti sanki gerginleşince kayboluyo gibi..  Bide önceden ben epilasyon makinasıyla yapıyordum bacaklarımı 2 haftada çıkardı şimdi 1 ay oldu çok seyrek çıkıyo hamileliktenmi acaba tüylerim azaldı sanki  :icon_scratch:

izemsevi

ayten canım kan şurubu değilde demir ve vitamin içiyorum kanım şuan 12 dr gerek yok kan şrubuna dedi benim hamilelikten önce çok düşüktü 4ay onu yükseltmek için allahtan yükseldi ama o dönemde bir iştahım açılmıştıki sana tavsiyem sarı pekmez ye sabahları o çok iyi bir iki kaşık ye ben öyle yapıyorum.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Mart , 2011, 09:29:03
aybukecim benim evim şehir merkezinde olmasına hatta annemlerle aramın 100m olmasına rağmen ben yinede yalnız kalamam çünkü hiç kalmadım gece şöyle deyim evde kimse yokken uyuyamam sabaha kadar nöbet tutarım heralde.

Haklısın canım.. Benim eşim daha askere gitmedi bakalım o gidince ben nasıl yalnız kalıcam  :y25:  Gerçi kızım olucak ama eşinin yerini tutmazki Allah kolaylığını verir inş.  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 04 Mart , 2011, 09:33:03
ayten canım kan şurubu değilde demir ve vitamin içiyorum kanım şuan 12 dr gerek yok kan şrubuna dedi benim hamilelikten önce çok düşüktü 4ay onu yükseltmek için allahtan yükseldi ama o dönemde bir iştahım açılmıştıki sana tavsiyem sarı pekmez ye sabahları o çok iyi bir iki kaşık ye ben öyle yapıyorum.

sarı pekmez ne   :icon_scratch:

izemsevi

canım sarı pekmez bilsiğimiz bu sıvı pekmez gibi değil yine o pekmezden yapılıyor ama katı ve tadı daha güzel bizim burda sarı pekmez deyince veririler ama sizin orda ismi belki farklı geçebilir. aybukecim benimde eşim evlendik 4 ay sonra askere gitti kısa dönemdi 6 ay kendi annemlerde kaldım  :)))))))))))))))

<<AyBüKe>>

Benim eşimde kısa dönem yapıcak.. Sanırım annemler gelicek yanıma ama belli değil işre bakalım nolucak.. Off daha yeni kahvaltı yaptım ama yine canım bişeyler yemek istiyo  :cildir:

Aytii

tahinmi yoksa demek istediğin Seval  :icon_scratch: