2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Gizem bende senden pek farksız değilim açıkçası  ::) biz eşimle çok nadir görüşebiliyoruz mesai saatlerimiz uyuşmuyo Allahtan adetim düzenliydi o ayda netten arattırdığım verimli günlerde tuttu bebek  :ehi: yoksa biz olmuyo diye değil görüşemiyoruz diye olmıcaktı  :suclu: :suclu: :suclu:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 02 Mart , 2011, 14:50:16
Gizem bende senden pek farksız değilim açıkçası  ::) biz eşimle çok nadir görüşebiliyoruz mesai saatlerimiz uyuşmuyo Allahtan adetim düzenliydi o ayda netten arattırdığım verimli günlerde tuttu bebek  :ehi: yoksa biz olmuyo diye değil görüşemiyoruz diye olmıcaktı  :suclu: :suclu: :suclu:

Anladım canım yaaa kısmette varsa oluyor işte tek seferde bile tutuyor. Rabbim sağlıkla versin yavrularımızı bize  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

gizem kızının ismini bulmuşsun artık hadi ismiyle yaşasın

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mart , 2011, 15:11:38

Evet canım MİRA da ikna edemedim kullandığı aletin ismi diye Almira olsun dedim o mantıklı geldi ona beğenildi de umarım fikir değişmez yine  :k06:

Sağol canım umarım hepimizinki ismiyle yaşar çok akıllı uslu çocuklar olur  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mart , 2011, 08:31:01
günaydın kızlar kızımla hepinize merhaba diyoruz ayticim dün giremediğim için siteye göremedim arkadaşım epidural yaptı burcu sen erken kalkmazdın ama ne oldu hayret:)) bugün deliksiz uyudum maşallah.
canım gezmeye gitimde ondan erken kalktım arkadasla gideceyim yere yürüyerek gitik sırf sıpor olsun diye 1 saat 15 dakika sürdü ama hala yürüsem yürürüm o enerji mevcut :laughing7:

<<AyBüKe>>

Teyzelerr biz bugün kızımızın odasını aldık mayısın ilk haftası gelicek, temizliğimizi yapıcaz babamız odasını boyıycak ondan sonra gelicek  :muzz: :muzz:   :k06:

melek-çağlar

aybükecim odanız çok güzel iyi günlerde kullansın kızın. ne güzel hazırlıklar çok heyecanlı bende almak istiyorum artık bir an önce

Aytii

güneşş

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 02 Mart , 2011, 22:28:08

Teyzelerr biz bugün kızımızın odasını aldık mayısın ilk haftası gelicek, temizliğimizi yapıcaz babamız odasını boyıycak ondan sonra gelicek  :muzz: :muzz:   :k06:

canım odanız çok güzel iyi günlerde kullansın meleğin inşallah..en heyecanlı olan işlerden biride alışveriş..bizde meleğim odasını beğendik ama doğduktan sonra almayı düşünüyoruz..kısmet tabii dedesi bir süpriz yapabilir :k06:

Aytii

kızlar magnezyum ilacı kullanıyomusunuz  :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mart , 2011, 15:14:16
Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mart , 2011, 15:11:38

Evet canım MİRA da ikna edemedim kullandığı aletin ismi diye Almira olsun dedim o mantıklı geldi ona beğenildi de umarım fikir değişmez yine  :k06:

Sağol canım umarım hepimizinki ismiyle yaşar çok akıllı uslu çocuklar olur  :opucuk:
Gizem aynı ismi düşünmüsüz bende eşime Almira'yı kabul ettiremiyorum :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 02 Mart , 2011, 22:28:08

Tatlım hayırlı uğurlu olsun ama biz seninle aynı hafta diilmiydik kafam karıştı şimdi bende haziranın ilk haftası doğum yapcam  :icon_scratch:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 03 Mart , 2011, 10:35:46
kızlar magnezyum ilacı kullanıyomusunuz  :icon_scratch:
Kullanmıyorum vitamin ve demir ilacı kullanıyorum magnezyumumu doğal yoldan karşılıyorum tatlım

Aytii

ya ben magnezyumlu şeyler tüketsemde sanırım yeterli gelmiyo :( geceleri git gide kalçalarıma acayip kramplar ve uyuşukluk hissi giriyo magnezyum eksikliğindenmiş  :-[

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 03 Mart , 2011, 10:49:18
ya ben magnezyumlu şeyler tüketsemde sanırım yeterli gelmiyo :( geceleri git gide kalçalarıma acayip kramplar ve uyuşukluk hissi giriyo magnezyum eksikliğindenmiş  :-[
Aynen canım benimde öyleydi bunun için günde 2- yada 3 aralıklı muz tüketiyorum o sorunum git gide azaldı nerdeyse öyle bişi yaşamıyorum diyebilirim