2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

o zaman da mı kaçırcaz yavvvvvv bütün dengem bozulduu  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım?

Doğumdan sonra gülerken ve öksürürken çok fena oluyor. Ben kızıyordum arkadaşlara güldürmeyin beni işiyorum diye  :k06: :k06:

izemsevi

kızlar benimde öyle oturuken anlamıyorum birde benim dr gece yatmadan en az 2saat öncesinden içmeyi bırakki rahat uyku uyuyabilesin diye şimdi öyle yapıyorum tuvalete uyanmıyorum ama yine sabah eanından 1saat önce ayaktayım sonrada gece 11e kadar devam aynı şekilde

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mart , 2011, 10:25:43

ee heralde açılıyor rahim kaslar gevşiyince hapşırdığında bile çiş varsa çıkabiliyo :D ablamın öyle olmuştu doktora gitti doktoru ona kas yapacaksın rahmine dedi sıkacaksın orayı bırakacaksın dedi yani sıkıp bırakıyosun orası kaslanıyomuş  ::)

Gizem hoşgeldin  :-* biz oğlumla çiko yiyip coşuyoruz sen nasılsın  :flowers:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 02 Mart , 2011, 14:13:40
kızlar benimde öyle oturuken anlamıyorum birde benim dr gece yatmadan en az 2saat öncesinden içmeyi bırakki rahat uyku uyuyabilesin diye şimdi öyle yapıyorum tuvalete uyanmıyorum ama yine sabah eanından 1saat önce ayaktayım sonrada gece 11e kadar devam aynı şekilde

ben akşamları evde su içiyorum yemekten sonra çok susuyorum ve doğal olarak gece 4 5 defa kalkıyorum çişe  :cildir: :cildir: :cildir:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 02 Mart , 2011, 14:13:54
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Mart , 2011, 10:25:43

ee heralde açılıyor rahim kaslar gevşiyince hapşırdığında bile çiş varsa çıkabiliyo :D ablamın öyle olmuştu doktora gitti doktoru ona kas yapacaksın rahmine dedi sıkacaksın orayı bırakacaksın dedi yani sıkıp bırakıyosun orası kaslanıyomuş  ::)

Gizem hoşgeldin  :-* biz oğlumla çiko yiyip coşuyoruz sen nasılsın  :flowers:

Hoşbulduk canım benim, bizde kızımla kek-salata vs yaptık misafirimiz gelicek onu bekliyoruz işte. Benim kızım uyuyor hala sanırım pek hissetmedim bgn  :k06:

Aytii

Aytii

bu arada senin kız tam hamarat ev kızı olacak ilerde  :k06: annesiyle daha anne karnındayken öğreniyo herşeyi  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 02 Mart , 2011, 14:19:23
bu arada senin kız tam hamarat ev kızı olacak ilerde  :k06: annesiyle daha anne karnındayken öğreniyo herşeyi  :nazar:
:ehi: :ehi: Anası gibi hamarat olsun tabi, ben biraz uyuşuğum ama kendim istediğimde temizlik yapıcam o bakımdan  bana benzemesin  :k06: :k06: fekat anasından marifetli olsun

Shadowqueen

Eşim benden daha uyuşuk valla birşey istiyeyim 30 kere söyletince anca getirir, diyor ki sen uyuşuk ben uyuşuk bu çocuğu nasıl yaptık onu anlmıyorum diyor  :toothy10: :toothy10:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mart , 2011, 14:31:21
Eşim benden daha uyuşuk valla birşey istiyeyim 30 kere söyletince anca getirir, diyor ki sen uyuşuk ben uyuşuk bu çocuğu nasıl yaptık onu anlmıyorum diyor  :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi:üşengecin çocuğu olmaz mış derler ama sizde pek doğru olmamış bu söz :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 02 Mart , 2011, 14:46:48
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 02 Mart , 2011, 14:31:21
:ehi: :ehi:üşengecin çocuğu olmaz mış derler ama sizde pek doğru olmamış bu söz :ehi:

Aynen canım yaaa valla 2 bebeğimde ilk denemede tuttu oda takdir ilahi işte, Rabbime şükürler olsun bu uyuşuklarıda gördü meleğimize çabuk kavuştuk  :nazar: :nazar: