2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

ben öncelikle normal doğum istiyorum  :amin: ama o anda çok sancım olurda dayanamazsam belki epidural isterim bilmiyorum hayırlısı  :dontknow:

izemsevi

ayten senin 2li ve 3lü tarama sonuçların neydi hatırlıyormuusn benim 2li 1070/1 di 3lüde daha belli olmadı.

Aytii

canım doktorum ense kalınlığına ve burun kemiğine baktı ozaman normal dedi 17. haftanda gel 4lü taramayı yapçaz dedi bende yaptırdım sonuçları telefonla öğrenirsin dedi aradım asistanını bana normal çıktı dedi değer felan söylemedi hiç 

izemsevi

bizimde ense kalınlığımız1.1 çıktı burun kemiği oluşumu iyi dedi omurga ve bağısaklara baktı şimdilik her şey yolunda allaha şükür allah nasip ederse 2.çocugumda bu testlerin hiç birini yaptımıycam.

Aytii

bende istemiyodum aslında test yapmayı ama eşim olmaz test yapmadan dedi onu rahatlatmak için yaptırdım 120 TL verdim yeterki bebeğim sağlıklı olsun  :amin:

melek-çağlar

Aytii

günaydın  :flowers:

offf sık idrarımın gelmesinden sıkıldım artıkkkkkk  :cildir: :cildir: :cildir:

melek-çağlar

sorma bende sıkıldım bu durumdan geceleri on defa kalkmaktan bıktım sıcacık yatağımdan  :k06:

Aytii

üfff evet  :-\ gündüzleride devam durmak yok  :cildir:

melek-çağlar

işyerinde de ayıbıma gidiyor sürekli wc.ye girerken çıkarken görülmek  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın kızlar.ben otururken çok geldiğini farketmiyorum tuvalete gitmek için bi kalkıyorum aman allahımmm işedim işicem  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

valla ben her türlü hissediyorum  ::) havada karada  :icon_pale:

melek-çağlar

baze wc dolu oluyor işte o an bittiğim dakikalar dayanamıyorum  :suclu:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 02 Mart , 2011, 10:12:40
baze wc dolu oluyor işte o an bittiğim dakikalar dayanamıyorum  :suclu:

BİZİM YOL 1.5 SAAT SÜRÜYO AKŞAM 15 DK DA YÜRÜYORUM BAZEN TAM KAPIDAN GİRERKEN KAÇIRIYORUM BİRAZCIK SONRA OĞLUMA KIZIYORUM ANNEYİİ İŞETİYOSUN BU YAŞTA DİYE :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

:k06:

doğumdan sonra gör sen asıl işemeyi  ::)