2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Mart , 2011, 13:39:33
KIZLAR AYRINTILI ULTRASON YANİ 2.Cİ DÜZEY ULTRASON HAMİLELİK DÖNEMİNDE Kİ EN ÖNEMLİ KONTROL BEBEĞİN TÜM ORGANLARI-DAMARLARI VE KEMİKLERİ İNCELENİYOR. BENİM MELEĞİMİN SAKATIĞI ORADA ÇIKMIŞTI. İMKANINIZ VARSA MUTLAKA GİDİN DOKTORLR KESİN İSTİYOR. BENİMDE RANDEVUM 23 MARTTA İST DE

BANA DOKTOR VERMEDİ KENDİM İSTEDİM 2 LİSİ 3 LÜSÜ TEMİZ ÇIKTI OĞLUŞUMUN ACABA GEREKSİZ YEREMİ İSTEDİM DİYE DÜŞÜNÜYORDUM BENDE
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Meyra istiyodun bi ara Gizem bence oda güzel  ::)

bu arada benim doktorum bana hiç detaylı ultrasyondan bahsetmedi  :dontknow: benim doktor sanırım Belçikalı herşeyi geriden yapıyor ama tipi de benzemiyoki  :suclu: :suclu: :suclu:

burcu MELEK

aaaaaaaaa ne tesadüf ama benim randevumda 7 martta gidicem canım dogumu kötü kontroleri iyi senin kac haftalıktı benim seker yapılacak galiba

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Mart , 2011, 13:41:42
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Mart , 2011, 13:39:33
KIZLAR AYRINTILI ULTRASON YANİ 2.Cİ DÜZEY ULTRASON HAMİLELİK DÖNEMİNDE Kİ EN ÖNEMLİ KONTROL BEBEĞİN TÜM ORGANLARI-DAMARLARI VE KEMİKLERİ İNCELENİYOR. BENİM MELEĞİMİN SAKATIĞI ORADA ÇIKMIŞTI. İMKANINIZ VARSA MUTLAKA GİDİN DOKTORLR KESİN İSTİYOR. BENİMDE RANDEVUM 23 MARTTA İST DE

BANA DOKTOR VERMEDİ KENDİM İSTEDİM 2 LİSİ 3 LÜSÜ TEMİZ ÇIKTI OĞLUŞUMUN ACABA GEREKSİZ YEREMİ İSTEDİM DİYE DÜŞÜNÜYORDUM BENDE

Canım bildiğim kadarı ile senin gebeliğin başından beri gittiğin doktor yok sürekli değiştirdin ondan ötürüdür tatlım yoksa mutlaka istiyor doktor, siz bilirsiniz ben karışamam tabiki ama gerekli çünkü 2 li ve 3 lü test sadece oran veriyor kesin değil ama detaylı ultrason ksin sonuç veriyor sakatlık veya kalp organ sorunu için

izemsevi

Shadowqueen sen kime gittin daha önceki hamileliğinde bunda istanbulamı gidiyorsun canım biraz bilgi veririsen

burcu MELEK

ben girdim detaylıya mutlakada girin 2 li 3 lü temiz cıksada asıl sonuç ordan cıkıyor herseyine bakıyorlar

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 13:42:16

bu arada benim doktorum bana hiç detaylı ultrasyondan bahsetmedi  :dontknow: benim doktor sanırım Belçikalı herşeyi geriden yapıyor ama tipi de benzemiyoki  :suclu: :suclu: :suclu:

Canım benim istediğim beğendiğim 3-4 isim var ama kabul ettiremedikçe değiştiriyorum veya daha güzel anlamlı isim buluyorum eşime hiç bişi kabul ettiremedim en sonunda fatma olup çıkacak çocuğun adı rahmetli eşimin babaannesi offfffffffffffffff

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Mart , 2011, 13:44:39
ben girdim detaylıya mutlakada girin 2 li 3 lü temiz cıksada asıl sonuç ordan cıkıyor herseyine bakıyorlar

2li temiz çıkınca 3lüye gerek kalmıyo diye biliyorum  :icon_scratch: ben direk 4lü yaptım çok şükür iyi çıktı normal dedi doktor ama telefonda dedi sen gittiğindemi söyledi yoksa tel mi?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 13:44:18
Shadowqueen sen kime gittin daha önceki hamileliğinde bunda istanbulamı gidiyorsun canım biraz bilgi veririsen

Canım ismim Gizem, ayrıca ben İst de yaşıyordum ilk hamileliğimde ve en başından beri İst Ümraniye çakmak Erdem hastanesine gidiyorum, doğumda çok iyi ve ödülleri var. Benim doktorumda 2 li test gerekli o iyiyse 3 lüye gerek yok demişti yaptırmadım ama 2.ci düzey ultrason yani ayrıntılı mutlaka lazım en önemlisi ve kesin tanı o demişti onu yaptırdım oğlumun ileri derece sakat olduğunu öğrendim. Şimdi de mutlaka istiyor onun için dedim canım  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Mart , 2011, 13:45:02

Canım benim istediğim beğendiğim 3-4 isim var ama kabul ettiremedikçe değiştiriyorum veya daha güzel anlamlı isim buluyorum eşime hiç bişi kabul ettiremedim en sonunda fatma olup çıkacak çocuğun adı rahmetli eşimin babaannesi offfffffffffffffff
canım cok komiksin ya :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

ben cinsiyetini öğrenmeden rüyamda rahmetli babamın sesinden Oğuz geliyo Oğuz duymuştum ozaman hissettim dedim erkek olacak :) eşimede söyledim ismiyle geliyo diye sende ozaman görmediysen eğer rüyanda öyle palavra sık eşine rüyamda gördüm ismiyle geliyo de  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Mart , 2011, 13:40:15
Yazık yavrum benim damardan damardan gidiyor :k06: :k06: canım bari hareketli müzik dinletseydin neseli bi çocuk olurdu karamsar yapacan  cocugu.canım benim müzik sıpor plates zamanlarım var hergün aynı satte uymaya calısıyorum hersey onlar için simdiden sebek yaptılar bizi onlar bize deyil biz onlara uyuyoruz :k06: :k06:

NE GÜZEL SENİN BEBİŞİN DÜZENLİ OLUR DOĞUNCA ALLAHIN İZNİYLE BENİMKİDE KESİN NE UYUDUĞU BELLİ OLUR NE UYANDIĞI :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 13:45:53
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Mart , 2011, 13:44:39

2li temiz çıkınca 3lüye gerek kalmıyo diye biliyorum  :icon_scratch: ben direk 4lü yaptım çok şükür iyi çıktı normal dedi doktor ama telefonda dedi sen gittiğindemi söyledi yoksa tel mi?

Aytencim 2 li 3 lü ve 4 lü testler sadece seninle aynı yaşta olup hamilelik geçirmiş ve sakat bebek doğurma oranlarına göre hesaplamış veriler veren testler yani bu testlerin doğru sakatlık verme oranı %70 dolayısıyla yalancı pozitiflik durumları olduğu için sakat olmayan bebek bile sakat çıkabiliyor testlerde ve testler iyi çıksa da Allah korusun sakat olma riski var sonuçlar herzaman doğru olmuyor. Benim meleğimin testleri iyidi ama 2.ci düzey ultrasonda sakat olduğu ortaya çıktı o yüzden ihmal etmeyin ve içinizde şüphe kalmaması için  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 13:47:37

ben cinsiyetini öğrenmeden rüyamda rahmetli babamın sesinden Oğuz geliyo Oğuz duymuştum ozaman hissettim dedim erkek olacak :) eşimede söyledim ismiyle geliyo diye sende ozaman görmediysen eğer rüyanda öyle palavra sık eşine rüyamda gördüm ismiyle geliyo de  :ehi:

Ayy yok canım benim eşim odunun önde gideni yemez öyle şeyleri birde inat sorma Aslan burcuyuz ikimizde ondan fena oluyor bazı durumlar. Dün gece o kadar sinirlendim ki kalktım yataktan salona gittim yemin ederim belim ağrımasa orada uyuyacaktım yaaaa. Kayınvalidem de benden yana bakalım ikna edicez elbet benim istediğim isimlerden birine  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Mart , 2011, 13:48:28
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Mart , 2011, 13:40:15
Yazık yavrum benim damardan damardan gidiyor :k06: :k06: canım bari hareketli müzik dinletseydin neseli bi çocuk olurdu karamsar yapacan  cocugu.canım benim müzik sıpor plates zamanlarım var hergün aynı satte uymaya calısıyorum hersey onlar için simdiden sebek yaptılar bizi onlar bize deyil biz onlara uyuyoruz :k06: :k06:

NE GÜZEL SENİN BEBİŞİN DÜZENLİ OLUR DOĞUNCA ALLAHIN İZNİYLE BENİMKİDE KESİN NE UYUDUĞU BELLİ OLUR NE UYANDIĞI :)
yok canım kesin cok agır bi cocuk olur ciddi sılov dinleyip lahmacunla büyüyorsa :ehi: :ehi: