2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

izemsevicim sendemi ankaradsın eyer burdaysan hangi hastaneye gidiyosun ben yavas yavas hastene bilgisi topluyorumda :laughing7:

Aytii

günaydın Burcu  :-*

kızlar hangi hastanede doğurmayı düşünüyosunuz? ben kısmetse Kocaeli Özel Konak Hastanesinde doğurcam  ::)

izemsevi

canım benim samsun anaklinikde epidural düşünüyorum1200tl kısmetse inşallah

burcu MELEK

günaydın canım bende sincan  lokman hekime gitmeyi düşünüyorum ah birde su dogumdan korkmasam cok korkuyorum :y25:  :y25:

hümeyra_t_e

slm kızzlarr nasılsınız ben geldimmm :occasion5:

<<AyBüKe>>

Selam afracım hoşgeldin nasılsın  :opucuk:  Ben biraz temzilik yaptım yerleri sildim wc banyo falan yıkadım ama yoruldum yaa kasıklarım ağrıyo şu an çok fena  :sad1:  Daha yemek yapıcam  :y25:

izemsevi

hoşgeldin afra aybuke bir otur yerine ya hem kendini hemde bebişi yorma boş 9ayda ev kalsın eşin biraz yardım eder akşam yaparsınız

izemsevi

kızlar şuan yakın arkadaşım doğumda kızı olcak inşallah ayetel kürsiyi bilen bir kez okuyabilirmi bende okuyorum darısı bizlere.

<<AyBüKe>>

Öyle canım ama tutamıyorum kendimi ben yaa, zaten hep eşim yapıyo ama ona da kıyamıyorum zaten yorgun geliyo  :sad1:  Azcık ayaklarımı uzatayım geçer belki ... 

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 12:58:06
kızlar şuan yakın arkadaşım doğumda kızı olcak inşallah ayetel kürsiyi bilen bir kez okuyabilirmi bende okuyorum darısı bizlere.

Tabi canım okurum hemen, Rabbim kolay doğumlar versin inş. bi avazda  :amin:  Darısı başımıza  :amin: :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 09:28:52
benim eşim bıraktığı için sorun olmuyor ama insan hamileye yer verir bu kadardamı insanlık kalmadı yani inşallah nurcum ikimizinde bir daha olmaz ve tüm hamişler sağlıkla kucaımıza alırız bebişlerimizi.

İNŞALLAH CANIM KUSURA BAKMA YENİ GÖRDÜM YAZDIĞINI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bende geldim. Faranjitim azdı boğazlarım feci ya 11:30 da kalktım oda zar zor gece uyuyamadım dönmekten  :y25:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BEN DE AYNI DERTTEN MUZDARİBİM BOĞAZIM YARA ATEŞİM VAR  :honk: GÖZLERİM KAPANIYOO AMA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM PUFFFF
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Hoşgeldin Gizemcim  :opucuk: Geçmiş olsun dikkat et kendine tam tehlikeli havalardayız valla. Benimde kasıklarım ağrıyo yoruldum sanırım  :sad1:  Dün gece kimse uyumamış anlaşılan bebişler uyutmamış  :k06:

burcu MELEK

nurcum sen ne iş yapıyosun yani özel sektörmü