2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2011, 16:57:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Şubat , 2011, 16:44:36
KIZLAR RABBİM İNŞALLAH HEPİNİZ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞLERİNİZİ KUCAGINIZA ALIRSINIZ  :amin: :amin: :amin:

Sağol canım amin cümlemize inş. Sende tez zamanda anne ol inş.  :amin: :amin:
CANIM SAGOL ALLAH RAZI OLSUN TEK SEN CEVAPLADIN BENİM MSJIMI RABBİM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN GERÇİ ARKADASLAR GÖRMEMİŞTİR BELKİ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcu MELEK

canım msjını bende gördüm sagol ama sen hamişmisin anlayamadım ona göre cevap yazacaktım yoksa :k06: :k06:ayticim sırtüstü yatma bebeye oksijen gitmiyormuş bende yatıyordum sonra cok yanlış oldugunu ögrendim sen canın yansada bebiş için sola yat ;)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

ayticim adım seval canım işte bilmiyorum benimde olmuyordu gerçi şuan yok allaha şükür gerçi bir ara idrar yolu enfeksiyonu çıktı zaten lekelenmemde odönemde belirdi şimdi enfeksiyon geçti bugün allaha şükür lekelenmemde yok  umarım tekrar olmaz Shadowqueen canım allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın hepimiz sağlıklarıyla kucagımıza bebişlerimizi almayı nasip etsin isteyen başta aşkımcım arkadaşımada çocuk nasip etsin.

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 17:06:08
canım msjını bende gördüm sagol ama sen hamişmisin anlayamadım ona göre cevap yazacaktım yoksa :k06: :k06:ayticim sırtüstü yatma bebeye oksijen gitmiyormuş bende yatıyordum sonra cok yanlış oldugunu ögrendim sen canın yansada bebiş için sola yat ;)

ciddimisin  :-\ bunu ilk defa duyuyorum  :-[ iyiki söyledin birdaha asla öyle yatmıcam  :'(

burcu MELEK

Erken duydun valla benim eşim yana yatınca cocuk tekme atıyor diye ya cocugu eziyosun diye beni kolunun arasına alıp sırt üstü yatırırdı gece gizlice dönsem bile okadar hassaki çocuga hemen hissedip dön derdi ama ben nefes alamıyordum öyle yatınca gecenlerde dogum kitabımı okurrken bi baktımki cok zararlıuymış sadece bebeye deyil bizimde kalbe giden sah damarına kan gitmesini engelliyomuş cocuk asagı cökünce üzerine geliyomuş esime cok kızdım :violent1: :violent1: yazık oda cok üzüldü beni zorla öyle yatırdıgına :'( :'( az kalsın bizi öldüyodun dedim ondan cok dikkat et :icon_thumright:

burcu MELEK

nurcum resim cok güzel bu arada karnın gercekten büyümüş maşallah :nazar: :nazar: ayticim seninde belli olmuş maşallah 2 haftaya daha erken büyür

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 17:15:44
nurcum resim cok güzel bu arada karnın gercekten büyümüş maşallah :nazar: :nazar: ayticim seninde belli olmuş maşallah 2 haftaya daha erken büyür

EVET CANIM BÜYÜDÜ POPOMDA KARNIMDA ŞİŞKOCUK Bİ ŞEY OLDUM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

nurcum ankarada nerdesin hangi hastaneye gidiyosun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 17:38:34
nurcum ankarada nerdesin hangi hastaneye gidiyosun

canım düzgün bi hastane bıulamadım sürekli değiştiriyorum önce numune hastanesinin bölümü var sıhhıyede oraya gittim sonra büyük doğuma gittim kanamam oldu lokman hekime gittim yatış verdiler büyük doğumda yattım 1 gün.şimdi  uzmanlar tıp merkezi var sıhhıyede oraya gidiyorum sen nereye gidiyosun_

burcu MELEK

canım bende büyük doguma gidiyorum lokman hekimdede dogumu düşünüyorum sence nasıl bir yer beyendinmi bide hangisine gidiyosun lokman hekim etliktekimi yoksa sincanmı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 17:49:36
canım bende büyük doguma gidiyorum lokman hekimdede dogumu düşünüyorum sence nasıl bir yer beyendinmi bide hangisine gidiyosun lokman hekim etliktekimi yoksa sincanmı

canım beğendim lokman hekimi sincandakine gittim canım kanamam vardı ilgilendiler doğumu sordum normali 450 sezeryan 750 dediler gecelik yatış tek kişi 145 tl bana uygun geldii ben de ilk olarak orayı düşünüyorum

burcu MELEK

canım bende telefonla aradım banada 300 dediler ayrıca gece yatarsanmı alıyorlar acaba birde muayenede nekadar fark aldılar merak ettim daha oraya muayneye hiç gitmedim ama bende sincene gidicem batıkentteyim orası yakın geliyor bana ama doguma aroya gidicem büyük dogum etlik dogum filan cok kötüymüş anlatıklarına göre

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 17:56:59
canım bende telefonla aradım banada 300 dediler ayrıca gece yatarsanmı alıyorlar acaba birde muayenede nekadar fark aldılar merak ettim daha oraya muayneye hiç gitmedim ama bende sincene gidicem batıkentteyim orası yakın geliyor bana ama doguma aroya gidicem büyük dogum etlik dogum filan cok kötüymüş anlatıklarına göre

büyük doğum kötüü diye duydum bende.muayene parası 22 tl aldılar canım

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

mesaim bitti çıkıyorum öptüm seni bebişine ve kendine dikkat et