2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Şubat , 2011, 13:32:15
o zaman napıyoruzzzzzzzzzz bol bol yiyoruzzzzzz  :honk: miğdemiz almasa da

Zaten canım senin et yemek ile ilgili problemin vardı bak ihmal etme mutlaka ye, geçen gün doktor yine dedi sebze, salata meyve ve et mutlaka tüket dedi. Balığın üstünde çok durmadı çünkü balık hapı kullanıyorum

Shadowqueen

Aytii

evet balık ve et çok önemli kızlar balığı yiyorumda eti herzaman alamıyorum benim aldığım kasap uzak biraz oraya gidemiyorum devamlı ama yoğurt süt hiç eksik etmiyorum  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 28 Şubat , 2011, 13:36:40
evet balık ve et çok önemli kızlar balığı yiyorumda eti herzaman alamıyorum benim aldığım kasap uzak biraz oraya gidemiyorum devamlı ama yoğurt süt hiç eksik etmiyorum  :nazar:

O zaman canım napıyorsun maaşını alınca 1 kilo et alıyorsun buzluğa atıyorsun haftada en az 1 defa yiyorsun  :icon_thumright: :icon_thumright:

Shadowqueen

Kızlar ben kaçar kayınvalidem ile kuaföre gideceğim yürüyüş yapmış olmak için gelince görüşürüz. Öpüyorum sizi  :opucuk: :opucuk:

melek-çağlar

güle güle canım bende kaçıyorum işlerim birikti öptüm hepinizi  :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2011, 13:35:19
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Şubat , 2011, 13:32:15
o zaman napıyoruzzzzzzzzzz bol bol yiyoruzzzzzz  :honk: miğdemiz almasa da

Zaten canım senin et yemek ile ilgili problemin vardı bak ihmal etme mutlaka ye, geçen gün doktor yine dedi sebze, salata meyve ve et mutlaka tüket dedi. Balığın üstünde çok durmadı çünkü balık hapı kullanıyorum

ben de balık yiyebiliyorum canım da istiyo da et olmuyo canım ya kaç kere denediysem hep kötü sonuölandı benim ağzımdaki acı tat tam olarak geçmedi zaten.napıcam bilmiyorum bu et konusunu
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2011, 13:38:16
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 28 Şubat , 2011, 13:36:40

O zaman canım napıyorsun maaşını alınca 1 kilo et alıyorsun buzluğa atıyorsun haftada en az 1 defa yiyorsun  :icon_thumright: :icon_thumright:

gitsem alıcamda :D

tmm görüşürüz dadlum  :opucuk: yürü yürü iyidir  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

görüşürüz fıstıklarrrrr dikkat edin kendinize ve bebişlerinizee :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

serife26

kızlar benim de 20. hafta bitioo 5 kilo rahat aldım da buçuğuda var galiba:))ztn alınması gereken 12 15 arası ideal kilo hamilelikte,hatta 50 den aşagı hamile kalanlarda 17 18 kilo bile istiyo doktorlar.
bu arada shadowqueen bi günde ne yiyip içiyosun,yemekleri nsl yapıyosun,benim de kilo problemim var,hemen alıveriyorum,vermem çoook zorluoo beni,bi de kızlar kabızlığa çare bulan oldu mu yahu?

Aytii

Şerife kabızlık için bol su tüket  ;) sıvı çorba ayran felan ben öyle yapıyorum çünkü su içemiyorum fazla nedense  :-\ eskiden 2 litre içerdim hamileliğimden beri tık yok  :'( ama çorba içiyorum akşamları birde yoğurt ayran yiyorum çok sabahlarıda süt içiyorum aç karnına kan şurubunu içtikten sonra tabi kabız oluyorum bende ama fazla değil çok şükür düzeldi  :nazar: :nazar: :nazar:

<<AyBüKe>>

Selam güzel anneler  :hello:   Bende bugün oldum tetenoz aşımın 2. dozunu benimde acıdı biraz  :sad1:  Geçenkinde de azcık şişmişti ama normalmiş.. Tansiyonumda 9'a 5 'ti çok düşük dedi ebe  :sad1: Ama daha kahvaltı yapmamıştım ondan olabilir.. Birde bebişimin kalp atışlarını dinledik ilk başta bulamadı ödüm koptu duruşundan kaynaklanıyo dedi sonra buldu  :)  Hemen tepki verdi benim yaramaz kızım rahatsız oldu galiba  :k06:   Yerim ben onuu  :love9:       

Aytii

merhaba Aybüke  :hello:

tansyonun çok düşük çıkmış  :-\ benim önceden 10,6 idi hala öyle inşallahta düşmez diyorum bu arada tuzu kesiyomusunuz anneler yemek yerken? çok ödem yapıyo şişiriyo sonra  :sad1:

<<AyBüKe>>

Merhaba Ayten  :hello:   Öyle valla düşük çıktı inş. hep öyle çıkmaz  :sad1:   Ben tuzu hala kesemedim yaaa öyle çok şişmem yok ama çok ayakta kaldığım zaman ayak bileklerim davul gibi oluyo .. Uzanıp dinlenince iniyo hemen .. Daha sonraki aylarda çok şişicem galiba öyle görünüyo  :)  Varmı sizde öyle şişmeler ?

Aytii

çok şükür bende yok öyle  :amin: ama bazı sabahlar şişik oluyo yüzüm tabi sonra geçiyo gün içerisinde  :aferin: tuzu kesiyorum elimden geldiğince  :-\