2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 28 Şubat , 2011, 12:55:32
kızlar nasılsınız bebişleriniz nasıl. biz bugün 2. tetanoz aşımızı olduk geldik siz yaptırdınız mı  :flowers:

mrb canım bende bi dahaki hafta olmayı düşünüyorum ilkiniii.acıyomu ateş filan yapıyomu
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

ateş falan yapmadı bende ama kolum ağrıdı biraz acıdı o kadar  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 28 Şubat , 2011, 12:58:11
ateş falan yapmadı bende ama kolum ağrıdı biraz acıdı o kadar  :sad1:

oyyyyy geçmiş olsun canım.ben de haftaya gidiyim 20.ci haftadan sonra yapıyoruz eğer bebeğin hareketlerini iyi hissediyosan demişti hemşire
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hümeyra_t_e

slm kızlar..evet bende şubat 16 da oldum ilkini ateş yapmadı ama 2 gün ağrıdı acıdı sen kaç haftalıksın cnım

melek-çağlar

saol canım bana hiç öyle demedi hemşire gün verdi o gün gittim direkt yaptı aşıyı

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Şubat , 2011, 11:54:04
bende mart sonu nisan başı gibi yürüyüşe başlıycam bizde kızımızın ismini izemsevi koycaz inşallah mira da olabilir ama %95 izemsevi

izemsevi: büyük sevgi, ulu sevgi anlamında
mira: gece yunus balıklarına yol gösteren yıldız anlamında

Canım benim bende Mira istiyorum kızımın ismini babasıda haritacı diyor ki bizim ölçüm aldığımız aletin adı olmaz diyor umarım ikna edebilirim  :laughing7: :laughing7:

Aytii

:hello: hoşgeldiniz anneler

aşıya bende haftaya perşembe gitmeyi düşünüyorum bakalım  :dontknow:

Shadowqueen

Kızlar selamlar nasılsınız bakalım? Benim aşılarıma daha var ama iğneden nefret ediyorum offf offf  :BangHead: :BangHead:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2011, 13:03:11
Kızlar selamlar nasılsınız bakalım? Benim aşılarıma daha var ama iğneden nefret ediyorum offf offf  :BangHead: :BangHead:

slm cnm biz iyiyiz sen nasılsın  :flowers: aşıyı kim seviyoki  :k06:

melek-çağlar

hb kızlar biz iyiyiz canım siz nasılsınız. iğneden aşıdan nefret etsekte yapacak bişey yok malesef mecburen olucaz

hümeyra_t_e

miniklerimiz için yapamıyacağımız şey yok dimi  :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 28 Şubat , 2011, 13:04:33

İyi ne olsun canım aynı evlerde iş güç işte, valla iğneden o kadar çok korkardım ki ama meleğim için kan aldırmaktan artık alıştım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 28 Şubat , 2011, 13:05:10
hb kızlar biz iyiyiz canım siz nasılsınız. iğneden aşıdan nefret etsekte yapacak bişey yok malesef mecburen olucaz

Aynen öyle canım meleklerimiz için değer herşey  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2011, 13:07:55
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 28 Şubat , 2011, 13:04:33

İyi ne olsun canım aynı evlerde iş güç işte, valla iğneden o kadar çok korkardım ki ama meleğim için kan aldırmaktan artık alıştım

yüzümü güldürdün başımı döndürdün
acımı dindirdin yolumdan çevirdin
eğlendirdin sakinleştirdin
ehlileştirdin ve daha bir sürü şey..

:love9: :love9: :love9:

Shadowqueen

Kızlar benim prenses 2 gündür coştu valla o kadar çok hareket ediyor ki, hele de onunla konuşunca daha bir kıpır kıpır oluyor. Rabbim tez zamanda kucağımıza almak nasip etsin inş.  :amin: