2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

serife26

şaka maka biz de baya yol aldık yahu:))yarıladık gibi bişe Allahın izniyle,gece kabus görmeye biraz erken başladım ben sanırım,sabaha kadar bazı geceler dönüp duruyorum nedense,sizlerde var mı böyle şeyler?henüz bebeği de hissetmiyorum ama neyin nesi anlamadım gitti.
bu arada ayticim tşk ler :laughing7: ama ben latife olsun diye sölemiştim ama olsunnn :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 26 Şubat , 2011, 11:43:00
Oguzumun 4'lü tarama testi normal çikmis simdi aradim hemsireyi  :nazar: :nazar: :nazar: :aferin: :amin:

Canım senin adına çok sevindim, nazarlardan korusun Rabbim  :nazar:  umarım bizimde haftaya 3 lü testimiz iyi çıkar  :amin: :amin:

Shadowqueen

Aybükecim çok geçmiş olsun kendine ve meleğine çok dikkat et umarım kısa zamanda geçer  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 26 Şubat , 2011, 21:18:19
şaka maka biz de baya yol aldık yahu:))yarıladık gibi bişe Allahın izniyle,gece kabus görmeye biraz erken başladım ben sanırım,sabaha kadar bazı geceler dönüp duruyorum nedense,sizlerde var mı böyle şeyler?henüz bebeği de hissetmiyorum ama neyin nesi anlamadım gitti.
bu arada ayticim tşk ler :laughing7: ama ben latife olsun diye sölemiştim ama olsunnn :k06:

bende hissetmiyorum hiç  :dontknow: doktorum en erken 20. haftada hissedilir dedi 19. haftamdayim ve bende en basindan beri kabuslar görüyorum :( ama aklima kötü seyler getirmiyorum  :-*

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Şubat , 2011, 21:45:24
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 26 Şubat , 2011, 11:43:00
Oguzumun 4'lü tarama testi normal çikmis simdi aradim hemsireyi  :nazar: :nazar: :nazar: :aferin: :amin:

Canım senin adına çok sevindim, nazarlardan korusun Rabbim  :nazar:  umarım bizimde haftaya 3 lü testimiz iyi çıkar  :amin: :amin:

amin canim  :amin: :amin: :amin:

Aytii

izemsevi

slm anne adayları bebeişleriniz ve sizler nasılsınız kızımla size slm yolluyoruz.

Aytii

Aleyküm Selam  :)

biz iyiyiz  :nazar: iş stresi harici herşey iyi gidiyor maşallah  :nazar:

siz nasılsınız kızın nasıl? hareketlerini hissediyomusun  ::)

izemsevi

hissetmiyorum ayticim bazen çok hafif karıncalanma gibi bir şey oluyor okadar ama doktorum banada 5aydan önce zor dedi ilk gebeliğim olduğu ve göbek kısmımda yağ tabakası fazla olduğu için erken hissetmezmişim belki sen zayıf hamiş kaldıysan hissedersin.

Aytii

evet ben 58 59 kiloda kaldım boyum uzun zayıftım yani şimdi 64kilo oldum  :k06: ama hala gören fitsin diyo  :nazar:  :basardim:

bakalım kaç kiloyla doğurucam  ::)

izemsevi

canım ben 18 haftamdayım tam 73 küsürle hamile kaldım 75 oldum sadece 1kilo aldım fazla almamam gerekiyor drum max 80 le doğuma girmen gerekiyor dedi

burcu MELEK

günaydın kızlarrrrrrr kızımla 23+3 olduk hisedersiniz canımya yakında ben erken hissettim çünkü yaramaz bi kızım olacak galiba kıpır kıpır :muzz: :muzz: :muzz: hiç yerinde durmuyor ama en zevklisi karnını acıp izlemek insan çok duygulanıyor ve sabırsızlanıyor  :hieyt: bu arada midem fena eksiyor yemek yiyince bogazım fena yanıyor bir saat kadar bu çok kötü :-[

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Şubat , 2011, 11:17:12
canım ben 18 haftamdayım tam 73 küsürle hamile kaldım 75 oldum sadece 1kilo aldım fazla almamam gerekiyor drum max 80 le doğuma girmen gerekiyor dedi

hmm. yediklerime dikkat edemem ben  :-\ tansyonum çöker yoksa çok hassasım o yönden  :sad1: bana kilo demedi şu kadarla doğurcan diye ama geçen gittiğimde ölçtüler hemşireyle normal dedi bakalım yinede inşallah fazla almam diyorum  :amin:

Burcu Melek maşallah kızına  :nazar: hoşgeldiniz  :opucuk:

burcu MELEK

Hoşbulduk canım  :opucuk: bu arada kızımın ismini belenay kurmayı düşünüyoruz nasıl sizce

Aytii

ilk kez duyuyorum çok güzelmiş  :love9: anlamı ne  ::)

benim bir tanıdık ark vardı oda Aselay takmıştı ama kısaca Asel diyolardı  :)