2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Hala inanamıyorum içimde birşey kıpır kıpır sürekli bir telaş var yüreyimde,birazda duygusallık var üzerimde sanki zamanında çabuk geçmesini istiyorum kızımı görmek için ve hala inanamıyorum ben şimdi annemi oldum galiba bu telaşların kaygıların hepsi bebeyim için annelik duygusu bu sakinlik bu gülümsemede annelik bence .ne garip ama çok yabancı bu duygu  daha 40 günlük bile olmadan annesi tarafından terk edilen benim için annenin ne demek oldugunu bilmiyorum ama anneliyin ne demek oldugunu ögreniyorum .canım acıdı biraz kusura bakmayın kızlar aglıyorum yazmak rahatlamak istedim. alt komsumda hamile cok samimi arkadasım ayrıca annesinin onu doktora götürmesi sürekli yanında olması elbiseler örmesi kızına bakışını bile kıskandım bugün aptalım deyilmi anne olucam ama hala anne arıyorum hala özlem duyuyorum bu duyguya çok fena oldum bu akşam hamilelikten herhalde :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Şubat , 2011, 20:10:16
Hala inanamıyorum içimde birşey kıpır kıpır sürekli bir telaş var yüreyimde,birazda duygusallık var üzerimde sanki zamanında çabuk geçmesini istiyorum kızımı görmek için ve hala inanamıyorum ben şimdi annemi oldum galiba bu telaşların kaygıların hepsi bebeyim için annelik duygusu bu sakinlik bu gülümsemede annelik bence .ne garip ama çok yabancı bu duygu  daha 40 günlük bile olmadan annesi tarafından terk edilen benim için annenin ne demek oldugunu bilmiyorum ama anneliyin ne demek oldugunu ögreniyorum .canım acıdı biraz kusura bakmayın kızlar aglıyorum yazmak rahatlamak istedim. alt komsumda hamile cok samimi arkadasım ayrıca annesinin onu doktora götürmesi sürekli yanında olması elbiseler örmesi kızına bakışını bile kıskandım bugün aptalım deyilmi anne olucam ama hala anne arıyorum hala özlem duyuyorum bu duyguya çok fena oldum bu akşam hamilelikten herhalde :dontknow:

Canım annelik böyle bir duygu demek ki dha karnımızda minnacıklar ve onlara olan sevgimiz paha biçilemez. Seni çok iyi anlıyorum bende babasız büyüdüm. Sen meleğine çok iyi bir anne olacaksın emin ol ve yüreğini ferah tut canım benim  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Canım benim beni de çok duygulandırdın  :y25:  Bebeğin çok şanslı bak daha şimdiden nasıl üzerine titriyosun kimbilir doğduğunda nasıl olucak.. Onu çok seven bi annesi olucak.. Rabbim güzel yazılar yazsın meleğine arkadaşım :opucuk:  Hamilelikten dolayı insan daha da duygusal oluyor tabi çok normal böyle düşünmen ama sakın üzülme sen bebeğinde hisseder üzme onu annesi  :love9:   :flowers:

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

İNŞALLLAH ALLAH SENİ BEBEĞİNDEN AYIRMAZ YAŞAYAMADIĞIN DUYGULARI KIZINLA BİRLİKTE YAŞARSIN HAYALİNDEKİ ANNE NASILSA SEN ONDAN DAHA İYİ Bİ ANNE OLMAK İÇİN ÇABALAYACAKSIN.BEBEĞİN ÇOK ŞANSLI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Oguzumun 4'lü tarama testi normal çikmis simdi aradim hemsireyi  :nazar: :nazar: :nazar: :aferin: :amin:

<<AyBüKe>>

<<AyBüKe>>

Nasılsınız güzel anneler  :love9:  Bebecikleriniz nasıl  :binkybaby:    Nur'cum  :opucuk:

Aytii

sagol Aybüke iyiyim ben kendi adima :) sen nasilsin

oglusumun test sonuçlari temiz çikti çok sükür insallah saglikla dogar bebislerimiz  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aybüke nasılsın bebişimiz nasıl  :binkybaby: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 26 Şubat , 2011, 12:08:18
sagol Aybüke iyiyim ben kendi adima :) sen nasilsin

oglusumun test sonuçlari temiz çikti çok sükür insallah saglikla dogar bebislerimiz  :amin: :amin:

Çok sevindim canım benim ,sağlıkla kucağımıza da alıcaz bebişlerimizi inş.   :amin: Büyüsün annesinin göbişinde oğuzun  :love9: 

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Şubat , 2011, 12:10:04
aybüke nasılsın bebişimiz nasıl  :binkybaby: :opucuk:

İyiyim canım sen nasılsın  :opucuk:  Bebişimde iyi çok şükür canım büyümeye devam ediyo işte az kaldı sayılır yaa, 3 ayım kaldı hayırlısıyla  :amin: :nazar:

<<AyBüKe>>

Kızlar bu arada dün kontrolüm vardı, şeker yüklemesi de yapıldı.. Düşük çıktı şekerim, kanın şekeri parçalayamıyo dedi,  şekeri kısıtla o yüzden dedi  :-\  Pek anlamadım ne olduğunu ayrıntılıda soramadım haftaya tekrar gidicez o zaman sorucam bakalım neyin nesiymiş  :dontknow:

Karnımda aşağıdaymış baya ve bide akıntım çok fazla çıktı tahlillerimde.. Zaten hissediyordum sölicektim doktorada resmen altıma yapmış gibi hissediyordum  :sad1:  Onun içinde fitil verdi vajinadan  :-[  Kullanması zor oluyo tabi ama mecbur kullanıcam çünkü sancını başlatabilir dedi Allah korusun ...

1 ay sonrada artık nst ye giriceksin dedi ama erken değilmi acaba yaa  :icon_scratch: