2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Aç karnına şerbet gibi bişi içilomuş sonra 1 saat bekleniyomuş ondan sonra sonuçlar alınıo ama ne için böyle bişi yapılıo anlamadım :icon_scratch:

burcu MELEK

canım banada söylemediler bende 7 martta gidicem gittiyin an git karsıdan eczaneden al yap diyorlar aynı gün söyleyuenlerde var bazı doktorlarda önceden söylüyor . aybükecim güzel cıkar sakın sıkma canını hayırlısı olsun  :D

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:41:11
Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 12:37:54
Ok Aybüke gördüm bende yarın tam 25 hafta oluyorum 2 martta doktora gitcem bana şekerle ilgili bişi sölemedi doktor :icon_scratch:

Söylemesi lazım aslında canım, yapılması gereken bişeymiş ama tam bilemiyorum yine de  :dontknow:  İnternette de 24-28. haftalar arası diyo sen onu bi sor doktoruna canım daha 3 hafta zamanın var zaten ..

Haftaya gittiğimde sorarım artık, Aybüke il olarak nerdesin??

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Şubat , 2011, 12:42:10
canım banada söylemediler bende 7 martta gidicem gittiyin an git karsıdan eczaneden al yap diyorlar aynı gün söyleyuenlerde var bazı doktorlarda önceden söylüyor . aybükecim güzel cıkar sakın sıkma canını hayırlısı olsun  :D
İnanırmısınız eczaneden alındığını yeni duyuyorum normalde hastanede içirmeleri gerekmiyo mu??? Çünkü anlatılmıştı duymuştum Hastane sana içirio

<<AyBüKe>>

Bartın'dayım ben .. Ama Eskişehirliyim.. Eşimin işi nedeniyle burda yaşıyoruz.. Sende Ankara'dasın sanırım öyle hatırlıyorum 4 saat var aramızda yakın sayılırız  :k06:

Sağol canım hayırlısını versin Rabbim  :amin: 

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:46:37

Bartın'dayım ben .. Ama Eskişehirliyim.. Eşimin işi nedeniyle burda yaşıyoruz.. Sende Ankara'dasın sanırım öyle hatırlıyorum 4 saat var aramızda yakın sayılırız  :k06:

Sağol canım hayırlısını versin Rabbim  :amin: 
Madem aynı hafta hamişleriyiz iyi olurdu ya aynı ilde olmamız :k06:

<<AyBüKe>>

Evet canım ne güzel olurdu bebişlerimiz olunca da görüşürdük  :(   

FeHi

iide Kızlar bu test ne için yapılıyo :icon_scratch:

<<AyBüKe>>

Kızlar ben komşuma davetliyim hazırlaniyim artık gidiyimde börekleri hamur işlerini götiriyim  :suclu: :suclu:  Sonrada kilo aldım diyim  :suclu:  :k06:  Akşama nasipse görüşürüz öpüyorum sizi ve bebişlerinizi  :opucuk:   :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:50:28
  Evet canım ne güzel olurdu bebişlerimiz olunca da görüşürdük  :(   
Valla süper olurdu eşinin işi gereği orda oldgna göre bizde tayinciyiz aynıyız yani seninde bebiş kız dimi :k06:

burcu MELEK

fehi
sen ankarada hangi hastaneye gidiyosun

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:52:09
   Kızlar ben komşuma davetliyim hazırlaniyim artık gidiyimde börekleri hamur işlerini götiriyim  :suclu: :suclu:  Sonrada kilo aldım diyim  :suclu:  :k06:  Akşama nasipse görüşürüz öpüyorum sizi ve bebişlerinizi  :opucuk:   :love9:
Güle güle selametle akşama gellllll  :opucuk:

FeHi

burcu MELEK

:toothy10:  :toothy10: güzelmiş
valla hepsi olabilir bende ankaradayımda ;D

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Şubat , 2011, 12:53:28
fehi
sen ankarada hangi hastaneye gidiyosun
Canım şimdi 1 ay önce Mevkiye gittim bundan sonra'da oraya giderim heralde çünkü kafama göre şöyle adam akıllı hastane bulmadım yoruldum hastane hastane gezmekten artık mecburen mevkiye gidiorm  :-\