2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Bİ DE ŞU AŞI İŞİNİ NAPTINIZ YA DA NAPMAYI DÜŞÜNÜYOSUNUZ TETENOZ AŞISI VARMIŞ 20.Cİ HAFTADAN SONRA
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Şubat , 2011, 12:23:44
Bİ DE ŞU AŞI İŞİNİ NAPTINIZ YA DA NAPMAYI DÜŞÜNÜYOSUNUZ TETENOZ AŞISI VARMIŞ 20.Cİ HAFTADAN SONRA

ben Martın 9. unda felan gidicem ozaman 20+ oluyoruz çünkü

FeHi

Benim bitti 10 ocakta ilk dozu 10 şubatta da 2. dozu 3.doz da 2. ağustos kızımla birlikte gitez  :k06:

burcu MELEK

Ayticim arko deyil su vaslin diye bi kırem varya onun beyaz sisesini al cok faydalı bende hiç çatlak olmadı yoksa baska heryerim catlak dolu ama okadar yaglıki cok koruyor önerebilirim hem cokta ucuz .benim kızımı hiç sormayın 2 dakika durmuyor allahım cabuk gecsede gelse benle oynasa gülse ay cok güzel bu duygu ama tabi gece uyku filan yok simdidedn uyandırıyor uyutmuyor alıştırma yaptırıyor annesine dogunca fazla zorluk cekmeyeyim diye ;D  ;D

burcu MELEK

pardon ismini yanlış yazdım vaselin ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AŞI OLUYO HERKES YANİİİ BEN KARAR VEREMEMİŞTİM OLSAM MI OLMASAM MI DİYE KİMİSİ GEREKSİZ DİYO KİMİSİ GEREKLİ DİYO
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Nur'cum yarın 25. haftama giriyorum  :nazar: Doktorum eczaneden 50 gr. glikoz alıcaksın dedi bi kağıda yazdı onu alıp gidicekmişim hastaneye ama nasıl yapılıcak onu bilmiyorum çarşamba günü görücem bakalım  :dontknow:

Tetenoz aşımıda ocağın 24 üydü sanırım o zaman oldum, 2. dozuda 28 şubatta olucam. 3. doz doğumdan sonraymış.. Ebe zaten gittiğin zaman aşı kartı veriyo üzerine gidiceğin tarihleri yazıyo canım..

burcu MELEK

Bende oldum saglık ocagı yapıyor kesin ol canım gerekli cünkü dogumda acılma olmayınca alttan kesiyolarya onlarmikrop kaynıyor sonra cok kötü oluyor bizim bi arkadas rahatsızlandı bu yüzden bence ol

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HIII ANLADIMMM OLUYUM BENDE O HALDE SAĞLIK OCAĞINA SORDUM 20.Cİ HAFTADAN SONRA GEL DEDİ AMA HAREKETLERİNİ TAM HİSSEDİYOSAN BEBEĞİNİN DEDİ.
ŞEKER YÜKLEMESİNİ BEN DE KUZENİMDEN DUYMUŞTUM O YÜKLEMEDEN SONRA ŞEKER HASTASI OLDU GİZLİ ŞEKER ÇIKTI İĞNE YAPIYODU KENDİNE

burcu MELEK

aybükecim bi şişe suya koyup içiyosun bir saat bekliyosun sonra kan veriyosun  :dontknow: yanlış  deyilse böyle biliyorum

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:21:55
Yok canım ya sanmam sola yatmak daha iyiymiş tabi ama uyurken farkında olmuyo insan uyuyodur şimdi senin melek kızın korkma  :love9:   
  Benim en son doktora gittiğimde kafası sağ böbreğimin ordaydı ayaklarıda sol tarafımda doktor nasıl becermiş böyle dönmeyi dedi  :k06:  Zaten tekmelediği zaman solumda hissediyorum hala dönmedimi acaba hepmi aynı yerde anlamadım  :dontknow:  Çarşamba günü kontrolüm var bakalım ne dicek doktorum, şeker yüklemesi yapılıcak nasıl bişeymiş bunu da görelim  :laughing7:

Aybüke kaç haftalıksın??

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Şubat , 2011, 12:33:03
aybükecim bi şişe suya koyup içiyosun bir saat bekliyosun sonra kan veriyosun  :dontknow: yanlış  deyilse böyle biliyorum

Hmm anladım canım inş. bi sorun çıkmaz yaa, birsürü testleri atlattık hayırlısıyla bunu da bi geçirsek  :amin:  Hepsinde ayrı bi stres yapıyorum ben yaa ....  Yüreğim ağzımda alıyorum sonuçları, hayırlısıyla kucağımıza alsaydık bebişlerimizi  :amin:

FeHi

Ok Aybüke gördüm bende yarın tam 25 hafta oluyorum 2 martta doktora gitcem bana şekerle ilgili bişi sölemedi doktor :icon_scratch:

<<AyBüKe>>

Yarın 25. haftama giriyorum canım ...

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 12:37:54
Ok Aybüke gördüm bende yarın tam 25 hafta oluyorum 2 martta doktora gitcem bana şekerle ilgili bişi sölemedi doktor :icon_scratch:

Söylemesi lazım aslında canım, yapılması gereken bişeymiş ama tam bilemiyorum yine de  :dontknow:  İnternette de 24-28. haftalar arası diyo sen onu bi sor doktoruna canım daha 3 hafta zamanın var zaten ..