2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 11:57:34
Evet canım o hurmadan ... Ben internetten okumuştum faydalarını anlatmakla bitmez gerçekten hem tadı da güzel Allahtan  :hungry:

:D :D evet ben çok seviyorum yaaa hani böyle sakız gibi oluyo ya hamur gibi  :hungry: :hungry: :hungry:

<<AyBüKe>>

Ayy evet yaaa bak canım çekti şimdi yiyim bari  :hungry:  :toothy10: 

Fehicim senin kızın tekmeleri nasıl bu sıralar çok sert hissediyormusun ? Aramızda az fark varya..   Benim artık uykumdan uyandırıyo yaramazım benim ve göbeğimi açıp baktığımda artık görebiliyorum karnıma vuruyo kaçıyo sanki  :k06:   :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:02:18

Fehicim senin kızın tekmeleri nasıl bu sıralar çok sert hissediyormusun ? Aramızda az fark varya..   Benim artık uykumdan uyandırıyo yaramazım benim ve göbeğimi açıp baktığımda artık görebiliyorum karnıma vuruyo kaçıyo sanki  :k06:   :love9:

:ehi: :ehi: yerim onu beeennnn  :nazar: :nazar: :nazar: kaçıyo bide  :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AAA SEVİNDİM BEN DE YARARLI Bİ ŞEY YİYEMUŞUM DEMEKKİ HURMAYI ÇOK SEVERİM ANNEM GETİRMİŞTİ BOL BOL VAR EVDEE AKŞAM OLSADA EVE GİTSEM DE YESEM YAFFFF
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Eveeet sanki kaçıyo gibi sürekli olmuyo öyle bende bak vuruyo kaçıyo yaramaz diyorum  :ehi: :ehi: 

Bi yandan bi an önce geçsin istiyorum zaman bi yandan da hep içimde kalsın istiyorum.. Çünkü 24 saat benimle benim bi parçam her yerde bebeğimle beraberim böyle düşünüce çıksın istemiyorum  :k06:  Kafayımı yedim ne  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:07:16
  Eveeet sanki kaçıyo gibi sürekli olmuyo öyle bende bak vuruyo kaçıyo yaramaz diyorum  :ehi: :ehi: 

Bi yandan bi an önce geçsin istiyorum zaman bi yandan da hep içimde kalsın istiyorum.. Çünkü 24 saat benimle benim bi parçam her yerde bebeğimle beraberim böyle düşünüce çıksın istemiyorum  :k06:  Kafayımı yedim ne  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: yok cnm bende aynı senin gibiyim emin ol  :toothy10: diyorum hatta doğduktan sonra keşke bişey olsada onları istediğimiz zaman içimize geri soksak ama girdikleri yerden değil başka türlü  :toothy10: :toothy10:

<<AyBüKe>>

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  Hakkaten haaa ne süper olurdu  :ehi: :ehi:  Ve mümkünse acımadan olsun  :toothy10: :toothy10:

FeHi

21 Şubat , 2011, 12:15:01 #562 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2011, 12:18:13 FeHi
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 12:02:18

Değişiyo Aybükecim Bazen çok hareketli oluyo bende karnımı açıp bakıyorum :k06: Mesela bugün hissedemedm Acaba dün gece sağ tarafımda uyuyup kalmışım ondan olabilr mi normalde bazen farkında olmadan sağa dönüyorum tekmeleryle fark ettiriyo sağda olduğmu bende hemen yönümü değiştiriyorm

Aytii

falım sakızından çok çiğniyorum ben hergün her öğün  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

DÜN BENİMKİ COŞTU YAA DELİ ETTİ BENİ SABAH 8 DE DİKTİ BENİ AYAĞA UYUYUM DİYORUM NASIL VURUYOOO YATTIM BENDE UYUMADAN KEYİF YAPTIK OĞLUŞUMLA ÇOK GÜZELDİ.BEN DE EŞİMİN ELİNİ KOYDUM HİSSETTİ O DA NASIL MUTLU OLDU ÇOK GÜZEL Bİ ŞEY YAAA
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Nurum çatlak varmıydı kız sende? benim bi oluyo bi olmuyo anlamıyoreee  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 21 Şubat , 2011, 12:17:49
Nurum çatlak varmıydı kız sende? benim bi oluyo bi olmuyo anlamıyoreee  :dontknow:

GÖBÜŞÜM ÇATLAMAYA BAŞLADI KURAK TOPRAK GİBİ OLDU VE DE ÇOK KURU YAĞ SÜRÜYORUM Bİ DE KREM

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Şubat , 2011, 12:19:36
Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 21 Şubat , 2011, 12:17:49

GÖBÜŞÜM ÇATLAMAYA BAŞLADI KURAK TOPRAK GİBİ OLDU VE DE ÇOK KURU YAĞ SÜRÜYORUM Bİ DE KREM

arkoya başladım ben hem krem hem yağlı bakalım

<<AyBüKe>>

Yok canım ya sanmam sola yatmak daha iyiymiş tabi ama uyurken farkında olmuyo insan uyuyodur şimdi senin melek kızın korkma  :love9:   
  Benim en son doktora gittiğimde kafası sağ böbreğimin ordaydı ayaklarıda sol tarafımda doktor nasıl becermiş böyle dönmeyi dedi  :k06:  Zaten tekmelediği zaman solumda hissediyorum hala dönmedimi acaba hepmi aynı yerde anlamadım  :dontknow:  Çarşamba günü kontrolüm var bakalım ne dicek doktorum, şeker yüklemesi yapılıcak nasıl bişeymiş bunu da görelim  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KAÇINCI HAFTANDASIN CANIM ŞEKER YÜKLEMESİ İÇİN GİDİCEKSİN BEN DE AKLIMDA TUTUYUM DA ÖNEMLİ Bİ ŞEYMİŞ O ÇÜNKÜ