2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Kemik erimesimi  :-ooo  :( Allahım korusun  :amin:

kızlar zorlayın kendinizi bence ilerde pişmanlık fayda etmez  :-\

burcu MELEK

Günaydın güzel anneler valla muhabbet güzel  :laughing7: ama nur gibi bizde düyünümüzü ev esyamızı hep biz yaptık  simdide esyalarını yapıyoruz zaten 3 yıllık evliyim kaynanamlar aman ne cocugu daha erken dedi sanssısızım zaten anamda yok sizin gibi ama olsun ben annesiz büyüdüm kızıma bogazımdan kesip en güzelini yapıcam gerekirse.hem ben besiyini hastane cıkısını bornoz takımını patiklerini zıbın aldım 3 yilek bir hırka yaptım simdide battaniye örüyorum hersey onlar için zaten eminim hepimiz cok fedakar anneler olucaz simdidedn onlarla yatıp kalkıyoruz :basardim:  :basardim: sütü bende sevmem ama içiyorum kızım için hemde sabah aksam ama balık hiç yiyemiyorum görünce cok kötü oluyor :honk:

serife26

arkadaşlar aman sakın mağazadaki kızlara fln inanmayın,herşeyi kakalamaya çalışan tipler varmış,bu yüzden listeyle gitmelisiniz bence,forumlarda gerekenler markalarıyla bile sıralanmış tecrübeli anne adayları tarafından,mesela yeni doğan takımlar 0-3 ay olanlar bebek hemen büyüdüğü için çok fazla alınmasa daha ii gibi bilgiler,bence güzelce netten fln araştırma yapın derim ben,yoksa gereksiz çook şey alınıyormuş genelde,farkında olmadan,giymeden büyüyomuş bebiş...

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Şubat , 2011, 11:33:50
Günaydın güzel anneler valla muhabbet güzel  :laughing7: ama nur gibi bizde düyünümüzü ev esyamızı hep biz yaptık  simdide esyalarını yapıyoruz zaten 3 yıllık evliyim kaynanamlar aman ne cocugu daha erken dedi sanssısızım zaten anamda yok sizin gibi ama olsun ben annesiz büyüdüm kızıma bogazımdan kesip en güzelini yapıcam gerekirse.hem ben besiyini hastane cıkısını bornoz takımını patiklerini zıbın aldım 3 yilek bir hırka yaptım simdide battaniye örüyorum hersey onlar için zaten eminim hepimiz cok fedakar anneler olucaz simdidedn onlarla yatıp kalkıyoruz :basardim:  :basardim: sütü bende sevmem ama içiyorum kızım için hemde sabah aksam ama balık hiç yiyemiyorum görünce cok kötü oluyor :honk:

Ne güzel canım daha şimdiden bir sürü şey alıp yapmışsın bebişin çok şanslı  :love7: 
  Artık hayatımız bebeklerimiz oldu kimbilir doğunca nasıl olucak .. Nasıl bi sevgi bu içim coşuyo düşündükçe hele bide kıpırtılarını hissettikçe her defasında şükrediyorum harika bi duygu Allah'ım isteyen herkese yaşatsın kucaklarını boş bırakmasın  :amin:
  Valla başından beri benim beslenme problemim vardı son 1 buçuk aydır doğru düzgün yemek yiyorum ne kadar iyi besledim bebeğimi bilemiyorum Allah'ım hayırlısını versin  :amin:  Hergün ceviz fındık ye diyo annem ama nerdeee  :y25:  Bak şimdi daha da suçlu hissettim kendimi  :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 11:39:21

Ne güzel canım daha şimdiden bir sürü şey alıp yapmışsın bebişin çok şanslı  :love7: 
  Artık hayatımız bebeklerimiz oldu kimbilir doğunca nasıl olucak .. Nasıl bi sevgi bu içim coşuyo düşündükçe hele bide kıpırtılarını hissettikçe her defasında şükrediyorum harika bi duygu Allah'ım isteyen herkese yaşatsın kucaklarını boş bırakmasın  :amin:
  Valla başından beri benim beslenme problemim vardı son 1 buçuk aydır doğru düzgün yemek yiyorum ne kadar iyi besledim bebeğimi bilemiyorum Allah'ım hayırlısını versin  :amin:  Hergün ceviz fındık ye diyo annem ama nerdeee  :y25:  Bak şimdi daha da suçlu hissettim kendimi  :crybaby2:

BENDE 5.Cİ AYIMA YAKLAŞTIM HALA DOĞRU DÜZGÜN BESLENEMİYORUM ANCA İLAÇ İÇİYORUM HİÇ KİLO ALAMADIM DAHA :(
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

:nazar: ne güzel almışsın bebişine bişeyler :) balık ve etten bende çok tiksindim ilk zamanlar ama çok şükür geçti yiyorum artık inşallah sende yersin zamanla  :amin:

FeHi

Bende yemiyorum  :'( oysa ceviz beyin için ne kadar önemli bi besin, ben badem yemeye çalışıyorum cevizin yerini tutar mı acaba

Aytii

21 Şubat , 2011, 11:47:05 #547 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2011, 11:48:44 Aytii & Oğuz ツ
Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 11:45:33
Bende yemiyorum  :'( oysa ceviz beyin için ne kadar önemli bi besin, ben badem yemeye çalışıyorum cevizin yerini tutar mı acaba

balık
et
köy sütü
köy yoğurdu
peynir
meyve
her çeşit sebze
ceviz fındık
Mekke hurması

bunları yiyorum ben

Aytii

doktorum tuz dan uzak dur dedi

elimden geldiği kadar tuzsuz yemeye çalışıyorum kızlar :(

<<AyBüKe>>

Ne güzel Aytencim maşallah daha ne olsun .. Hurma bol  bol yememiz lazım aslında doğumu kolaylaştırıyormuş ..

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 11:49:42
Ne güzel Aytencim maşallah daha ne olsun .. Hurma bol  bol yememiz lazım aslında doğumu kolaylaştırıyormuş ..

evet yengem getirdi bana Mekkeden hergün yemesemde haftada 3 4 defa yediğim oluyor

birde Hz. Fatıma nın doğum çiçeği getirdi bana onuda denicem doğumda  :amin: :nazar:

FeHi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 11:49:42
Bak ben bunu bilmiodum Hani şu Ramazan'da yenilen Hurmadan dimi ??

Aytii

evet Fehi çok iyiymiş hem bebek için hem anne için

<<AyBüKe>>

Evet canım o hurmadan ... Ben internetten okumuştum faydalarını anlatmakla bitmez gerçekten hem tadı da güzel Allahtan  :hungry:

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 21 Şubat , 2011, 11:56:04
evet Fehi çok iyiymiş hem bebek için hem anne için
Saol canım ya ben en kısa zamanda alıp tüketmeye başlayım