2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

aynen bende liste yapçam :)

ben netten besiklere bakiyorum  :aferin:

Aytii

<<AyBüKe>>

Günaydın canım  :opucuk:  Ben burdayım  :k06:  Nasılsın, bebikin nasıl göbişinde  :love9: :love9:

FeHi

Geldim açılışı senin yapmanı bekledim  :tongue3: alıştım çünkü seni burda görmeye  :)

Aytii

hoşgeldiniz anneler :)  :love9:

biz iyiyiz Aybüke siz nasılsınız  :flowers:

yahu ben liste yapmak istiyorum alacaklarımla ilgili

siz neler aldınız kızlar  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

YETTİİİM GARİİİİİİİİİİİİİİİİ  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN BATTANİYE ALDIM PELUŞŞ HASTANE ÇIKIŞI ALDIM 10 PARÇA İÇİNDE ZIBIN FİLAN VAR İŞTE ÇORAP ALDIM Bİ KAÇ TANE ŞAPKA ALDIM BUGÜN ARKADAŞ TULUM GETİRMİŞ ÇOK ŞİRİNNN :) SONRA YELEK ÖRDÜM 4 TANE ŞİMDİLİK OĞLUŞUMUN ÇEYİZİ BU KADAR :laughing7:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

abbbaaaaaawwww  :-ooo ben daha bişey almadım  :-\

<<AyBüKe>>

Hoşbulduk canım biz iyiyiz çok şükür  :)  Cumartesi günü temizlik yaptık eşimle cam sildik perdeleri yıkadık falan ben çok bişey yapmadım ama yine de yorulmuşum  :sad1: Resmen belim tutuldu zor hareket ediyorum nolucak bu belim bilmiyorum kitlenip kalıyorum  :y25: 

Aytencim ben kıyafet olarak aldım ama hep 0-3 ay olarak almışım artık başka bişey almıycam giysi olarak sadece bikaç zıbınla çıt çıtlı body alıcam bol al dediler bana onlardan ... 2 tane alt açma takımı aldım havlusunu aldım ama büyük şeyleri duruyo daha :-\  Bu hafta belki bebek arabasını alırız ben netten alıcam arabayla park yatağını .. Birde odasına yatağıyla dolabını almayı istiyorum ama nisanın sonunda falan yaparım odasını sanırım ...

FeHi

Ben bişi almadım eşimim ailesi ve bizimkiler bişiler alıolar, tabi benmde almam gereken bi çok şey var bende liste yapmaya başlasam ii olur aslında bebiş doğana kadar,
Aklımdakiler şimdilik bunlar;
1) Ana kucağı
2)Bebek şampuanı, kremleri (temizlik ürünleri vs. vs)
3) Banyo için bebek havuzu
4) Bebek Yürüteci
(tabi bunlar ilerleyen zamanda da alınır ama ben şimdiden almayı düşünüyorum)
Düşündükçe çıkıo işte çok var çok ..

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 10:59:40
  Hoşbulduk canım biz iyiyiz çok şükür  :)  Cumartesi günü temizlik yaptık eşimle cam sildik perdeleri yıkadık falan ben çok bişey yapmadım ama yine de yorulmuşum  :sad1: Resmen belim tutuldu zor hareket ediyorum nolucak bu belim bilmiyorum kitlenip kalıyorum  :y25: 

Aytencim ben kıyafet olarak aldım ama hep 0-3 ay olarak almışım artık başka bişey almıycam giysi olarak sadece bikaç zıbınla çıt çıtlı body alıcam bol al dediler bana onlardan ... 2 tane alt açma takımı aldım havlusunu aldım ama büyük şeyleri duruyo daha :-\  Bu hafta belki bebek arabasını alırız ben netten alıcam arabayla park yatağını .. Birde odasına yatağıyla dolabını almayı istiyorum ama nisanın sonunda falan yaparım odasını sanırım ...

ah canım bende öyle oluyorum temizlik y apınca  :sad1: bel tutuluyo resmen :( dikkatli olmak lazım  :opucuk:

bende kısmetse cumartesi gidicem bişeyler bakıcam :) ama aklıma fazla şey gelmiyo belki görünce saldırırım  :k06:

<<AyBüKe>>

Birsürü şey var alınıcak gerçekten yaa  :cildir:  Aslında alırken heyecanlanıyo insan ama maddi kısmıda zorluyo işte  :sad1:  Çok ucuz şeylerde değilki yaa bebek eşyaları büyüklerinkinden pahalı valla yaa  :caca:   
   Benimde annem örgüleri hallediyor kayınvalidemde kıyafet alıyor bol bol  :k06:  Aralarında öyle anlaşmışlar annemin elinden gelir örgü kayınvalidem pek bilmiyor ondan öyle anlaşmışlar  :laughing7:  Kayınvalidem İngiltere de yaşıyor zaten orası çok ucuz diyor her aldığını telefonda uzun uzun anlatıyor  :k06:  Hoşuma gidiyo tabi benimde   ;D 
  Ama en büyük şeyleri biz alıcaz en çok masrafı biz yapıcaz amaaan napalım ödenir biter Allah kocalarımıza sağlık versin  ;D  Kimseye güvenmedik sonuçta bu çocuğu yaparken  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE ÇOK TECRÜBESİZİM NE ALACAĞIMI BİLMİYORUM ARTIK MAĞAZALARA GİRİP GİRİP ÖĞRENCEM.

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 21 Şubat , 2011, 11:09:28
   Birsürü şey var alınıcak gerçekten yaa  :cildir:  Aslında alırken heyecanlanıyo insan ama maddi kısmıda zorluyo işte  :sad1:  Çok ucuz şeylerde değilki yaa bebek eşyaları büyüklerinkinden pahalı valla yaa  :caca:   
   Benimde annem örgüleri hallediyor kayınvalidemde kıyafet alıyor bol bol  :k06:  Aralarında öyle anlaşmışlar annemin elinden gelir örgü kayınvalidem pek bilmiyor ondan öyle anlaşmışlar  :laughing7:  Kayınvalidem İngiltere de yaşıyor zaten orası çok ucuz diyor her aldığını telefonda uzun uzun anlatıyor  :k06:  Hoşuma gidiyo tabi benimde   ;D 
  Ama en büyük şeyleri biz alıcaz en çok masrafı biz yapıcaz amaaan napalım ödenir biter Allah kocalarımıza sağlık versin  ;D  Kimseye güvenmedik sonuçta bu çocuğu yaparken  :ehi:

:k06: aynen canım keseye bereket :) alması güzelde maddi açıdan zor dediğin gibi çok pahalı Türkiyede avrupa da daha ucuz bende Fransadan geliyorum normalde orda annem ablalarım var onlar alıyolar bana bişeyler sağolsunlar  :love7: ben işten dolayı gidemiyorum gitsem alıcaktım bende ama doğumdan sonra gitmeyi düşünüyorum ozaman alırım artık  :aferin: