2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Şubat , 2011, 15:07:20

KOCA BEYDEN UTANIYORUMMM BEN YAAAAA KALKIYORUM GİTMEK İÇİNN BIRTT KAÇIYO GİTMEME GEREK KALMIYO OSURUK BÖCEĞİ DİYE TAKILIYO BANA SENİN YÜZÜNDEN OLDUM BÖYLE DİYORUM BENDE:)

hiçte utanmıyorum vallahi sanki benim elimde olan bişeymi zaten kocişim bana sal aşkım sen rahatla diyo hep sağolsun  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: SEN DE SALA SALA GEZİYOSUN HEEEE
YA NE SORCAM ŞİMDİ 20 HAFTALIKKEN BEBEK 5 AYLIK OLUYO AMA DOĞUMU 40.CI HAFTA DİYOLAR EEE O ZAMAN BEBEK 10 AYLIK MI OLUYO? SAÇMA SORU SORMUŞ OLABİLİRİM  :ehi: CAHİLİYETİME VERİNN  :suclu:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Hoşbuldum Aytencim  :opucuk:

O gaz problemi hepimizde var sanırım ama ben tutuyorum kocamın yanında çok utanıyorum ama patlamak üzere oluyorum yani  :toothy10: :toothy10:   

Nurcum benimde 20. haftamda tamamen geçmişti bulantım ondan önce senin gibiydim aynen ama 3 gündür yine başladı deli oluyorum yaaa  :cildir:  Anneme söyledimde saçlanıyordur ondandır dedi ama büyükler hep öyle der zaten doğruluk payı var mı bilmem  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Şubat , 2011, 15:10:20
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: SEN DE SALA SALA GEZİYOSUN HEEEE
YA NE SORCAM ŞİMDİ 20 HAFTALIKKEN BEBEK 5 AYLIK OLUYO AMA DOĞUMU 40.CI HAFTA DİYOLAR EEE O ZAMAN BEBEK 10 AYLIK MI OLUYO? SAÇMA SORU SORMUŞ OLABİLİRİM  :ehi: CAHİLİYETİME VERİNN  :suclu:

sende 38 haftada doğur orta yolu bul  :ehi:

ne biliyim canım  :dontknow: bende anlamıyorum hiç bu işten :D

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 18 Şubat , 2011, 15:13:52
    Hoşbuldum Aytencim  :opucuk:

O gaz problemi hepimizde var sanırım ama ben tutuyorum kocamın yanında çok utanıyorum ama patlamak üzere oluyorum yani  :toothy10: :toothy10:   

Nurcum benimde 20. haftamda tamamen geçmişti bulantım ondan önce senin gibiydim aynen ama 3 gündür yine başladı deli oluyorum yaaa  :cildir:  Anneme söyledimde saçlanıyordur ondandır dedi ama büyükler hep öyle der zaten doğruluk payı var mı bilmem  :dontknow:

canım ya ne utanıyosun hayır yani çocuğu yaparken utanmıyoruzda hamilelikte mi utancaz  :k06: bilmiyorum tabi ben önceden yapmazdım asla eşimin yanında öyle şey ama hamilelikte çok rahatsız edici napiyim kaçıyo zaten tutamıyorum diyorum ona ben çok gazlıyım artık uçççççç yanımdan  :ehi:

<<AyBüKe>>

Öyle valla  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  Bu gidişle bende salıcam gidicek zaten kaçıcak delik arıcak adam  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 18 Şubat , 2011, 15:24:44
  Öyle valla  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  Bu gidişle bende salıcam gidicek zaten kaçıcak delik arıcak adam  :ehi: :ehi: :ehi:

kaçmazmı hemde nasıl kaçacak  :ehi:  :toothy10:

burcu MELEK

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Ay kızlar süpersiniz acayip güldürdünüz beni olay gaza kadar geldi demek bende 22 hafta oldum masallah :nazar: kızım çoooook yaramaz hiç durmuyor okadar hareketliki anlatamam sabah onla uyanaıyorum aksam o durmadan ben yatamıyorum ama cok merak ediyorum içerde neler yapıyor kocamın eli sürekli karnımda cok güzel bir duygu allahım herkese nasip etsin düşünün içinizde bi bebek var acaba neye benziyor napıyor dogunca neler olacak allahım dengem deyişti bunları düşünmekten.renkliye girdim  ikili üçlüde iyi çıktı çok sükür artık 7 marta randevum var rutin kontrol. ha bide ben tetenoş aşısı oldum 3 günüm bugün hala kolumu kaldıramıyorum cok fena acıyor ondan doktor sol koluma yaptı neeysae cok gevezelik ettim hepinize güzel günler diliyorum :wave:

Aytii

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Şubat , 2011, 17:22:19
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Ay kızlar süpersiniz acayip güldürdünüz beni olay gaza kadar geldi demek bende 22 hafta oldum masallah :nazar: kızım çoooook yaramaz hiç durmuyor okadar hareketliki anlatamam sabah onla uyanaıyorum aksam o durmadan ben yatamıyorum ama cok merak ediyorum içerde neler yapıyor kocamın eli sürekli karnımda cok güzel bir duygu allahım herkese nasip etsin düşünün içinizde bi bebek var acaba neye benziyor napıyor dogunca neler olacak allahım dengem deyişti bunları düşünmekten.renkliye girdim  ikili üçlüde iyi çıktı çok sükür artık 7 marta randevum var rutin kontrol. ha bide ben tetenoş aşısı oldum 3 günüm bugün hala kolumu kaldıramıyorum cok fena acıyor ondan doktor sol koluma yaptı neeysae cok gevezelik ettim hepinize güzel günler diliyorum :wave:

Canım bende geçen ayın 24 ünde oldum ilk tetenoz aşımı, şimdi de 28 şubatta olucam 2. dozu.. Benimde acıdı baya, 2-3 gün kolum acıdı ve azcık şişti.. Ebe zaten demişti şişebilir diye korkulucak bişey yokmuş yani ..

serife26

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
inanılmazsınız kızlar ya:DDD valla bende de o problem var ama tutuyorum mecburen:D utanırım bennn hem de çooook:) gerçi kaçtıktan sonra yapcak pek bişe yok,karşı taraf duymazlıktan gelse daha ii olur aslında  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hepinize daha az gazlı günler diliyorum bu arada
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Aytii

hosgeldin sende aramiza Serife  :flowers:

yani hem yaz annesi hem gazli anne oldugun için  :ehi:

serife26

hoşbulduk cnm:)
başlayan var mı bebek eşya-kıyafetleri almaya fln?ne zaman başlamalıyız sizce?

Aytii

üf ya ben baslamadim hala  :-\  okadarda heves ediyorum esime diyorum hadi bir an önce alalim diye bir türlü uymuyor saatlerimiz ben evdeyim o iste o evde ben iste :( böyle giderse çocuk dogacak biz hala alicaz :D tögbe yarabbiiii

serife26

bize de eniştem sağolsun amerikaya göreve gidioo alıoo ordan bişeler şimdilik,yüzde 80 indirimli yerler bulmuş,burdaki 30 liralık şey ordan 3 dolara gelioo harika bişe:)
ben de anakucağı&oto koltuğu tarzı şeylerin fiyatlarına fln baktım,araştırıyorum forumlardan ne alsam hangi marka alsam vs. diye.bir liste hazırlamak sonra da ona göre çıkmak lazım alışverişe aslında.