2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Anladım Ayten bende bakiyim bari migrosa, bide hangi marka iyi acaba ?   Aslında onları da alsam bi an önce iyi olur, 7. ayıma girdim korkuyorum erken gelir diye  :y25:  Daha kendime bi iğne almadım gecelik falan filan daha eksik çok şey varda  :sad1:   Eskisi kadar gezemiyorumda hemen belim kalçam tutuluyo sonra bütün geceyi uykusuz geçiriyorum  :'(

Seval ben 1 ay önce falan başladım alışverişe, istersen başla ufak tefek şeyler almaya, hepsini son aylara bırakınca belki sıkışırsınız maddi olarak ...

Ben bu siteden alışveriş yaptım kızlar çok güzel ve uygun şeyler var ..  http://www.civil.com.tr/

Aytii

fiyatı ne peki Seval onun :D

Aybükeciğim bebekler uğurlarıyla geliyolar birde bereketleriyle  :nazar: oyüzden ben kormuyorum Rabbim hepimize sağlık sıhhat versin inşallah geri kalanların hepsi olur

izemsevi

ayten canım fiyatı
Piyasa Fiyatı : 59,00 YTL
KDV Dahil BebekMarket.com Fiyatı : 49,90 TL
Banka Havalesi İle (%10 İNDİRİMLİ) : 44,91 TL
İndirim Stoklarla Sınırlıdır

Aytii

iyiymiş fiyatı ama işte ben netten güvenemiyorum almıyorum hiç. normal marketten alıcam  :aferin:

izemsevi

ayten ben yapıyorum hiç bir sıkıntı çıkmadı allaha şükür bebek içinde bende netten almayı düşünüyorum.

<<AyBüKe>>

Yazdığın siteye baktım seval uygun gibi geldi burda azcık daha bakiyim olmadı bende onu alıcam chicco'nun ürünleri kaliteli oluyo sanırım ..

Aytii

bende Chicco almayı düşünüyorum Aybüke  ;)

izemsevi

evt chico kaliteli oluyor fiyatta uygun belki chiconun kendi mağzalarında bukadar uygun değildir.

<<AyBüKe>>

Midem bulanıyo çok fena bugün  :igrenc:   

izemsevi

Aytii

kızlar 21. haftayı devirdik bu sabah aç karnına tartıldım veeee 65 kiloyum hala kilo aldım sandım ama almamışım sadece karnım büyüdü biraz sanırım yediklerim oğluma yarıyo  :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

<<AyBüKe>>

Ne güzell kiloları Oğuz bey almış demekki yerim ben onu  :binkybaby:    Boyun zaten uzun senin çok kilo alsanda belli olmaz bence kiloların keşke bende öyle olsam  :k06:

Aytii

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

evet o yönden şanslıyım gerçekten :) ama ben hep seviyorum boyumu asla kompleks yapmadım hatta kıskanılıyorum bazen bunu söyleyen çok arkadaşım var  ;D eşimde dün diyoki kalçalarına ağrı girmesi normal 5 aylık bir hamile için çok fitsin bacakların fazla kalınlaşmadı dolayısıyla kaldırmıyor kiloları  :k06: :k06: çok biliyosun sen dedim  :laughing7:

izemsevi

kızlar bebek malzemelerine baktıkça alışveriş yapasım geldi kredi kartımda eşimde ayın malum 15 adamcapız borç dağıtcak akşam bu bebkmarketten bende bişey alcam :k06: :muzz: :hello2: :hieyt:

<<AyBüKe>>

Hmmm eşin seni hala çok beğeniyo demekki bak açık açık söylemiş  :k06: :k06:  Benim eşim azıcık dalga geçiyo benimle  :k06:   Tombiş karım deyip seviyo ama alınmıyorum hiç kiloda yakıştı bana diyip teselli ediyorum kendimi  :toothy10:  Sen görüceksin beni doğumdan sonra nasıl olucam diyorum  :k06: :k06: :k06: