2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

görüşürüz gizemcim ben arada bakabiliyorum işlerden  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

görüşürüz Gizem  :opucuk: sende iyi bak  :-*

Aytii

Fehi..................................08 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
cigdems..........................12 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
mavinur .............................. 12 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Aybüke....................................14 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
afra024...............................16 Haziran 2011  :love9:  (erkek)  :love7:
melek-çağlar.................... 17 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Hayat29............................20 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
burcu MELEK ................... 22 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
•❤•pisicikk•❤•  ................... 27 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
sekerbebe.......................04 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
güneş..........................05 Temmuz 2011  :love9: (kız) :love7:
selam bakis.................06 Temmuz 2011  :love9:
Emine86......................08 Temmuz 2011  :love9:
Nur..............................15 Temmuz 2011 :love9: (erkek)  :love7:
**yeşim** ...................... 16 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Shadowqueen.............22 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑..........27 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Sarı_civciv.......................28 Temmuz 2011   :love9: (kız)  :love7:
izemsevi.........................04 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
mihrimah.......................13 Ağustos 2011  :love9:
ahsenelkasas..............14 Ağustos 2011  :love9:
Muhribe.............................15 Ağustos 2011  :love9:
sevecen.............................25 Ağustos 2011  :love9:
umut83.............................28 Ağustos 2011  :love9:
tatlı bebek.........................31 Ağustos 2011  :love9:

KIZLAR YAZ ANNESİ OLUP LİSTEDE OLMAYANLAR LÜTFEN YAZSINLAR EKLİYELİM  :opucuk: :opucuk:

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

izemsevi

sesimizi duyan tüm yaz annelerine kızımla günaydın diyoruz.bugün kızımın 3tekmesiyle uyandım saat 6.25 hemen saata bakmak aklıma geldi minik mucizem seni ilk kez bu kadar çok hissettim minik mucizem seni çok ama çok seviyoruz.allahım tüm isteyenlere tatdır bu güzel duyguyu.içimde büyüdüğünü biliyordum ama hiç bu sabahki kadar emin olmamıştım allahım sana milyonlerce kez şükürler olsun.

Aytii

Günaydın Seval :) maşallah kızına artık hissettiriyo kendini demek  :nazar: :nazar: :nazar:

bende sabah 5 te uyandım. tekmeliyodu benim oğlan  :k06: onunla güne başlamak çok güzel  :love9: :love9: :love9:

izemsevi

günaydın ayten senin oğluşunada maşallah :nazar: allah tüm bebekleri korusun ve kollasın evet daha öncede hissediyordum ama bu sefer sağ tarafıma yatmıştım sanki uyan hadi artık der gibi 3defa vurdu çok duygulandım ayten bunu kelimelre sığddırmak öyle imkansızki

Aytii

evet bilirim :) bende ilk defasında öyle oldum.  :love9:

biz dün karyolayı aldık babişle birde 5 li set aldık hani ana kucağı kanguru felan hepsi içinde 500 TL verdik sen almaya başladınmı bişeyler

izemsevi

hadi bakalım oğuz bebek hayırlısıyla doğup içinde yatsın mışıl mışıl yok canım ben daha bişey almadım sadece 2-3 tane kıyafet aldım kısmetse 7-7.5 aylıkken alacagız ama hafta sonu arkadaşın kızına bebk kıyafeti almaya gittik eşimle bebk görmeye gideceğizde girdiğimiz mağaza sadece yeni doğan bebkler için yapılmış ve aklıma gelemeyecek herşey var orda saten beşikler vardı harikaydı anlatamam bayıldım 400tlydi herrengi yapılıyormuş öyle bir baktım park yatklarda 180tlydi ama çok hoş ve güzel şeyler vardı.

Aytii

evet ya dün bende baktım çok güzel şeyler vardı ama en güzeli benim oğlumun yatağı  :k06:

Aytii

http://www.belis.com.tr/urunler.asp?id=3&sayfa=2

bak canım bu sayfayı aç 6. cısı oğlumun beşiği :) ama tülsüz ve içindeki nevresimler o renkte değil  :icon_thumright:

izemsevi

baktım canım çok hoş ve kullanışlı artık geriye oguz bebğin gelip paşa gibi kurulması kaldı. eve getirdinmi yoksa doğuma yakınmı gelicek bizim burda beşiği kız tarafı alır ama ben de eşimde aldırmıycaz sonuçta ikimizde çalışıyoruz allaha şükür hem kendi meleğimin beşiğini ben almak istiyorum.siz nasıl yaptınız.

Aytii

yok canım daha gelmedi eve. ama bi iki haftaya getirecekler.

benim annem park beşik aldı ama ben yinede karyolalı istedim eşimde öyle dedi park aşağıda salonda durur dedi bide kayınvalidemlere hafta sonu kalmaya giderken pratik olur katlarsın atarsın arabaya ordada kullanılır evdede normal yatağı durur hesabı ;)

hedefim bir daha ki aya gardrop almak. onuda o mağazadan alcam ama bebek için olan değil böyle daha çok sade ve aynı renkten bir dolap yaptırcaz zaten satıcıylada konuştuk oda istediğiniz renk olur dedi. herşeyi birden alamıyosun. faturası var ev alışverişi felan derken birden herşey alınmıyo bizde dedik yavaş yavaş elimize para geçtikçe alırız :)

izemsevi

çok iyi etmişsiniz evt birden son ayada yüklenmemek gerek diye düşünüyorum bizimde şuan biraz durumumuz sıkışık oyüzden ufak tefek şeyleri şimdiden alalım diyorum bebek bakım ürünlerini felan al pişik kremi, şampuan,sabunu vs bir çantanın içinde oluyor geçen fiyatını sordum 55tl dedi iyi uygunda arkadaşlar yeni doğan hastane çıkışı 2den fazla alma çabuk büyüyor hiç giydiremiyorsun diyor bende 3-6ay arası almayı düşünüyorum 2tane çıkış alcam gerisini büyük arkadaşın bebği doğalı 12gün oldu 400gr almış düşünsene 2haftada ne kadar büyümüş.

<<AyBüKe>>

Günaydın Ayten, Seval   :hello:  Nasılsınız canlar  :opucuk:   Benim başım fena zonkluyo, yine uykusuz uykusuz güne başladık  :cildir: :cildir:

Aytii

canım zaten bebeğe kıyafet haram derler. neden? çünkü çok çabuk büyüyolar. benim ablamın var oğlu 5 aylık ve çoğu kıyafetini yıkadı verdi bana sağolsun. olmuyo artık oğluna. bide diğer ablam Fransadan aldı bişeyler oda Mayıs sonunda göndercek bana hepsini oyüzden ben şimdilik bebek kıyafeti almıyorum gerekli olanları alıyorum karyola dolap gibi bide Haziranda doğum çantasını hazırlarım işte okadar