2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: susanna - 27 Temmuz , 2011, 12:37:16
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 27 Temmuz , 2011, 12:31:30
Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:29:35
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 27 Temmuz , 2011, 12:26:39
Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:25:16
slm gizem ne yapalım doğuran gidiyor bizim bölüm kimsesiz kaldı

Tatlım senin doğuma da az kaldı hele bir doğur seni de göreceğiz. O güzelliği bırakıp bilgisayar başına gelebilecek misin bakalım  :ehi: :ehi: :ehi:

bırakamama gizem ben yerim onun totosunu çok heycanlıyım çok merak ediyorum yusuf yusuf drumdayım :k06:

Canım inan o kadar güzel oluyorlar ki bakmaya doyamıyor insan, sürekli uyuduğu için uyku muyku dinlemiyorum yiyorum valla, koklaya koklaya bitiriyorum  :k06: :k06: :k06: Canım ben muayene için gidip yatış verildiği için birşey anlamadım ama ne zaman ameliyat önlüğü giydirildiği sedyeye yattım başladım ağlamaya odamdan ameliyata girene kadar durmadı göz yaşım çok farklı bir duygu yaaa
ayyy gizem yaa icim bi tuhaf oldu  :y25:
sonunda aldinya kizini kucagina darisi bizlerin basina

Canım benim evet zaman sı gibi akıp geçti ve meleğim kollarımda  :hello2: :hello2: darısı sağlıkla sizlere inş. annelik gerçekten mükemmel bir duyguymuş, şimdi annemin neden bu kadar üzerime titrediğini daha iyi anlıyorum

izemsevi

canım geçen hafta anestezi uzmanıyla görüştürdü drum benim kistimde vardı oda alınacak oyüzden ameliyat uzun sürecek bebk 10dk çıkarda senin çıkman 1saati bulur oda en erken yani heycanlıysan spinal tavsiye etmem dedi bende heycan acayip var ondan genel olcak

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 27 Temmuz , 2011, 12:41:43
canım geçen hafta anestezi uzmanıyla görüştürdü drum benim kistimde vardı oda alınacak oyüzden ameliyat uzun sürecek bebk 10dk çıkarda senin çıkman 1saati bulur oda en erken yani heycanlıysan spinal tavsiye etmem dedi bende heycan acayip var ondan genel olcak

Anladım canım hayırlısı olsun inş. sende sağlıkla kurtulur ve meleğine kavuşursun, genelin sonrası biraz zor ağrılı oluyor ama iğnelerle geçiyor merak etme.

Benim kız uyandı banyo yaptıracağız canım çok öpüyorum kendine iyi bak  :wave: :wave: :wave:

güneşş

selam  güzel annişler nasılsınız bakalım ..eskisi gibi giremiyorum artık..tatlı cadım yüzünden fırsat bulamıyorumm :k06: wc ye bile zor gidiyorum  :k06: meleklerinizle aranız nasıl bakalımm..bizim melek şuan uyuyor banyo ettirdik banyo edince uykumuz iyi rahatlıyor çok.. gaz ve pişik olayımız geçti çok şükür pazartesi kırkımızda çıkıyor  :occasion14: aşımızıda oldukk... boyumuz 55 cm kilomuz 5900 olmuş bir ayda 1550 gr almış hemşire nereye gidiyorsun kız diyor cadıya  :k06: :k06:  kucağıda çok seviyor ama kollarım kopuyor bütün gün onu taşımaktan annelik çooooookk güzelll bir duygu ama bir o kadar da sabır ve fadakarlık gerektiriyormuşş gerçekten  ama ne olursa olsun hiçbir şey ağır gelmiyor artık gülücükte atmaya başladı o güldüğü zaman herşey bambaşka oluyor  canımm kızım benim yaaa  çok seviyorumm onu çokkkkkkk  :k06: :k06: :k06:

güneşş

kızlar nerdesinizi yaaaaaaa.....size bir sorum olucakkk bu kanama ne kadar sürüyorrr..damla damla ama sıcaktan pedle durmak oy oy yaniiiiiiiiiiiiiii....

izemsevi

slm kızlar belki haftasonu girmeye fırsatımolmaz uzun bir sürede giremem diye şimdiden yazıyorum canlar bugün dr gittik veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pazartesi sabah 8de doğum yapıyorum :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: hayırlısıyla kızım kucağımda olcak :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: bizlerden dualarınızı eksik etmeyin darısı tüm bekleyenlere diyorum dua etmeyi ne olur unutmayın fırsat buldukça girmeye çalışcam en kısa sürede görüşmek dileğiyle :wave:

kızımla hepinizi öpüyoruz

*•.¸♥gonca♥¸.•*

allah yardımcın olsun canımm dualarımız seninleee  :amin: :amin: :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Temmuz , 2011, 00:33:41
slm kızlar belki haftasonu girmeye fırsatımolmaz uzun bir sürede giremem diye şimdiden yazıyorum canlar bugün dr gittik veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pazartesi sabah 8de doğum yapıyorum :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: hayırlısıyla kızım kucağımda olcak :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: bizlerden dualarınızı eksik etmeyin darısı tüm bekleyenlere diyorum dua etmeyi ne olur unutmayın fırsat buldukça girmeye çalışcam en kısa sürede görüşmek dileğiyle :wave:

kızımla hepinizi öpüyoruz
allah yardımcın olsun canım sağ selamet kurtul insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

şafak DOĞAN GÜNEŞ :muzz: :hello2: :hieyt: :nazar:

Dualarınızı eksik etmeyin :amin: :amin: :amin: :amin:

FeHi

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Temmuz , 2011, 17:12:09
kızlar nerdesinizi yaaaaaaa.....size bir sorum olucakkk bu kanama ne kadar sürüyorrr..damla damla ama sıcaktan pedle durmak oy oy yaniiiiiiiiiiiiiii....
Benim 25 gün sürdü canım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 01 Ağustos , 2011, 10:37:22
Alıntı yapılan: güneşş - 28 Temmuz , 2011, 17:12:09
Benim 25 gün sürdü canım

Benimde bugün 24.cü günüm ama hala devam ediyor, bu sıcakta mhavoldum yaaa biran önce bitsin artık  :y25: :y25:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bugün 15.ci günümüz hala oluyorrrr pişik oldumm  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Benim tam 40'ım çıktığında kesildi  :k06:   Yoğun şekilde olmasa da damla damla geldi sürekli ... Dünde adet oldum  :hieyt:  Ama felaket şekilde yoğun geliyo, annemin dediğine göre içim tamamen temizleniyomuş  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 01 Ağustos , 2011, 12:14:41
  Benim tam 40'ım çıktığında kesildi  :k06:   Yoğun şekilde olmasa da damla damla geldi sürekli ... Dünde adet oldum  :hieyt:  Ama felaket şekilde yoğun geliyo, annemin dediğine göre içim tamamen temizleniyomuş  :dontknow:

Bende işte bundan korkuyorum bazen o kadar az geliyor ki ped koymayayım diyorum wc ye gidiyorum şakır şakır geliyor 40 gün sürmesin yaaa havalar çok sıcak  :crybaby2: :crybaby2: Ayrıca Aybükecim ne kadar zaman adet olmadın şimdi yine oldun?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sevalcimmmm dualarım seninle canım ,şuan büyük ihtimal doğum yapmışsıdır umarım sen ve izemsevi iyidir ve herşey yolundadır hayırlı haberlerini bekliyoruz canım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.