2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bendücede aytim
çünkü midemden çok çektim oğluşum kel benim

Aytii

bakalım benimkisi nasıl doğacak  ::)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kelinden öpmesi pek güzel oluyo
son 50 saatin az kaldı canım

Aytii

artık şafak sayfasına saatlerimi yazsam  :basardim:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Temmuz , 2011, 21:11:32
selam kızlar  :hello:

mide yanmasının saçla ilgisi yok derler

yeğenimde saçlı doğdu çok ama yengem hiç öyle mide şikayeti yaşamadı  ::)

hımmm benim bebekde saçlı doğabilir o zaman bende benim bebeğimin sarısın olacağını düşünüyordum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Temmuz , 2011, 21:22:46

ayyy aytim nasıl heycanlısındır. karmakarışıksındır eminim. saatler sonra oğluşun kollarında olacak :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Tebessüm

bende de son zamanlarda mide yanması çok fazla malesef ama bu durumun saçla bi ilgisi olmadığını biliyorum...gerçi 4d den gördüğüm kadarıyla oğluşumun saçları çıkmış :) benim sorunum bebeğimin halen dönmemesi, yan durması...ne soluma yatabiliriyorum ne sağıma...soluma yatsam kollarıyla mıncıklıyo kalk diye, sağıma yatsam ayaklarıyla vuruyo ve korkuyorum bi tarafına bişi olcak diye dolayısıyla uykusuz her gece yorgun ölesiye :) öyle görünüyo ki sezeryanla 38. haftadan sonra her an kucağımda olabilir bebişim...hayırlısı...
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Temmuz , 2011, 21:27:08
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Temmuz , 2011, 21:22:46

ayyy aytim nasıl heycanlısındır. karmakarışıksındır eminim. saatler sonra oğluşun kollarında olacak :k06: :k06: :k06:

henüz heyecan yok  ::) ama mutluluk sevinç var  :hieyt:

aydinays

maşallah tebessüm. Seninde çok az kalmış. :nazar: :nazar: :nazar:

Aytii

tebessüm bebişin kilosu fazlamı? eğer fazla ise bencede sezeryan yaptır

ben araştırdımda çatısı dar olupta bebeği iri olan kadınların çok yırtığı oluyomuş hatta bebek riske girebilirmiş. bende kısmetse Salı günü sabahı sezeryan olacam. oğlum koca totolu maşallah  :nazar: çatımda darmış. kafası aşağıda ama doğum kanalına bile girmemiş tosbaaam  :love9:

Tebessüm

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Temmuz , 2011, 21:37:04
maşallah tebessüm. Seninde çok az kalmış. :nazar: :nazar: :nazar:

evet az kaldı :) son aylarımız çok ağır geçmekte ama değer   :hello2:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Temmuz , 2011, 21:38:44
tebessüm bebişin kilosu fazlamı? eğer fazla ise bencede sezeryan yaptır

ben araştırdımda çatısı dar olupta bebeği iri olan kadınların çok yırtığı oluyomuş hatta bebek riske girebilirmiş. bende kısmetse Salı günü sabahı sezeryan olacam. oğlum koca totolu maşallah  :nazar: çatımda darmış. kafası aşağıda ama doğum kanalına bile girmemiş tosbaaam  :love9:

1 ay önce 2.5 kiloydu oğluşum :) şimdi kaç bilmiyorum :) ben normal istesem de zaten pek mümkün görünmüyo ufaklık çok inatçı o kadar takla attı da dönmedi :) şimdi de dönemiyo yeri daraldı olduğu yerden vurup duruyo :) o da rahat hareket edemiyo kuzum benim :love8:

Tebessüm

bu arada Allah yardımcın olsun sürekli foruma girip takipte olucam seni de :)

Aytii

maşallah oğluşuna  :nazar: erkek bebekler ne hikmetse kilolu oluyolar

gerçi bende kilolu doğdum  :suclu: tam 4 kilo  :laughing7:

hayırlısıyla alalım kucağımıza inşallah  :amin:

Tebessüm

sağlıklı sıhhatli doğsunlar da kiloları çok önemli değil :) Allah bizi onlarsız, onları da bizsiz çıkarmasın hastaneden  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tebebessümün bebişi 100de 90 sezeryan
bebk yan olunca öyle oluyor
hayırlısı olsun canım hakkınızda