Bir bedende 2 can değiliz artık

Başlatan bebeğimmm, 27 Eylül , 2010, 23:05:07

« önceki - sonraki »

bebeğimmm

Bebişim 23 eylülde beni terk etti.15 gündür küçük bir ümitle bekledik.farklı hastaneleri denedik ama hepsi aynı fikirdelerdi. bebişimin kalbi atmıyordu ve atmadı da.dr büyük ihtimal kromozom anomalisi var dedi.önceden ölmüş olduğu içinde nedenini de inceleyemediler.Allah birdaha göstermez inş.Gerçekten  zor günler geçirdik.Bir süre bebek düşünemiyorum sanırım psikolojim bozuldu ve yine aynısı olursa diye de düşünüyorum.Allah herkesin bebişine sağlık versin bütün anne adayları hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alsınlar inş.

Lă_Tăhzen!

:'( :'( :'( :'(

demekki dunyada nasıbı yokmus şefaatcı olsun size Allah sabır versın canım tekrar nasıp etsın insallah hayırlı saglıklı :amin:

aşkitoom

saol cnm,çok geçmiş olsun.bende hamileyim.nasıl bildin kalbinin durduğunu...

bebeğimmm

cnm tşkler.biz 15 gün önce gittiğimizde drye kalbi atmıyordu biraz daha bekleyelim belki atar dediler bizde farklı dr lere gittik ama ne bebekte ne de kalbinde gelişme yoktu kalp atımını hiç alamadılar.ve kürtaj oldum.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ne kadarlık hamısdınkı canım uzulme hayırlısı buymus demekkı :'( :'(
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

bebeğimmm

hayırlısı buymuş diyorum bende Allah birdaha göstermesin inş. üzücü yıpratıcı bir durum.bebişim 8 haftalıktı

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 27 Eylül , 2010, 23:24:23
hayırlısı buymuş diyorum bende Allah birdaha göstermesin inş. üzücü yıpratıcı bir durum.bebişim 8 haftalıktı
ıns göstermes bı daha uzulme canım allah herseyın hayırlısını nasıp etsın :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

bebeğimmm

Tşk ederim asel nur Allah razı olsun inş hayırlısı olur.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim cok gecmis olsun Rabbim bidaha gostermesin  :y25: gencsin yine olur insallah  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

bebeğimmm

tşk ederim kardelen azra inş birdaha Allah göstermez

AککORTįє

Çok geçmiş olsun canım Rabbim tekrar nasip etsin inş

__nil__

çok üzüldümçok geçmişl olsun.rabbim aynı acıyı bir daha yaşatmasın.herşey gönlünce olsun. :amin:

SiRiNe

ARKADASIM COK UZULDUM COK GECMIS OLSUN CANIM :y25:
RABBIM SANADA INSAALLAH BIR DAHA YASATMAZ BU OLAYI VE SAGLICAKLA TEKRAR BIR BEBEGIN OLUR VE KUCAGINA LIRSIN HAYIRLISIYLA
:amin: :amin:

güneşş

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 27 Eylül , 2010, 23:05:07
Bebişim 23 eylülde beni terk etti.15 gündür küçük bir ümitle bekledik.farklı hastaneleri denedik ama hepsi aynı fikirdelerdi. bebişimin kalbi atmıyordu ve atmadı da.dr büyük ihtimal kromozom anomalisi var dedi.önceden ölmüş olduğu içinde nedenini de inceleyemediler.Allah birdaha göstermez inş.Gerçekten  zor günler geçirdik.Bir süre bebek düşünemiyorum sanırım psikolojim bozuldu ve yine aynısı olursa diye de düşünüyorum.Allah herkesin bebişine sağlık versin bütün anne adayları hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alsınlar inş.
canım çok geçmiş olsun.unutma her şerde vardır bir hayır demek ki rabbim onu çok sevmiş ve yanına almış..verende Rabbim alanda.. sen iyisin sağlıklısın ya rabbim elbet yine nasip  edecektir hayırlısıyla.sen ümidine yitirme sakın.rabbim elbet senin için hayırlı olanı biliyordur.. benim yeğenim 8 aylık doğum yaptı bebeği on gün yaşadı ve öldü.sen en azından yüzünü görmedin..bunu anlatmamın nedeni rabbim daha kötüsünü yaşatmasın bunun için dua et. herşey gönlünce hakkında hayırlısıyla olsunn. :amin:

мiŁenα.

geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın böle birşey..en kısa zamanda rabbim tekrar hamile kalmayı nasip etsin:amin:

:love9: :love7: :love9: