Yine Annaler Günü

Başlatan Mine'l Aşk, 27 Eylül , 2010, 15:14:34

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Yine Anneler Günü...

Ben yılda iki defa ölüyorum annem..
Birincisi beni bırakıp gittiğin o soğuk KASIM gecesinde,diğeride her yıl bütün çocukların annelerine belki de en içten sarıldıkları "Anneler Günü"nde.Her zaman çok imreniyorum o anneleri yanında olan, ellerinden tutup parka götüren, düştüğünde acıdı mı yavrum diyen arkadaşlarıma.Ama anneler gününde daha fazla sızlıyor yüreğim,burnumun direği daha bir başka yanıyor Annem..

Neden bu kadar acele ettin beni bırakmak için annem...Benim okula başladığımı bile göremeyecek kadar acele ettin...Yoksa daha cinsiyetini bile bilmediğim doğumuna bir ay kala seni de benden alıp götüren kardeşime mi kızmalıyım...Beni gül kokulu annemden ayırdığı için ona mı darılmalıyım...

Bu senden ayrı geçireceğim ikinci anneler günü,Annem
Bugün de tıpkı geçen yıl olduğu gibi geç kalkacağım yatağımdan açmayacağım o çok sevdiğim çizgi filmleri izlemek için televizyonu.Uyumak için sarf edeceğim bütün çaba mı.Belki rüyama gelirsin.Sen rüyama gelirsin ben de sana "Annem" derim."Annem bugün anneler günü anneler günün kutlu olsun" derim.Sonra o mis kokunu çelerim içime.Sende benim saçlarımı okşarsın.Pamuk yüzlü oğlum dersin.Öpersin beni annem.Gel annem!.. Bugün anneler günü bari rüyama gel... Burnumda tütüyorsun!..Gel ki sarılayım sana...
Anne...
Annem..
Anneciğim...
Offf ne kadar çok zaman oldu ben Anne demeyeli...Kime anne deyim ki ben şimdi...Kim bana senin gibi YAVRUM der ki ben birine ANNEM deyim...
İçinde "ANNE" geçen ne kadar haykırışlık kelimem varsa bugünde yutacağım hepsini. Biriktireceğim tam dilimin ucuna gelmişken geri yutkunduğum "ANNEM"leri. Biriktireceğim sana olan tüm özlemlerimi..Ve ben her anneler gününde sana daha çabuk kavuşmak için dua edeceğim RABBİM'e... :crybaby2:  :crybaby2:

Bir sitede katıldığım "Anneler Günü Şiir" yarışmasında 1. olmuştum bu naçizane şiirimle...Paylaşmak istedim...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

özgemm

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Mine'l Aşk

Uzun zamandır açıp okumamıştım...Her aklıma geldiğinde olduğu gibi canım yandı yine...Bu şiiri 4 yaşında annesini kaybeden küçük yiyenimin yaşadıklarından yola çıkarak yazdım...Üzerinden 3 yıl geçti...Küçüğüm okula başladı... :crybaby2:  :crybaby2:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.

YEĞENİNİN ANNESİMİ VEFAT ETTİ ALLAH RAHMET EYLESİN.

Seninkiler yaşıyor değil mi :icon_scratch:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 15:33:36
YEĞENİNİN ANNESİMİ VEFAT ETTİ ALLAH RAHMET EYLESİN.

Seninkiler yaşıyor değil mi :icon_scratch:

Hım hım..3 yıl önce 2. bebeğine hamile iken yengem vefat etti...

Benim annem ve babam hayatta çok şükür...

мiŁenα.

Allah rahmet eylesin :amin:

rabbim ailene uzun ömür versin :amin:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 15:45:37
Allah rahmet eylesin :amin:

rabbim ailene uzun ömür versin :amin:

Sağol canım...Allah razı olsun... :amin:

su1023

Çok başarılı :icon_thumright:
Allah rahmet eylesin.

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: su1023 - 27 Eylül , 2010, 15:58:47
Çok başarılı :icon_thumright:
Allah rahmet eylesin.

Tşk ederim..

Amin İnşAllah...