çocuğuna bu ismi koyarmıydın??

Başlatan --elif--, 25 Eylül , 2010, 17:52:02

« önceki - sonraki »

>>>Gök_ŞeN<<<

: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

cigdems

SiRiNe

--elif--

koyardım
ümmü gülsüm vardı sanki sahabedenmi acep  :icon_scratch:
zeynep sude

SiRiNe

Alıntı yapılan: _€bRaR_ - 01 Ekim , 2010, 14:32:35
koyardım
ümmü gülsüm vardı sanki sahabedenmi acep  :icon_scratch:
zeynep sude

evet canim peygamber efendimiz salllahu aleyhi ve sellemin kizi olurdu kendisi ummu gulsum

cok guzel bir isim

zeynep sude koyardim :icon_thumright:

Busra nur ?

--elif--

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SiRiNe

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

SiRiNe

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

SiRiNe

kizz bilmem sude cok guzel nazda ama ikisi birlesince olmuyo gibi bisi :toothy10: ama guzel bu isimde

damla nur ?  :k06:

bebeğimbenim(şerife)

SUDEN olsun ozamann  senimi kıracamm :k06: :k06: :laughing7:

koymazdım

şeyma

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

OLABILIR GUZEL ISIM  :k06:
ABDULREZZAK  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: