çocuğuna bu ismi koyarmıydın??

Başlatan --elif--, 25 Eylül , 2010, 17:52:02

« önceki - sonraki »

>>>Gök_ŞeN<<<

koymazdım
dursun yada dursune :D koyamıydınız
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

SiRiNe

--elif--

SiRiNe

HASRET!M S@N@

KOYMAZDIM CÜNKÜ O İSMİ TASIYABİLECEK BİR EVLAT YETİŞTİREBİLİR MİYİM BİLEMİYORUM İSİMLERİN EN YÜCESİ ONUN VEBALİNİ ÜZERİME ALAMAZDIM

SiRiNe

Tabiki cok guzel bir dusunce Peygamber efendimiz salllahu aleyhi ve sellem isimlerin icinde en hayirli olani
Muhammed kendi isimi ve sonrasinda abdurrahman ismini ve Abdullah ismini anmis
Abdurrahman= Rahmanin kulu
Abdullah= Allahin kulu
Peygamber efendimizin cok ismi var ahmet Mustafa vvs

HASRET!M S@N@

muhammed ismi cok yüce dediğim gibi vebalini almak istemiyorum böyle düşünen büyüklerimiz o ismi sadeleştirip mehmet yapmıslar hadi o ismi koysamda biri cocuguma küfretse nolcak rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin cocuguma o ismi koymak yerine peygamberimizi sevdirip onun yolundan yetiştirisem ne mutlu bana

>>>Gök_ŞeN<<<

evet isim koymak ta da vebal var . çok önemli bu konular.
neyse şaban koyarmıydınız  :suclu: :suclu:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hayır one öle sandelye gıbı :k06: :k06: :k06:

musa
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

SiRiNe

koyardim :icon_thumright: musa aleyhiselamin ismi

Murat

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

hayır amcamın oglu muratlar çapkın oluyor genelde  ::)

sakıp  :k06:

>>>Gök_ŞeN<<<

hayırr  :ehi:
hüsniye ,nuriye, şevkiye , bedriye koyarmıydınız  :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!