Evden kaçtığınız zaman ilk gideceğiniz yer neresi olur?

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Eylül , 2010, 21:31:16

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evden kaçtığınız zaman ilk gideceğiniz yer neresi olur? :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kız kacmanın yurumesımı kacmak kacmakdır   :k06: :k06: :k06:ısder yuru ısder ucakla ısder arbayla ısder benım gıbı kayıkla sonucda kacıyoz :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Yalniz ben anlamadim kocayami kaciyoruz yoksa kavga ettik kactik oylemi  :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

bılmem kacıyoz ısde ne ıcın kacmızda bellı dıy bu haldede anca 2 adım kacarım  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

hmm kocaya kaçıcaksak kocaya kaçarız yani amaç kocaya kaçmaksa ablama kaçıcak degilim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ama kavga ettik kaçıyosak arkadaşlarla takılırım  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme