Sezeryanla Doğum Videoları

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:58:08

« önceki - sonraki »

Emine

http://www.kadinsagligi.com/sezerfilmi.htm
http://www.kadinsagligi.com/terssezeriyan.htm

Ben normal isterken sezeryanla doğum yaptım.Korkacak hiçbirşey yok hamişler rahat olunn

minekavlak

BEN NORMAL DOĞUM YAPMIŞ BİRİ OLARAK BU DAHA BİR ZOR GİBİ GELİYO..ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN.

elif2006

benim bebegim ters oldugu için sezeryanla dogum yaptım. zor gercekten

ღ°cerenay.♥.

bir linkte ben vereyim,buraya üye olmak gerekiyormu izlemek için bilmiyorum , umarım bi sorun olmaz
http://www.babycenter.com/videos/view/?vid=1286554

SEVİNÇ

Ne kadar doktorlar önermezse de sezeryanı,vallahi çok rahat,hiçbir sorun yaşamadım.Şükürler olsun.

jbdun

ben de normal isterken sez.olmak zorunda kaldım,çok memnunum :muzz: ;)

mirayım

ben sadece iğneden korktuğum için sezeryan istemiyorum birde sonraki ağrılar falan göbeğin şiş kalması kesinlikle normal düşünüyorum inşallah öyle olur

dün bi yakınım sezeryanla doğum yaptı 6 hafta önce doğdu bebek hep anneleri gördüm yarı baygın yatıyorlardı serum vermişler daha bi korktum eve geldim korkumdan ağladım bilmiyorum allah herkese hayırlısını versin

zeyno

BEN SEZRYANDAN ÇOK KORKUYORUM ARKADAŞLAR ETRAFIMDA SEZERYAN YAPAN KİŞİLER MÜTHİŞ AĞRILAR YAŞADILAR.TESADÜF MÜ ACABA?NORMAL DOĞUM BANA DAHA KOLAY GELİYOR.(NORMALDEN DE ÇOK KORKUYORUM)DOĞAR DOĞMAZ AĞRILARIN BİTİYOR DİYORLAR YA O OLAYI ÇOK MERAK EDİYORUM.YİNE DE HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN TABİ.

ღ°cerenay.♥.

hayır canım bu bir tesadüf değil.neticede bu bir ameliyat,hemde kat kat dikişli bir ameliyat.
memnun olanların memnuniyetini anneliğe bağlıyorum ben,yada unutuyolar çektiklerini :)
hapşırmamak için dua ettiğimi,çok komik bir espride gülmemeye çalıştığımı,tek başıma yataktan kalkamayıp bir oyana bir buyana yuvarlandığımı,hele hele ameliyat sonrası yataktan o ilk kalkıştaki acıyı unutamıyorum doğrusu

Emine

Birkaç gün acı çekiliyor tabi ki.Ben normal doğumu çok istemiştim herşey yolundayken sezeyana çevirdi doktorum o suyun gelmesi olayı doğumun kendiliğinden başlaması doğum sancısı çok içimde kaldı.Yaşamak isterdim o heyecanı.Birşey anlamadan oldu bitti herşey.Sanki markete alışverişe gitmiş gibi gittik hastaneye aldık geldik bebeği.Yine de çok şükür sağlıklı kızım.Ama zamanı geri alsak normal doğum yapmak isterdim.

Tebessüm :)

ben de normal doğum istiordum fakat bebeğimiz gelmek istemediği içn epidural sezeryanla geldi oğlum dünyaya.sezeryan bir doğum şekli değil bir müdahele yöntemi, aslında en güzeli herşeyin doğal yolla olması ama gidişat bunu gerektirdiğinde yapacak birşey de yok. ameliyat ve sonrasında pek bir sıkıntı çekmedim. şimdilik herşey yolunda,daha da önemlisi bebeğim sağlıklı çok şükür. :)

mirayım

gebelik.org da okumuştum sezeryanda 8 kat kesilip 8 kat dikiliyormuş ama doktor diyorduki ikiside iyi bir sakınca yok doktorunuza güvenin faan diyordu birde normal istiyorsak bu onuda önce doktorumuzu ikna etmemiz gerekiyormuş

Almiş'inAnniş'i

SEZERYAN HER ZAMAN DOKTORLARIN DAHA ÇOK İŞİNE GELİYOR MALESEF :s
20 DK. DA KESİP DİKİYORLAR... NORMAL DOĞUMDA SAATLERCE UĞRAŞMAK ZORUNDA KALIYORLAR BAZEN!

ranişim

Alıntı yapılan: safakrazi - 07 Şubat , 2007, 17:46:48
SEZERYAN HER ZAMAN DOKTORLARIN DAHA ÇOK İŞİNE GELİYOR MALESEF :s
20 DK. DA KESİP DİKİYORLAR... NORMAL DOĞUMDA SAATLERCE UĞRAŞMAK ZORUNDA KALIYORLAR BAZEN!
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:katılıyorum sana
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

meral1453

ben normal yaptım bugüne kadarda çok doğum videosu izledim doğumdan korkmayın arkadaşlar inanın ki bebeğinizi kucağınıza aldığınızda herşey bitiyo :occasion5: