10 Kadından 10 Çocuk

Başlatan Balböceği, 22 Eylül , 2010, 16:14:59

« önceki - sonraki »

Balböceği

10 Kadından 10 Çocuk
İngiliz Gazetesi Daily Telegraph'ın haberine göre, Keith MacDonald isimli genç adam, şimdiye kadar yaptığı çocukların hiçbirine bakmadı. Hamile bıraktığı sevgililerini terk eden MacDonald, hükümeti de 2 milyon sterlin zarara uğrattı; zira, İngiltere hükümeti, işsiz ve bekar annelere çocukları 16 yaşına gelene kadar yardım yapıyor.

15 yaşında çocuk sahibi olan MacDonald'ın şu anki sevgilisi ise 19 yaşında. Sarah Armstrong isimli 6 aylık hamile genç kadın, "bana iyi davrandığı sürece geçmişinin hiçbir önemi yok. Dokuz çocuğunu da istediği zaman görebilir, benim için sorun yok" şeklinde konuştu.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

HASRET!M S@N@

hepte sevgilileri kilolu mu ne tuhaf cok tuhaf bir durum birde nasıl olduysa hepsi hamile kalmıs bizde ugras didin yok neyse cok sükür

Balböceği

adamin isine gelmis baksana kupkuru herif  :cildir:

HASRET!M S@N@

bencede hiç mi vicdan yok o cocuklar aile ortamından habersiz tek baslarına babalarının kim oldugunu bilmeden yasıcaklar

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

10 kadından 10 cocuk yapmak kolay dıyıl adam kurumus kurusun bıdaha yapamasın ıns :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

O kadinlarin hepsindede suc var tamam hata yapmislarda bu yeni sevgiliye ne oluyor acaba 6 aylik hamileymis  :cildir: :cildir: :cildir:

çağınım

ilginçççç  ::)

kesin para yardımı almak için yapmıştır o kadar çocuğu

SiRiNe

:violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
burdada böyle cok yapiyorlar bazilari yardim icin bazilarida sevdigi icin
bu gun rutin kontrolumze gittik bekleme odasinda benim yasimda bir kadin 4 uncu cocugunu dogurmustu bebekti 4 oglu vardi sonuda oglandi
kizlara bakti icini cekti :D
kiz olsun diyemi dogurdun dedim isvecli
hayir biz cok sevdigimiz icin dedi

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

o kadinlar niye yapiyo korunmadan haberleri yokmu  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

bu adam ne kıskanılmıştır haa :ehi: :ehi: :ehi:

gerizekalı :violent1: :violent1: :violent1:

:love9: :love7: :love9:

elif cemre

adam kuru muru ama isinin ehliymis hep 12den vurmus :ehi:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

fıstık

kadınların aptallığı sadece ama sanırım para için doğurmuşlar onlar için aile kavramı diye bişi olmadığından kendinizi boşuna yormayın

Lă_Tăhzen!