kurtlar vadisi pusu ne olacak?

Başlatan ) SaMiRa (, 17 Eylül , 2010, 20:36:40

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

seyreden var mıı bu diziyi arkadaşlarr

Demet_dk

BEN İZLEMİYORUM EŞİMDE İZLEMİYO ALLAHTAN  :laughing7:

AککORTįє

ben izlemiyorum eşim arada bakıyor öle tv de birşey yoksa

βαlκιz

EŞİİİİİM BAĞIMLISII  :sad1:
SON BİKAÇ BÖLÜM İZLETMEMİŞTİM  :ehi: ŞİMDİ YENİ SEZON İZLERMİ BİLMEM
DEMİN İZLERİM DİYODUU  :k06: POLAT YİNE YÜZÜNÜ DEGİŞTİRCEK GALİBAA  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Ben 2 sezon duraksiz baktim ama diger sezonlarina hic bakmadim  :-\

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

artık sıktı ya  :( :( :(
ilk zamanlar tiryakisiydim ama aşkı memnuyla aynı gün olması bitirdi işini :ehi: :ehi:
ama polat yuzunu degıstırcek yine onuu bılıyorum reklamlardan

ırmak184

:igrenc:  :igrenc:  :igrenc: eşimde izlemez bende cok gıcık bir dizi bitmek bilmedi birtürlü  :igrenc:

) SaMiRa (

ben başta hiç sevmiyordum eşim izliyordu bende ne anlıyorsun bundan vurup kırıyolar diyodum ama artık bende izliyorum  :k06:
merak ediyorum çokk

Lă_Tăhzen!

eşim izlerdi arada tabı onunla bırlıkte bende ama şimdi kanalı degisince pek umursamıyor kurtuldum insallah  :basardim:

derbeder

polat izlenmezmi beeaaa  :k06:
kesinlikle esimin kacirmadigi bir dizi. bende bayilarak izliyorum. kari kiz davasi olmayan ender dizilerden, ayrica haber bakmaya gerek kalmiyor. kurtlar vadisinden al haberi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

) SaMiRa (

elif cemre

esimde bende izliyoruz hatta her bölümü cd ye cekip kendi koleksiyonumuza ekliyoruz...
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

___kıymık___

zaten hiç kaçırmadan izledigim tek dizi

kurtlar vadisi...  (eger o gece yayınlanmazsa; perşembe gecesinin  bi anlamı olmaz) :ehi: :ehi: :ehi:

perşembe gecelerı ne bıryere gıderız nede misafır kabul ederız :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

βαlκιz

ooooooof kurtlar vadisi var eşimle msn de görüşüyoduk az önce dizi başladı
hemen kaçtı  :violent1: bende fatmagülü izliyorum ama hem izleyip hem chet yapıyorum :toothy10:
ulan polatt aldın kocamı elimden :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

) SaMiRa (

:ehi: :ehi: :ehi:
mamoşş öldü yaaaa :y25:
manyak adam polat öldürene kadar öldürdüler çocuğu :y25: