27 Nisan , 2024, 14:50:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar Epilasyon makinasından memnun olanlar Varmı???

Başlatan FeHi, 17 Eylül , 2010, 09:21:09

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

ben lazere gttim 1 seans hamile kalmadan önce koltuk altım için 1 seansta farketti valla kesin çözüm :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ırmak184

bende diger yerler için epilasyon aleti kullanıyorum bazen agda ama orası yokmuuuuu cok zor geliyor bana o yüzden lazer yaptırmak istiyorum...diger yerler önemli degil...

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Eylül , 2010, 18:13:26
Lazer doğurganlığı üremeyi olumsuz etkiliyo diyolar ama :icon_scratch:
bir arkadasım yaptırmıştı sonra hamile kaldı ve dogum yaptı  :dontknow:

FeHi

Alıntı yapılan: ırmak184 - 21 Eylül , 2010, 20:33:21
bende diger yerler için epilasyon aleti kullanıyorum bazen agda ama orası yokmuuuuu cok zor geliyor bana o yüzden lazer yaptırmak istiyorum...diger yerler önemli degil...

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Eylül , 2010, 18:13:26
Lazer doğurganlığı üremeyi olumsuz etkiliyo diyolar ama :icon_scratch:
bir arkadasım yaptırmıştı sonra hamile kaldı ve dogum yaptı  :dontknow:
Öyle duymuştum, eger sorun yaratmıosa kesin çözümse süper bişi ozamn lazer :)

özgee

slm kızlar bende daha yenıı aldımm bir tane vardı 3 baslıklı bende daha önce kullanmadığım şimdilikk ufak bişi alıyımm teferruata gerek yok dedım kendımce almaz beyenmem dıye ama suan cok memnunumm koltuk altım kollarım bacaklarım heryerımı alıyorumm kızlar süper bişi ilkez kollarıma vurdumm agda yapmışş gibii parladı resmen yanı diyeceğim ben çok memnun kaldımm markası rowenta telefon kadar bişi vede cok pratıkk fiyatı 65 tl

FeHi

Alıntı yapılan: özgee - 22 Eylül , 2010, 14:18:19
slm kızlar bende daha yenıı aldımm bir tane vardı 3 baslıklı bende daha önce kullanmadığım şimdilikk ufak bişi alıyımm teferruata gerek yok dedım kendımce almaz beyenmem dıye ama suan cok memnunumm koltuk altım kollarım bacaklarım heryerımı alıyorumm kızlar süper bişi ilkez kollarıma vurdumm agda yapmışş gibii parladı resmen yanı diyeceğim ben çok memnun kaldımm markası rowenta telefon kadar bişi vede cok pratıkk fiyatı 65 tl
Özgee Nerden aldın bulunabiliomu acaba heryerde ???

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

http://www.braun.com/tr/silk-epil-epilators/silk-epil-7/silk-epil-7-models.html
bende braun 7681 modelini kullanıyorum fiaytı pahalı 300 tl ama çok fonksiyonlu
suda kullanılıyo,yıkanıyo,şarj ediliyo,kablosuz kullanılıyo,yüz başlığı,masaj başlığı falan var
memnununm tavsiye ederim
çokta hızlı

Uploaded with ImageShack.us

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BENDE BRAUN KULLANIYORUM MEMNUNUM BACAK VE KOLTUKALTI ICIN  :k06: MALUM BOLGEYE BASKA  :suclu: COK ACITIYO  :crybaby2:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 22 Eylül , 2010, 15:10:35
http://www.braun.com/tr/silk-epil-epilators/silk-epil-7/silk-epil-7-models.html
bende braun 7681 modelini kullanıyorum fiaytı pahalı 300 tl ama çok fonksiyonlu
suda kullanılıyo,yıkanıyo,şarj ediliyo,kablosuz kullanılıyo,yüz başlığı,masaj başlığı falan var
memnununm tavsiye ederim
çokta hızlı

Uploaded with ImageShack.us
bundan memnunmusun canım yüz başlıgı nasıl kullandınmı iyimi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

bende zamaninda braun'in almistim, hala kullaniyorum masaAllah. o zaman yeni cikmisti ama simdi eskidi tabii. kucuk birseydi, ama kablolu vs.
ama bu durum beni rahatsiz etmiyor dogrusu. zaten banyoda yapmiyorum o tur temizligi, sadece agda yaparsam banyoda yapiyorum.
buarada bi tanidik butun vucudunu bu aletle aliyormus, yaneh kol bacak karin gogus yuz goz hersey  ;D
cesaret ister diye dusunuyorum  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yüz başlığı iyi acıtmıyo,bende dudak üstü için kullanıyorum sadece,kuaföre gitmekten kurtuldum,onu aldırmak için
kaşlarımıda kendim alıyorum

βαlκιz

bende ondan alıcam karar verdim
bende kol bacak heryerimi alırım  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

❤ հმzεlἶო ❤

ben hic memnun deilim killar derimin altindan uzuyor kil donmeleri basliyo ???
koydum bi kosede duruyo walla  :caca:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

βαlκιz

❤ հმzεlἶო ❤

braun silk epil masajli olandan
walla 3 kez kullandim heralde
sinir ediyo killari derinin altindan tek tek uzadiginda cikarmak  :toothy10:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9: